GÜNÜN
GELİŞMESİ
Aziz Yıldırım'dan Volkan'a uyarı

22 Temmuz 2013 Bursa at yarışı programı

1. koşu 14:30
Maiden
2 Yaşlı İngilizler
1200 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
INVINCIBLE STAR KG DB
2y a e
57
H.ALTIN
MOUNTAIN CAT - ORATSIO
EMİNE YILDIZ
7
 
 
52
18
64
2
İZMİT FATİHİ KG DB Eküri
2y d e
53
M.S.BADIŞOĞLU
FLIERS FANTASY - SLUG
CAHİT KOCAMAN
9
45
45
52
17
723
3
OĞLUM TUNA
2y d e
57
E.YAVUZ
ERYAVUZ - JADE
KAZANFER YAVUZ
8
 
 
10
18
64
4
WATANABE DB
2y d e
52
S.TIRPAN
DIVINE LIGHT - PRIMADONNA
KEMAL KURT
1
 
 
10
18
33
5
ART DÜŞES KG K DB
2y k d
55
A.KURŞUN
ARGAEUS - HALEHANIM
İ.KAZIM KASTAR
6
42
42
10
16
6535
6
ATLANTIS TIGER KG K
2y k d
55
T.ALICI
LAST COMMANDER - SAM LAND
MEHMET E.DERVİŞOĞLU
10
 
 
20
7
BELİNAY KG SK Eküri
2y a d
55
O.ÖZTÜRK
WEST BY WEST - ATIPHA
CAHİT KOCAMAN
12
 
 
10
18
53
8
BEST OF NESLİ DB
2y d d
50
S.GÜLENYÜZLER
ERYAVUZ - GÜMELE
METİN UYLAŞ
5
 
 
10
18
36
9
BİR UMUT KG K
2y a d
55
G.YILDIZ
BOSPORUS - MY LILY
SAMİ KAYA
2
 
 
24
19
6
10
GOLDEN HAT KG DB SK
2y d d
53
Y.AKTAŞ
SÜMEN - GOLDEN LIFE
CELAL DEMİR
11
 
 
17
19
8
11
KEKİK
2y a d
55
S.ÇETİN
BOSPORUS - URBAN LEGEND
ÇETİN ÖZDİL
3
 
 
17
19
0
12
PRENSES GÜLŞAH SK
2y d d
55
E.BAYSAL
NATIVE PROCIDA - MARSEILLAISE
BERNA ÖĞÜT
4
37
37
10
16
6544
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ
2. koşu 15:00
Handikap 16
4 Yaşlı Araplar
1800 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
SOYLUKRAL KG
4y a a
58
B.KOÇOĞULLARI
SANCAKBEYİ - MELEKSOYLU
EKREM YILDIZ
4
83
83
16
18
224144
2
MUHRİP
4y k a
58.5
Ö.YILDIRIM
KOŞAYALP - ADIGÜL
REYHAN ŞEKER
1
74
74
16
14
953525
3
HASRETİMKAYA KG SK Eküri
4y a a
53
MAHİR ŞAHİN
ERSİNAN - AYAZKIZ
KADRİYE KAYA
2
73
73
14
19
104214
4
DOKTORKAYA DB SK SKG Eküri
4y k k
59.5
M.KAYA
MURATAĞA - GÜLLÜ.11
REMAZAN KAYA
6
76
76
7
19
001414
5
GUTİ KG DB
4y k a
57.5
D.YILDIZ
TOŞUR - GUFTE
SERKAN TUĞDAŞ
10
72
72
28
14
768245
6
CAMUZAĞA KG SK
4y k a
53
F.R.BEBEK
SANCAKBEYİ - GÖLCÜK GÜZEL
BİLAL CAMUZ
9
71
71
7
9
343590
7
SIRKAYA KG SK
4y a a
56.5
A.KURŞUN
ALTAHA - DEMİRÇİÇEK
AYŞEGÜL KURTEL
5
70
70
12
20
022221
8
YENİ BEN KG SK
4y k a
55.5
M.TURAN
RİKARDO - ERGÜLÜM
ŞAHİN BUCAK
8
68
68
7
12
277764
9
OCAKBEY KG DB
4y k a
50
G.YILDIZ
İBOCAN - AYÇELEN
UĞUR KURTULUŞ
11
54
54
9
15
167574
10
ŞERO ŞERO KG K
4y k a
50
O.İNCE
YAŞARCIK - TÜRKMEN GELİNİ
A.SİRET DERMAN
TS 12
51
51
27
19
034017
11
ŞEYHANLIOĞLU
4y k a
50
N.DARÇIN
DOĞANGÜN - SİNE
REŞİT TURAN
3
46
46
182
11
0900-07
12
CİHANGİRHAN
4y a a
50
S.GÜLENYÜZLER
ATAK - ALSEKLAVİ.22
ENGİN DAĞITMAÇ
7
45
45
14
9
007449
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, YEDİLİ PLASE, PLASE İKİLİ
3. koşu 15:30
ŞARTLI 4 DHÖW
4 ve Yukarı Araplar
1400 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ŞANKATAN KG
7y a a
58.5
F.R.BEBEK
ALTAHA - MENCULE.49
AYTUĞ ATALAY
8
102
102
31
18
222138
2
DÖNMEZBEY DB
6y a a
61.5
M.KAYA
ŞÖVALYE - ŞAHİDE.47
ABDULLAH ATAŞ
11
102
102
8
18
325186
3
GURBETKAYA SK SKG
7y k k
53.5
Y.AKTAŞ
TİMURHAN - CAJUN
REMAZAN KAYA
9
84
84
17
15
204258
4
KOŞANGÜZEL KG SK
5y a k
57.5
M.GÜNDÜZELİ
TATARCIK - KAMER KIZ
UFUK OKEN
2
98
98
8
15
123509
5
FUATCAN KG K DB
6y a a
56.5
İ.H.KETME
MAGRİP - LATİFEGÜL
MUZAFFER CAN
TS 12
81
81
12
16
410300
6
YİĞİT HORSE KG DB
5y k a
56.5
S.ÇETİN
YALAZ - NARÇİÇEĞİ
SERKAN BAYRAM
4
51
51
8
17
934324
7
BEDENOĞLU KG
7y a a
50.5
MAHİR ŞAHİN
OĞUZ KAAN - LİZAZ
BOZAN ALTIN
3
74
74
10
6
8-09874
8
COŞARTAY KG DB
9y a a
55.5
Ö.YILDIRIM
ÖZGÜN - CAHİDE.80
MELİS KURTEL EMİN
6
108
108
383
18
131148
9
ERÇEŞMELİ KG DB SK
6y a a
55.5
M.TURAN
İBOCAN - MENCULE.58
ENDER SUDAN
5
90
90
9
9
587000
10
SILASULTAN KG SK
6y k k
53.5
T.YILDIZ
KOCAREİS - GÜLİZAREZGİ
ALAATTİN KARACA
7
82
82
38
15
15-7660
11
ALP ALİ
5y a a
55.5
İ.KATI
BAYDAR - SEVİL NUR
ALPER ERDOĞUŞ
10
45
45
14
12
88-4080
12
TOPKAPI HANÇERİ DB
5y a a
55.5
K.ÖZER
BAHADIRBEY - MÜTHİŞ
ÇAVUŞ DURAN
1
20
20
80
9
085-860
ALTILI GANYAN Bu koşudan başlar
4. koşu 16:00
Maiden
2 Yaşlı İngilizler
1200 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
CORNER CREEK (USA) KG K DB
2y a e
57
K.TOKAÇOĞLU
FIRST SAMURAI - CANTAMAR
TURHAN ÇAKAR
11
 
 
73
19
5
2
KATİPOĞLU KG K Eküri
2y d e
52
Z.OCAK
ALAZ TUNA - BAHTLI
M.FUAT KADIOĞLU
2
 
 
17
19
0
3
KING GALLOPER KG DB
2y d e
53
M.S.BADIŞOĞLU
EAGLE EYED - PHELLOS
SAMİ KAYA
1
28
28
24
16
7655
4
POTİFOR KG SK Eküri
2y d e
57
S.ÇETİN
DİNYEPER - REVANİ
M.FUAT KADIOĞLU
7
 
 
17
19
3
5
BLACK LELLY K DB
2y d d
55
H.ALTIN
PERFECT STORM - JANE SEYMOUR
ERHAN ÖZKAN
12
 
 
17
19
9
6
KOMBAWWA SK
2y d d
50
S.GÜLENYÜZLER
CUVEE - SMARTY FACE
KEMAL KURT
3
 
 
10
19
8
7
LADY DORA KG DB
2y d d
50
S.TIRPAN
WIN RIVER WIN - DORASAURA
ERHAN KUM
8
 
 
14
18
36
8
MISS TAÇ K DB
2y d d
51
OĞUZ EREN
YONAGUSKA - VERE`S LOVE
SERDAR K.ÖZÇOLAK
5
 
 
17
19
0
9
MY BITSY KG K
2y d d
55
G.KOCAKAYA
VICTORY GALLOP - CHANTELEAU
İBRAHİM E.HEPER
9
 
 
17
19
2
10
MY FATHERS DREAM DB SK
2y k d
55
O.İNCE
DİNYEPER - CAT WALK
GÖKHAN İNCE
6
 
 
17
19
4
11
NURTECİZ DB SK SKG
2y d d
55
M.GÜNDÜZELİ
KURTARAN - GUDAUTA
MEHMET GÜNDÜZELİ
10
 
 
24
19
7
12
SILVER MOON KG SK
2y d d
55
T.YILDIZ
SUN MUSIC - FILLE DU GALETTO
VASIF GÜNEY
4
 
 
17
19
0
BEŞLİ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ
5. koşu 16:30
KV-6
3 ve Yukarı İngilizler
2200 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
STAR GATE DB SK
5y a a
60.5
A.SÖZEN
GALETTO - SAPHIRA
HİLAL YÖNEY
TS 5
89
89
17
17
624333
2
CLOSE RELATED
4y a a
58
G.KOCAKAYA
UNACCOUNTED FOR - AQRABA
ERHAN KUM
1
98
98
24
16
143337
3
ÇAKILHAN
7y d a
56.5
T.ALICI
NATIVE PROCIDA - RAVİVE
SALİH ARSLAN
3
107
107
14
8
0-90070
4
ÖZBAYLIM K
6y d a
56.5
O.ÖZTÜRK
ISLAMBOL - LADY ASOOF
ZAFER BARMAN
TS 4
101
101
439
19
19-8014
5
SERKAN BEY KG K DB
4y d a
56
D.YILDIZ
BIN AJWAAD - FIGARO
İ.HAYATİ TUĞDAŞ
TS 6
90
90
14
20
876051
6
SERENARA K
4y d k
54
G.YILDIZ
VELOCIRAPTOR - BURANO
MEHMET ESMER
2
111
111
21
20
084-962
DÖRTLÜ GANYAN, SIRALI İKİLİ, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar
6. koşu 17:00
A 3 DHÖ
3 Yaşlı Araplar
1200 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ADAM KG DB SK
3y a e
57
E.YAVUZ
HÜRBATUR - NEAME.56
SEZGİN DÖNMEZ
10
50
50
7
16
5332
2
ATACAN KAN KG DB
3y k e
57
M.KAYA
ATACAN - GÖZÜMNURU
KAYA KAYA
3
64
64
19
20
358361
3
ÇAKMAKOĞLU
3y a e
57
OĞUZ EREN
ARSLAN ERAY - MİSLİYNA
RAHMİ ÇAKMAK
1
56
56
14
19
522313
4
DORABEY KG
3y a e
57
Ö.YILDIRIM
VOLGABEY - DORATAY
AHMET ARTIŞ
6
58
58
14
18
163242
5
ERTÜRK KG K
3y k e
57
M.GÜNDÜZELİ
YAŞARCIK - BENİM KIZIM
MEHMET GÜNDÜZELİ
7
95
95
31
20
211
6
SAADIN ZAFERİ KG Eküri
3y d e
57
H.KARATAŞ
YAVUZCA - ALLIBAHAR
MELİS KURTEL EMİN
9
90
90
13
17
123323
7
SEVİMLİ KG SK
3y a e
57
H.ALTIN
ANADOLU ATEŞİ - ÇUMRALI
İBRAHİM HALİL DENİZ
8
54
54
7
20
223241
8
TORNACI
3y a e
57
G.KOCAKAYA
TIKI TORK KU - GUFRE.49
AYDIN BAŞTİMUR
5
92
92
38
19
25212
9
TOROS KAPLANI SK SKG Eküri
3y k e
57
A.KURŞUN
BİLGİN - SİSLİKIR
MELİS KURTEL EMİN
2
66
66
24
20
3911
10
UÇARER
3y k e
57
K.TOKAÇOĞLU
BALIKHAN - UÇARI
İ.SUAT KUTLU
4
50
50
21
20
21
ÜÇLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ
7. koşu 17:30
ŞARTLI 2
3 Yaşlı İngilizler
1800 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
GREEN FAIRY K DB
3y a d
56
MAHİR ŞAHİN
POPULAR DEMAND - REDMONT
CENGİZ YILDIZ
3
49
49
14
20
620541
2
PANABELLE
3y a d
57
D.MALATYALI
VICTORY GALLOP - KAYLA
M.LEVENT TOPSAKAL
9
62
62
17
16
314470
3
RENGARENK SK Eküri
3y d d
56
H.ŞANLI
PARDON - LIBRETTO
DURAN KOÇAK
5
50
50
7
19
482417
4
ALWAYS A WARRIOR SK SKG
3y d d
54
F.R.BEBEK
ROYAL ABJAR - CONCORDIA
SEMA ULAŞ
10
57
57
22
18
180
5
BASINGER DB SK SKG
3y d d
58
D.YILDIZ
VENTO - MEDYA KIZI
ASLI ERGEN
11
46
46
10
16
015508
6
DIVINE FLEIRS KG DB SK
3y d d
53
M.S.BADIŞOĞLU
FLIERS FANTASY - SLUG
CAHİT KOCAMAN
6
67
67
14
8
309570
7
MISS DERYA (IRE) K DB Eküri
3y d d
56
O.ATMACA
TAMAYUZ - BEYROUTH
SUAT DEMİRAL
2
47
47
24
16
5-15509
8
SHAYK (IRE) K DB Eküri
3y d d
52
OĞUZ EREN
TEOFILO - MYTHICAL GIRL
SUAT DEMİRAL
TS 14
49
49
52
17
51900
9
FAIRCEASE K Eküri
3y a d
50
S.TIRPAN
DIVINE LIGHT - SHE WADI WADI
KEMAL KURT
TS 12
75
75
10
11
805044
10
PARDON KIZ KG Eküri
3y d d
56
M.KAYA
PARDON - KAFKAFE
DURAN KOÇAK
8
59
59
76
13
3360-66
11
QUEEN OF ESKİŞEHİR KG K DB
3y d d
55
K.TOKAÇOĞLU
DIVINE LIGHT - SIMBATU
İ.SUAT KUTLU
7
64
64
42
11
9-87296
12
SAVAŞIN KIZI KG K
3y a d
53
Y.NAZLI
ALWAYS A CLASSIC - CABANATI
YAVUZ YILMAZ.
4
20
20
45
17
809
13
STAR OF STREET K DB Eküri
3y d d
50
S.GÜLENYÜZLER
SRI PEKAN - DISTINCTLY FOSTER`
KEMAL KURT
1
46
46
9
8
777537
14
YELLOW APACHY DB SK
3y a d
55
O.ÖZTÜRK
STRIKE THE GOLD - LION DANCE
ABDULVAHİT UYSAL
TS 13
55
55
21
6
665787
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, 6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ
8. koşu 18:00
Handikap 15
3 ve Yukarı İngilizler
1800 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
DUMYAT KG DB SK Eküri
4y d a
58
R.CİHAN
DIVINE LIGHT - FERDANE
MEHMET ÇELİK
12
75
75
10
19
669322
2
STORMY DREAM KG
4y a a
59
F.R.BEBEK
ROYAL ABJAR - DAME DE SION
AYŞEGÜL KURTEL
4
75
75
12
19
036315
3
RAIN RIVER DB SK
4y a k
56
K.ÖZER
RIVER SPECIAL - RANAVALO
EYÜP ENSAR ÇELİK
TS 17
71
71
10
11
980057
4
ATALANTE DB SK SKG
5y d k
56.5
D.MALATYALI
WEST BY WEST - TATA
ÖZKAN TAŞKIN
11
70
70
10
17
231427
5
MOLUHAN K
4y d a
56
Y.AKTAŞ
STRIKE THE GOLD - CAMINANDO
İSA KATI
TS 18
69
69
24
14
248-563
6
HATİPOĞLU KG DB SK
4y d a
59
A.KURŞUN
SPECTRANDO - MY LUCK
M.FUAT KADIOĞLU
2
67
67
17
13
573060
7
MISS DENNIS KG DB
5y d k
53.5
MUSA KAYA
SRI PEKAN - GÜRFİDAN
M.SADIK YILDIRIM
TS 16
66
66
73
14
364490
8
İTHAL GELİN K DB Eküri
4y a k
53
MAHİR ŞAHİN
RIVER SPECIAL - CASHMERE
V. HALİL TUNCER
6
65
65
7
13
823578
9
LIFES LONG FOR RUN SK
4y a k
53
M.S.BADIŞOĞLU
BOSPORUS - MASTER PLAN
MUSTAFA BAYKARA
9
65
65
31
13
97-5754
10
KING ARDA KG SK
4y d a
57.5
Ö.YILDIRIM
KING BISHOP - HAYELAH
CUMA AKDUMAN
1
64
64
10
9
042554
11
TİNNO KG Eküri
4y a k
56.5
T.YILDIZ
SEA HERO - LADYISA GENIUS
MEHMET ÇELİK
5
62
62
21
13
635386
12
ADAMANT KG DB SK
4y d k
51
S.TIRPAN
UNACCOUNTED FOR - NAVAJO
KEMAL KURT
TS 15
61
61
31
13
797895
13
ÇAK TO ÇAK KG DB
3y a e
50
M.DEMİRBAŞ
INDIGO RED - İRLANDALI KIZ
ERSAN ÜLDES
TS 13
53
53
10
12
264967
14
TATAMİ KG
3y d d
50
İ.H.KETME
DIVINE LIGHT - NAGM
Ş.ŞERİF SARAÇOĞLU
10
52
52
8
15
129006
15
DAY BY DAY KG K DB
4y a k
50
OĞUZ EREN
AKINDAYIM - MELODIC MISTRESS
TAYRAL TUTUMLU
8
43
43
31
10
98-5800
16
PRINCESS SÜREYYA K DB Eküri
4y d k
50.5
O.İNCE
SRI PEKAN - SHADY POINT
V. HALİL TUNCER
TS 14
50
50
10
17
752265
17
ÇİROS KG DB
4y a a
50
G.YILDIZ
STRIKE THE GOLD - VANDRERE
UĞUR KURTULUŞ
3
47
47
28
7
576444
18
KAMİLHAN K
4y d a
45
N.AVCİ
WEST BY WEST - YAMİS
AHMET TEKİN
7
41
41
70
5
8-00000
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 22 Temmuz 2013 Bursa at yarışı programı, 22 Temmuz 2013 tjk Bursa at yarışı programı,22 Temmuz 2013 tjk program 22 Temmuz 2013 Windsorİngiltere at yarışı programı, 22 Temmuz 2013 tjk Windsorİngiltere at yarışı programı,22 Temmuz 2013 tjk program