GÜNÜN
GELİŞMESİ
Çanlar Türk futbolu için çalıyor!

02 Ocak 2013 Kempton Park İngiltere at yarışı programı

1. koşu 18:20
4 ve Yukarı İngilizler
2400 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
SHIRATAKI (IRE)
5yo
61.5
T G MCLAUGHLIN
CAPE CROSS - NOODLE SOUP (A
MR CARL DEMCZAK
12
60
0
22
8708
2
RODRIGO DE FREITAS (IRE)
6yo
61.5
E AHERN
CAPTAIN RIO - BRAZILIAN SUN
THE RODRIGO DE FREITAS PARTNERSHIP
13
60
0
28
52481
3
EVERGREEN FOREST (IRE)
5yo
61
R CLARK
HAAFHD - INAAQ (LAMMTARRA)
EVERGREEN RACING NEWMARKET
5
59
0
35
507009
4
LANDESHERR (GER)
6yo
61
R WINSTON
BLACK SAM BELLAMY - LUTTE MA
RICHARD ATTERBY & CHRISTINE ATTERBY
6
59
0
21
205359
5
EL BRAVO
7yo
61
A KIRBY
FALBRAV - ALESSANDRA (GENER
NOTTINGHAMSHIRE RACING
9
58
0
12
64371
6
TIME SQUARE (FR)
6yo
60
MARTIN LANE
WESTERNER - SAINTE PARFAITE
MR M. S. COOKE
11
56
0
30
053440
7
NOLECCE
6yo
59
R C GUEST
RESET - GHASSANAH (PAS DE S
FUTURE RACING NOTTS LIMITED
7
54
0
4
84009
8
MAYAN FLIGHT (IRE)
5yo
58
A W CARROLL
HAWK WING - BALIMAYA (BARAT
BURNS, CARROLL, MILES & WARD
2
52
0
119
623437
9
SIR DYLAN
4yo
58
L MORRIS
DYLAN THOMAS - MONTELEONE (
DAVID & GWYN JOSEPH/RIDGE HOUSE STABLES
1
56
0
13
210084
10
COOL KID
5yo
58
S DONOHOE
ICEMAN - CLASHFERN (SMACKOV
MR JOHN F. O'SHEA
8
52
0
12
740992
11
WHIEPA SNAPPA (IRE)
6yo
57
I MONGAN
WHIPPER - BOUDICA (ALHAARTH
G D C
14
50
0
19
537089
12
FROMTHESTABLES COM (IRE)
4yo
57
S SANDERS
STRATEGIC PRINCE - KATHY TOL
FROMTHESTABLES.COM RACING
10
54
0
11
256709
13
IRENE KENNET
6yo
55.5
J QUINN
KAYF TARA - EVAPORATE (INSA
MR R. W. FLOYD
4
46
0
20
883
14
HERE COMES JEANIE
4yo
53.5
SIMON PEARCE
ACT ONE - FULL ENGLISH (PER
RECYCLED PRODUCTS LIMITED
3
46
0
62
503347

2. koşu 18:50
4 ve Yukarı İngilizler
1400 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
CHAPTER AND VERSE (IRE)
7yo
58
E AHERN
ONE COOL CAT - BEAUTIFUL HIL
MR D. J. ELLIS
1
87
0
20
722481
2
IMPERIAL GUEST
7yo
58
I MONGAN
IMPERIAL DANCER - PRINCESS S
JOHN GUEST RACING
3
107
0
74
321294
3
SPIRIT OF SHARJAH (IRE)
8yo
58
G BAKER
INVINCIBLE SPIRIT - RATHBAWN
MR A. DEE
2
92
0
11
863705

3. koşu 19:20
4 ve Yukarı İngilizler
1200 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
CALDERCRUIX (USA) KG
6yo
60.5
RAUL DA SILVA
RAHY - AL THERAAB (ROBERTO)
MR DAVID MANTLE
9
75
0
18
560807
2
GABBIANO
4yo
60.5
A KIRBY
ZAFEEN - HOLLYBELL (BEVELED
MR TONY BLOOM
1
75
0
196
159546
3
LASTKINGOFSCOTLAND (IRE) KG
7yo
60.5
G BAKER
DANEHILL DANCER - ARCADE (R
MRS JENNIFER MARSH
2
75
0
11
292221
4
TIME MEDICEAN
7yo
60
S DONOHOE
MEDICEAN - RIBBONS AND BOWS
MR A. W. CARROLL
11
74
0
34
710328
5
JAKE THE SNAKE (IRE)
12yo
59
GEORGE DOWNING
INTIKHAB - TILBROOK (DON'T
MR T. P. RAMSDEN
4
72
0
53
117660
6
ALNOOMAAS (IRE)
4yo
57.5
T G MCLAUGHLIN
OASIS DREAM - REMARKABLE STO
MR MARK BENTON
8
69
0
15
611166
7
GUNG HO JACK
4yo
57.5
R WINSTON
MOSS VALE - BIJAN (MUKADDAM
MR JOHN FLETCHER
12
69
0
23
7115
8
BELLE BAYARDO (IRE)
5yo
57.5
L MORRIS
LE VIE DEI COLORI - HERES TH
WILLIAM JONES LISA HARRINGTON
6
69
0
18
755351
9
RAMBO WILL
5yo
57.5
J FANNING
DANBIRD - OPERA BELLE (DR F
MR & MRS T. H. BAMBRIDGE
3
69
0
23
236449
10
GUEST BOOK (IRE)
6yo
57
J GOLDSTEIN
GREEN DESERT - YOUR WELCOME
MR M. SCUDAMORE
10
68
0
149
80422
11
FORTROSE ACADEMY (IRE)
4yo
56.5
L P KENIRY
ICEMAN - AUSPICIOUS (SHIRLE
MR EVAN M. SUTHERLAND
7
67
0
15
23314
12
EXCELLENT AIM DB
6yo
54.5
JORDAN VAUGHAN
EXCEED AND EXCEL - SNUGFIT A
GRAHAM LODGE PARTNERSHIP
5
62
0
135
320430

4. koşu 19:50
4 ve Yukarı İngilizler
3200 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
CAUNAY DB
6yo
62.5
A KIRBY
GENEROUS - CHANTILLY LADY (
MR R. MOORE
13
60
0
14
6208
2
BIG TIME BILLY (IRE)
7yo
62.5
WILLIAM TWISTON
DEFINITE ARTICLE - ZARATU (
MISS R. L. BRYAN
9
60
0
21
594340
3
IF I HAD HIM (IRE) KG
9yo
61
L MORRIS
CITY HONOURS - OUR VALENTINE
SIR ALEX FERGUSON
6
57
0
19
421143
4
RED CURRENT
9yo
60
J GOLDSTEIN
SOVIET STAR - FLEET AMOUR (
SIMPSON-DANIEL & SCUDAMORE RACING
7
54
0
22
252500
5
BOLD ADVENTURE
9yo
59
J MACKAY
ARKADIAN HERO - IMPATIENTE 
MR W. J. MUSSON
3
52
0
22
241399
6
MARIET
4yo
58.5
G BAKER
DR FONG - MEDWAY (SHERNAZAR
POLLARDS BLOODSTOCK
12
58
0
26
658069
7
NOVEL DANCER
5yo
58.5
R HAVLIN
DANSILI - FICTITIOUS (MACHI
MRS LYDIA RICHARDS
11
51
0
13
597278
8
PERFECT SHOT (IRE)
7yo
58.5
M COUMBE
HIGH CHAPARRAL - ZOOM LENS 
MRS CASSIE KERR
1
51
0
25
705602
9
BEFORE BRUCE
6yo
58
S SANDERS
DANBIRD - BISQUE (INCHINOR)
ACCOUNTABLE RACING
8
50
0
19
90860
10
COUP DE GRACE (IRE)
4yo
57.5
I MONGAN
ELUSIVE CITY - NO WAY (RAIN
MR HUGH J. F. LANG
4
56
0
13
925855
11
ROLLIN 'N TUMBLIN
9yo
56
J QUINN
ZAHA - STEPPIN OUT (FIRST T
CANISBAY BLOODSTOCK
2
46
0
19
634857
12
POPPY GREGG KG
8yo
56
R THOMAS
TAMURE - OPALETTE (SHARROOD
THE ACOSTA PARTNERSHIP
10
46
0
510
654557
13
RED MYSTIQUE (IRE) KG
4yo
55.5
LEONNA MAYOR
RED CLUBS - SACRED LOVE (BA
THE GOOD & THE VERY BAD
5
51
0
19
500324
14
NADIA NAES (IRE)
4yo
53
MARTIN LANE
STRATEGIC PRINCE - TREAD THE
MR JAMES COYNE
14
46
0
24
80

5. koşu 20:20
4 ve Yukarı İngilizler
1600 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
CROWNING STAR (IRE) DB
4yo
60.5
R WINSTON
ROYAL APPLAUSE - DOSSIER (O
COUNTRYWIDE CLASSICS LIMITED
8
70
0
253
222113
2
BEAUCHAMP XERXES DB
7yo
60
R KINGSCOTE
COMPTON ADMIRAL - COMPTON AS
MR ERIK PENSER
5
69
0
28
004090
3
DIPLOMATIC (IRE)
8yo
60
H POULTON
CAPE CROSS - EMBASSY (CADEA
MISS K. SQUANCE
10
69
0
35
8125
4
FLUCTUATION (IRE)
5yo
59.5
S DONOHOE
STREET CRY - RISE AND FALL 
MR J. TREDWELL
2
68
0
18
210057
5
CONFIRMED
4yo
59.5
RENATO SOUZA
AUTHORIZED - VAS Y CARLA (G
MR R. COOPER
6
68
0
119
75349
6
DREAM PROSPECTOR
4yo
59
D SWEENEY
OASIS DREAM - PROSPECTRESS 
THE PRINCE OF DARKNESS PARTNERSHIP
13
67
0
202
73000
7
ABHAATH (USA)
4yo
58.5
L MORRIS
HARD SPUN - ABOVE PERFECTION
ANISSKA RACING LIMITED
14
66
0
13
940738
8
MULLINS WAY (USA)
5yo
58.5
J-P GUILLAMBERT
MR GREELEY - ALJAWZA (RIVER
MRS JOANNA HUGHES
1
66
0
28
890060
9
ELLIE IN THE PINK (IRE)
5yo
57.5
I MONGAN
JOHANNESBURG - STRAVINIA (S
MR ALLEN B. POPE
7
64
0
21
840084
10
HIP HIP HOORAY
7yo
56
L A DACE
MONSIEUR BOND - BIRTHDAY BEL
M. C. S. D. RACING PARTNERSHIP
9
61
0
71
154080
11
ZAHEEB KG
5yo
56
D MORRIS
HAAFHD - GAY MUSIC (GAY MEC
MR STUART WOOD
3
61
0
30
709742
12
MAY'S BOY
5yo
56
RACHEAL KNELLER
PROCLAMATION - SWEET PORTIA
HIGH FIVE RACING
4
60
0
14
647745
13
ROCK ANTHEM (IRE)
9yo
55.5
K T O'NEILL
ROCK OF GIBRALTAR - REGAL PO
MR RONALD BRIGHT
11
59
0
16
650354
14
BREAKHEART (IRE)
6yo
55.5
JOEY HAYNES
SAKHEE - EXORCET (SELKIRK)
MR I. A. BALDING
12
59
0
14
799102

6. koşu 20:50
3 ve Yukarı İngilizler
1600 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
AUTOMOTIVE
5yo
63.5
G BAKER
BEAT HOLLOW - BINA RIDGE (I
STOWSTOWQUICKQUICKSTOW PARTNERSHIP
3
56
0
15
962908
2
LEA VALLEY
4yo
61
SHELLEY BIRKETT
ARAAFA - GUARANDA (ACATENAN
MR R. J. CREESE
1
45
0
13
58500
3
CAPTAIN STARLIGHT (IRE)
3yo
54.5
D SWEENEY
CAPTAIN MARVELOUS - JEWELL I
KILSTONE LIMITED
6
73
0
13
432
4
DOWNRIGHT DIZZIE
3yo
52
J QUINN
NOTNOWCATO - ITALIAN GODDESS
EVERGREEN RACING NEWMARKET
5
49
0
53
80
5
HEROES WELCOME (IRE)
3yo
52
L MORRIS
RAMONTI - SAGAING (MACHIAVE
MRS PETA HANCOCK
4
0
0
6
SUBTLE DIFFERENCE
3yo
52
KIRSTY MILCZARE
VITA ROSA - SULITELMA (THE
MISS K. RAUSING
2
58
0
20
44665


at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 02 Ocak 2013 Kempton Park İngiltere at yarışı programı, 02 Ocak 2013 tjk Kempton Park İngiltere at yarışı programı,02 Ocak 2013 tjk program 02 Ocak 2013 İstanbul at yarışı programı, 02 Ocak 2013 tjk İstanbul at yarışı programı,02 Ocak 2013 tjk program