GÜNÜN
GELİŞMESİ
Kadıköy'de kutlama yapılacak mı?

10 Nisan 2013 Tjk at yarışı programı

10 Nisan 2013 Elazığ at yarışı programı

1. koşu 15:00
ŞARTLI 2
3 Yaşlı İngilizler
1700 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
PRENSES SARA KG DB SK
3y d d
53
HAS.YILDIRIM
SPECTRANDO - ORATSIO
EMİNE YILDIZ
1
52
52
7
16
6-18364
2
YAŞARCIK KG SK
3y d e
58
ERDAL YAVUZ
KANEKO - OKEYCİ
SALİH ÇİZİK
TS 5
45
45
20
15
147057
3
COMICUS KG K DB
3y d d
56
NİYAZİ KONUK
MOUNTAIN CAT - WEST SIDE AUCTI
M.GARİP YILMAZOĞLU
TS 6
36
36
7
17
031076
4
EFSANETAY DB SK
3y d e
55
MEH.TAŞKAYA
SUN MUSIC - BESRA
HÜSEYİN ŞİMŞEK
TS 4
46
46
20
15
4-65244
5
ROCKY MOUNTAIN DB SK SKG
3y d e
55
G.KILIÇ
MOUNTAIN CAT - BIEN MADRONA
ABDULLAH TEKİNALP
TS 3
22
22
45
17
708
6
YEŞİL VADİ KG DB SK
3y d e
55
A.TOPRAK
TÜRCOSEL - FAMOUS FIVE
SERVET GÖKKAN
2
38
38
30
7
43-5600
SIRALI İKİLİ, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, YEDİLİ PLASE
2. koşu 15:30
Handikap 13 DHÖW
4 ve Yukarı Araplar
2000 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
HANZE KG K
5y k k
58
D.KORKMAZ
BEYEFENDİ - GÜLÜMAY
SİNAN KORKMAZ
4
39
39
7
5
573666
2
SERPİLCİK SK
4y a k
56
E.KILIK
GOBAKBEY - BERMAABLA
M.ALİ YARDIMCI
1
39
39
13
17
591889
3
AKANOĞLU KG
6y a a
58
M.A.AKTÜRK
ŞÖVALYE - BERDANGÜLÜ
H.CAN ÇIKMAZ
5
37
37
47
3
86-0070
4
MİZGİNHAT KG SK
4y k k
54
Ş.CİVACI
SİHİR - ŞEDAT GÜZELİ
SERVET GÖKKAN
2
37
37
13
11
400002
5
SEÇİLTAN KG
5y k k
57
V.DEMİR
ARASLI - ALGUFRE
SIRAÇ DEMİR
TS 6
37
37
57
6
20-0950
6
CANYELDA KG DB SK
4y k k
53
H.DEMİRTAŞ
YELHAN - ZEHRA.118
EYYUP ARTUN
3
35
35
16
10
860-599
7
ÖZÜMSTAR KG K
4y a a
58
ERDAL YAVUZ
HABERBATUR - ÖZÜMKIZ
ÖMER EMEKTAR
TS 8
35
35
7
13
063239
8
ENDERBEY KG
4y a a
55
G.KILIÇ
AĞAMEMET - BA-BIRUSK
NİHAT ŞAHİN
TS 7
29
29
7
5
880266
ALTILI GANYAN Bu koşudan başlar
3. koşu 16:00
Maiden
3 Yaşlı İngilizler
1200 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
DISTANT SOLDIER Eküri
3y d e
53
MAHMUT ŞAHİN
VICTORY GALLOP - PARISIENNE
NEVZET ÇELİK
1
 
 
64
19
0
2
EL MADRIGAL KG
3y d e
58
F.YARDIMCI
SEA HERO - LORIN
MUSTAFA YARDIMCI
2
37
37
13
15
259244
3
LONG RIVER DB SK SKG
3y d e
58
NİYAZİ KONUK
KIZILMURAT - PLATANUS
SERVET GÖKKAN
TS 7
25
25
13
15
09685
4
ORTON KG K
3y a e
56
MEHMET DOĞAN
ALEKO - GÜRİSTAN
M.FARUK MELİK
6
16
16
13
16
6966
5
SMALL HALO KG Eküri
3y d e
54
M.A.AKTÜRK
VICTORY GALLOP - HALO MY CAT
NEVZET ÇELİK
TS 8
14
14
13
15
09856
6
ŞANŞAHİN DB
3y k e
53
Ş.CİVACI
İRLANDALI - ONURLUKIZ
RESUL ÜNLÜ
3
26
26
13
9
898773
7
TATAR RAMAZAN K DB
3y a e
58
MEH.TAŞKAYA
OCEAN CREST - SUDENAZ
HÜSEYİN ŞİMŞEK
TS 9
32
32
13
11
087-552
8
LADY OF MIST SK SKG
3y d d
56
M.AVŞAR
BOSPORUS - SNAKE BITE
MEHMET KORKMAZ
5
29
29
34
10
967903
9
MONEY CENTER KG DB SK
3y d d
51
H.DEMİRTAŞ
COMMON GROUNDS - MEGA BAYT
İBRAHİM ÇIKIN
4
28
28
16
15
78835
BEŞLİ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar
4. koşu 16:30
ŞARTLI 4 DHÖW
5 ve Yukarı Araplar
1600 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
KAANEFE KG K
8y k a
56
HAS.YILDIRIM
AKARCA - HANDAN.1
SALİH YILDIZER
8
107
107
20
20
671911
2
ALZENGİNOĞLUM KG K
5y k a
55
V.DEMİR
GOBAKBEY - GÜLCEREN
MEHMET CAMUZ
TS 10
96
96
20
16
626562
3
ARAPKIR KG DB
5y k a
59
MEH.TAŞKAYA
KOŞAYALP - KAVÇİNAY
MÜCAHİT YILDIZHAN
4
81
81
18
18
2-01156
4
VEYSİBABA KG SK
6y a a
59
F.YARDIMCI
GOBAKBEY - ESMERGÜZELİM
FETHİ DEMİRYERİ
6
93
93
20
18
30-1124
5
ALBEYİNKAYA KG SK
5y a a
56
AHMET TAŞ
ALBEYİNOĞLU - TUNÇBEBEĞİ
ALİ ELĞAÇ
3
84
84
27
12
680-462
6
BERKCAN
9y k a
56
N.ALTIN
YALAZ - HANDAN.1
HASAN DİLBER
TS 9
105
111
16
14
586726
7
ÇAVUŞHAT KG
6y a a
51
H.DEMİRTAŞ
MUZAFFER ÇAVUŞ - ÜNLÜKIZ
NİHAT ŞAHİN
1
58
58
23
6
800007
8
REŞATBEY
5y a a
52
M.A.AKTÜRK
SAVABEY - AKGÜL
NİHAT TURAN
2
71
71
16
13
5894-46
9
SADRAZAM KG DB
8y a a
56
G.KILIÇ
AL-IŞIK - AYANCIKLI
MEHMET NARÇİN
5
63
63
16
16
020472
10
SAMİM KG
7y k a
56
M.ÜNLÜ
BİLGİN - NECME.33
İ.HALİL ÜNLÜ
7
77
77
13
10
459287
DÖRTLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
5. koşu 17:00
ŞARTLI 4 DHÖ
4 Yaşlı Araplar
2000 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
SEMETEY OĞLU Eküri
4y k a
56
M.A.AKTÜRK
ŞINKART - SEMETEY
RİFAT YAVUZ
3
71
71
7
20
031431
2
KESVACANKIZI KG DB
4y k k
51
HAS.YILDIRIM
SAĞANAK - KESVACAN
MAHMUT ÇELİK
5
71
71
7
18
312125
3
MASKENİN OĞLU KG DB SK Eküri
4y k a
55
N.ALTIN
YAŞARCIK - MASKE
RİFAT YAVUZ
4
55
55
7
13
457-044
4
ŞUBATHAN KG
4y k a
55
F.YARDIMCI
ERBEYİM - BENZE
MEHMET CAMUZ
1
49
49
7
16
644372
5
YİĞİTCANBEY KG SK
4y d a
55
A.TOPRAK
SANCAKBEYİ - SENA
ABDULVAHAP TOPRAK
TS 6
38
38
7
13
305043
6
ALSİMA SK
4y k k
54
M.ÜNLÜ
SANCAKBEYİ - NURSİMA
RESUL ÜNLÜ
2
87
87
16
20
570411
ÜÇLÜ GANYAN, SIRALI İKİLİ, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar
6. koşu 17:30
Handikap 15
4 ve Yukarı İngilizler
1200 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BYE CANIM K
6y a k
59
M.A.AKTÜRK
ROYAL ABJAR - CIMAISE
HALİL KARAKEÇİ
3
65
65
20
19
63-5712
2
RED ROSE SK SKG
5y d k
57
H.ALTUNKILIÇ
UNACCOUNTED FOR - KEPEZLİ
SABAHATTİN ULUÇAY
TS 10
63
63
30
10
0-04400
3
WINNER KG K DB
5y d a
55
MAHMUT ŞAHİN
BULLMARKET - EMERALD CUT
HALİT DOĞAN
2
59
59
76
12
0733-08
4
OVER GROWN KG DB
5y d a
58
MEH.TAŞKAYA
KAVRANHAN - KARACEL
CELAL YAVUZ
7
55
55
30
15
1-23550
5
KAREAS DB SK SKG
6y d a
55
N.ALTIN
CENTAUR - SAN ROBERTA
LEVENT GÜNEŞ
6
49
49
16
14
405944
6
SOVIET STYLE DB SK SKG
4y d k
51.5
HAS.YILDIRIM
DESERT STYLE - SOVIET KIRI
AHMET KORKMAZ
TS 9
48
48
7
12
096080
7
FATE
4y d k
53
H.SARIDAL
MY GRANDSON - MINDEN
HASAN GÖRGÜN
4
52
52
7
20
020491
8
ÇELİKSÖNMEZ KG DB SK
4y d a
47
S.ÇELİK
SEA HERO - TAFFY
MEHMET ÇELİK;
TS 8
45
45
324
15
153506
9
AKTÖR DB
4y d a
50
B.TEPE
MANİLA - DOLİ
YASEMİN İLBEY
5
40
40
69
14
4306-00
10
COSTANTIN KG DB
5y d a
50
H.DEMİRTAŞ
MARLIN - OUTCRY
MEHMET ALİ AKBAŞ
1
37
37
7
17
801200
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
7. koşu 18:00
ŞARTLI 4
4 ve Yukarı İngilizler
1900 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BEST TANGO DB SK SKG
7y d k
59.5
MAHMUT ŞAHİN
BOSPORUS - GITANE
İ.HALİL ÜNLÜ
9
91
91
13
20
491171
2
EBU EMİR SK
4y a a
58
MEH.ARSLAN
ROYAL ABJAR - JOHNNY AND CLYDE
M.NABİ DEMİRKOL
5
79
79
7
16
116653
3
ALTINKAYA K
5y d a
56.5
H.DEMİRTAŞ
GALETTO - GÜLTEN
İLHAN GÜÇLÜ
TS 12
84
84
20
20
12-5091
4
COLTS NECK KG DB SK
5y d a
56.5
H.SARIDAL
UNACCOUNTED FOR - HANOVERIA
M.EMİN DİLDAŞ
7
50
50
13
14
08-8332
5
KAN YILDIRIM
6y a a
56.5
ERCAN ALTIN
MR.EKINOKS - KANKIZ
HAMİYET KAVAZ
3
74
74
20
6
394508
6
PAŞA DAYI KG DB
7y d a
56.5
M.A.AKTÜRK
BOSPORUS - ZIŞAN
ERAY KOKTAY
TS 10
79
85
23
16
017928
7
TOP WOLF
5y d a
56.5
H.ALTUNKILIÇ
SHINING WOLF - TOP HONOR
TURAN ÇİÇEK
6
75
75
7
12
00-9800
8
YIKILA YIKILA DB
8y d a
56.5
MEHMET DOĞAN
FELEK I - BLUE WINDOW
EROL GÖKKAYA
1
92
96
79
17
4216-00
9
ZENDA K DB
5y d a
56.5
HAS.YILDIRIM
WEST BY WEST - TYRANNO REX
FERİT MENGİ
2
71
71
30
16
12-4286
10
GÜZELCAN DB SK
4y d k
56
AH.ARSLAN
CANNON - COŞKUNSU
MUSTAFA ÇİFTÇİ
4
78
78
13
19
017214
11
BİRADER KG SK
4y d a
55
M.GENEŞ
SHINING STEEL - SUPER GIRL
AHMET DEMİR
TS 11
75
75
20
4
0-07700
12
YÜNLÜCELİ KIZ SK SKG
6y a k
54.5
V.DEMİR
DADAŞ - ORATSIO
ABDULLAH ŞAHİN
8
81
81
7
11
0-87775
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 10 Nisan 2013 Elazığ at yarışı programı, 10 Nisan 2013 tjk Elazığ at yarışı programı,10 Nisan 2013 tjk program 10 Nisan 2013 İstanbul at yarışı programı, 10 Nisan 2013 tjk İstanbul at yarışı programı,10 Nisan 2013 tjk program