FLAŞ
FLAŞ
Aziz Yıldırım'ın cezası ertelenebilir mi?

21 Ağustos 2013 Tjk at yarışı programı

21 Ağustos 2013 İstanbul at yarışı programı

1. koşu 17:45
ŞARTLI 4
2 Yaşlı İngilizler
1300 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
SON OF PEACE DB SKG SK
2yde
57
U.POLAT
BEKMEZBEY-İSPİR
S.SÖKMEN
1
60
127
19
0
12
2
IAN TAPP
2yde
51
M.SAV AP
UNACCOUNTED FOR (USA)-KAYLA
C.ATILGAN
2
0
7
19
0
63
3
SHEEN KG
2yde
53 +0.10
T.YILDIZ
ARAS (IRE)-CEILIDH JIG (IRE)
M.Z.ADALAR
3
0
75
18
0
56
4
MÜYESSERS GIRL K DB
2yad
52 +1.80
A.KURŞUN
WIN RIVER WIN (USA)-SELDA`S
H.ALTUNBAŞ
4
51
127
18
0
21
1. ÇİFTE Bu koşudan baslar, SIRALI İKİLİ
2. koşu 18:30
Maiden/Dişi
2 Yaşlı İngilizler
1200 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ADAKARASI KG K
2ydd
57 +0.30
S.KAYA
BEKMEZBEY-THEMIS
A.GÖZOĞLU
4
0
2
19
0
38
2
EL AZRA
2ydd
53
M.SAV AP
YONAGUSKA (USA)-AYPİKE
M.A.GÜNYAŞAR
10
0
7
19
0
38
3
LILYANA GRACE
2ydd
52
A.CAN İŞLEYEN AP
BIN AJWAAD (IRE)-GERDA
V.KILIÇKAYA
2
0
8
19
0
47
4
MOUNTAIN KITTEN KG K
2ydd
52
SEFER DEMİR AP
MOUNTAIN CAT (USA)-SHERRY`S
M.BAYKARA
5
0
9
19
0
38
5
MY BLACK ROSE KG K
2ydd
57
U.POLAT
CUVEE (USA)-FONT
M.KARAGÜL
3
43
127
17
0
14
6
NERO FIORE
2ydd
57
A.SÖZEN
DIVINE LIGHT (JPN)-NO MORE C
A.AKSOY
7
44
127
16
0
7
7
SAVANNA GAL K
2ydd
57
D.YILDIZ
SRI PEKAN (USA)-HÜRREM
K.E.EKENLER
6
0
69
18
0
17
8
SENATOR AMIDALA
2ydd
57
A.KURŞUN
LION HEART (USA)-EMİNE HANI
H.KEFOĞLU
8
0
2
19
0
19
9
WINŞAH
2yad
57
G.KOCAKAYA
WIN RIVER WIN (USA)-ŞAHMERA
N.HAS
9
0
44
18
0
28
10
YELLOW SUN
2yad
57
G.YILDIZ
BOSPORUS (IRE)-CRYSTAL
O.AKSOY
1
0
87
18
0
17
YEDİLİ PLASE, 2. ÇİFTE Bu koşudan baslar, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
3. koşu 19:00
Maiden/Dişi
2 Yaşlı İngilizler
1200 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BALLINUR K
2ydd
57
AHMET ÇELİK
UNACCOUNTED FOR (USA)-MİKAD
T.TÜRERAY
2
0
53
18
0
24
2
CYRSTAL CLEAR
2ydd
57
H.KARATAŞ
POWERSCOURT (GB)-ORAMA'S GHO
V.İ.ARACI
10
0
2
19
0
38
3
GOOD SUPRISE
2yad
52
A.CAN İŞLEYEN AP
BOSPORUS (IRE)-BANDİL
E.ALVEROĞLU
7
0
46
18
0
14
4
GÜLCİHAN
2ydd
57
M.KAYA
BORS-GÜLTEN
İ.GÜÇLÜ
1
0
85
18
0
49
5
LADY LEYLA K
2ydd
52
D.PALAUR AP
DOĞU (FR)-ŞEKER AYAK
A.S.KARAMEHMET
8
0
0
20
0
6
MANZANILLO KG SK
2ydd
57 +0.20
A.KURŞUN
KHELEYF (USA)-HAMPTON LUCY (
A.M.KAYA
3
0
3
19
0
14
7
MISSY FRANKLIN
2yad
57
G.YILDIZ
UNACCOUNTED FOR (USA)-KAVALA
T.ARSLANCA
5
0
5
19
0
26
8
PRENSES GÜLŞAH SKG SK
2ydd
57
U.POLAT
NATIVE PROCIDA-MARSEILLAISE
B.ÖĞÜT
4
37
127
14
0
17
9
SELECTED K
2ydd
57
Ö.YILDIRIM
POWERSCOURT (GB)-EOLION
S.DUMAN
6
0
3
19
0
21
10
TORRENT
2ydd
57
D.YILDIZ
DIVINE LIGHT (JPN)-OVERBERRY
F.TINAZ
9
0
3
19
0
19
ALTILI GANYAN Bu koşudan baslar
4. koşu 19:30
KV-7/DHÖ
4 ve Yukarı Araplar
1600 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
KARABEDİR KG SK
5yaa
64
M.KAYA
ALTAHA-MEBRUKE.87
K.KAYA
4
115
127
13
0
31
2
YAMANER KG
8yda
63
A.SÖZEN
SÜLO-ALL MOST (US)
M.E.SEZEN
7
106
127
18
0
5
3
GEZEROĞLU KG DB
6yda
62
S.KAYA
GENUINE RULER (US)-KEMİYET
M.KAPLAN
1
111
127
16
0
19
4
ÇETİNYÜREK KG
5yaa
60
D.YILDIZ
SÜLO-ALMİMRUHİYE.25
R.AKBULUT
5
101
127
20
0
9
5
İNEGÖLLÜ KG DB SK
5yaa
60
O.BULUT
YAVUZCA-MENCULE.53
H.S.KOÇER
10TS 
98
127
19
0
5
6
SUNGURBERK KG
6yda
60
G.KOCAKAYA
İBOCAN-DOSKADING (US)
Ş.GÜL
3
113
60
20
0
7
7
SARRAF KG K
7yda
58
H.KARATAŞ
HABERBATUR-MALIBU GIRL (US)
E.ŞENOCAKLI
9TS 
111
127
20
0
26
8
ÇETİNASLAN KG K
6yaa
57
U.POLAT
SÜLO-ALMİMRUHİYE.25
Ü.BEKMEZCİ
6
108
127
16
0
12
9
RAST DB
8yaa
57
AHMET ÇELİK
ŞENTAY-ZİYNET
C.ARSLANPARÇASI
8
107
127
16
0
26
10
YÜREKKAYA KG SK
5yka
56 +0.20
Ö.KAYA
BİLGİN-GÖZDENUR
R.KAYA
2
118
127
20
0
5
BEŞLİ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan baslar, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
5. koşu 20:00
G 1/Dişi
3 ve Yukarı İngilizler
2100 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BALÇİBİN SK Eküri
5ydk
60
Ö.KAYA
STRIKE THE GOLD (USA)-CANDY
N.GÜLERCE
2
117
127
20
0
24
2
GOLDEN STEP KG K
4yak
60
A.KURŞUN
GOLD AWAY (IRE)-CHANTELEAU (
Z.BEŞİKÇİ
3
105
127
20
0
24
3
LAST STORY DB
7ydk
60
A.SÖZEN
DISTANT RELATIVE (IRE)-WEST
Y.İ.SAĞNAK
6
92
127
10
0
7
4
LILY OF THE VALLEY K
5ydk
60
U.POLAT
HAAFHD (GB)-ENHANCE (GB)
V.İ.ARACI
7
105
127
18
0
24
5
MİHRİMAHAL
4yak
60
S.BOYRAZ
MEDYA-GÜLBİN SULTAN
R.ÖZ
4
116
127
20
0
52
6
MYSTICAL STORM SK
6ydk
60
AHMET ÇELİK
UNACCOUNTED FOR (USA)-NAĞME
C.ŞEMENOĞLU
11TS 
126
127
20
0
21
7
SEMİHA SULTAN KG K
4ydk
60
G.KOCAKAYA
MOUNTAIN CAT (USA)-MOON DAVO
Ş.GÜL
12TS 
102
127
20
0
28
8
SERENARA K
4ydk
60
M.KAYA
VELOCIRAPTOR (GB)-BURANO
M.ESMER
8
111
4
20
0
14
9
TONYA SK
6ydk
60
H.KARATAŞ
UNACCOUNTED FOR (USA)-PERGOL
N.KİBAR
1
108
127
18
0
21
10
ELEVATO SK
3ydd
55
Ö.YILDIRIM
KANEKO-ZEYNEP HANIM
N.DEMİRKOL
5
90
127
16
0
19
11
PAN AMORE SK
3ydd
55
D.YILDIZ
UNACCOUNTED FOR (USA)-İLİT
C.AKGÜL
9
99
127
19
0
19
12
WILLPOWER SK Eküri
3ydd
55 +1.90
S.KAYA
VICTORY GALLOP (CAN)-FREE TR
G.GÜLERCE
10TS 
114
127
20
0
21
DÖRTLÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan baslar, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
[(1)BALÇİBİN,(12)WILLPOWER] eküridir.
6. koşu 20:30
G 2/DHÖ
3 Yaşlı Araplar
1400 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BAŞARILITAY KG Eküri
3yke
57
Ö.KAYA
CAŞ-RODE.21
M.K.EMİN
5
47
127
15
0
26
2
BAŞSEKLAVİ KG DB
3yae
57
AHMET ÇELİK
BİLGİN-EKİN
N.ÇETİNKAYA
1
87
127
18
0
17
3
DERHADIR
3yae
57
H.KARATAŞ
ŞÖVALYE-NENEHATUN
E.B.SEZEN
4
93
127
17
0
17
4
KURTÇABEY
3yke
57
G.KOCAKAYA
ARASLI-SEVİNÇKAN
T.H.ONAR
6
105
127
18
0
17
5
SAADIN ZAFERİ SK Eküri
3yde
57 +0.20
S.KAYA
YAVUZCA-ALLIBAHAR
M.K.EMİN
3
108
127
19
0
17
6
TORNACI
3yae
57
A.SÖZEN
TIKI TORK KU (US)-GUFRE.49
A.BAŞTİMUR
2
93
127
17
0
5
ÜÇLÜ GANYAN, 5. ÇİFTE Bu koşudan baslar, SIRALI İKİLİ
[(1)BAŞARILITAY,(5)SAADIN ZAFERİ] eküridir.
7. koşu 21:00
Handikap 15
3 Yaşlı İngilizler
1600 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
CORITIBA
3yde
56
M.SAV AP
ELNADIM (USA)-THIRTEEN TRICK
N.A.KUYUMCİYAN
6
65
51
17
0
164
2
DEDE ME SK
3yke
57,5
U.POLAT
VICTORY GALLOP (CAN)-BENEKL
H.A.ATAMAN
2
60
127
14
0
14
3
SYCOPHANO SKG SK
3yde
57,5
F.ÇAKAR
KANEKO-SMYRNA
A.Y.BİROL
3
60
127
17
0
17
4
YOU AND ME
3yde
57
S.BOYRAZ
RAMONTI (FR)-TIME TO DREAM (
M.MOLU
9
59
127
14
0
16
5
LILY BOS SKG SK
3yad
56
G.KOCAKAYA
BOSPORUS (IRE)-LIL RED
H.ÇİL
10
57
127
16
0
73
6
MÜBADELE DB SKG SK
3yae
55
Ö.YILDIRIM
ALWAYS A CLASSIC (CAN)-ALSEV
B.T.ÜÇER
1
55
127
20
0
24
7
MARAVILLA SK
3ydd
54 +2.00
M.KAYA
VICTORY GALLOP (CAN)-SPEEDY
E.KALABAK
4
53
127
19
0
19
8
RADIKAL STAR DB
3yde
53 +0.50
G.YILDIZ
ALWAYS A CLASSIC (CAN)-RADİ
İ.KAYA
13
51
127
17
0
14
9
GREEN ALLEY SK
3ydd
46
N.AVCİ AP
GREEN GÖNEN-ALOHA II
İ.GÜÇLÜ
8
47
127
10
0
12
10
MOONGLOW KG K
3ydd
51
Y.PİLAVCILAR
RED BISHOP (USA)-SUN GLOW
Z.L.ATMAN
12
47
127
16
0
12
11
SON OF THE WIND K DB
3yde
51 +2.00
GÖK.BEKTAŞ
RIVER SPECIAL (USA)-SRISILVE
M.KARABULUT
11
47
127
14
0
17
12
MEGAS SK
3yde
45
A.ASLAN AP
MOUNTAIN CAT (USA)-HİCAZKAR
E.ŞENGEL
7
45
127
15
0
17
13
SAMBA K
3yde
50
A.CAN İŞLEYEN
SAKHEE (USA)-CHAMBRAY (IRE)
M.N.NARİN
5
31
127
15
0
24
6. ÇİFTE Bu koşudan baslar, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
8. koşu 21:30
Handikap 15/DHÖW
4 Yaşlı Araplar
2000 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
İLKAR K
4yka
59
M.SAV AP
SAĞANAK-İLAY
A.L.KARAÇİZMELİ
12
72
127
16
0
38
2
CAMUZAĞA KG DB SK
4yka
57
F.R.BEBEK AP
SANCAKBEYİ-GÖLCÜK GÜZEL
B.CAMUZ
8
68
127
8
0
30
3
HIRÇINKAYA KG SK
4ykk
60
Ö.KAYA
YILDIZOĞLU-TUNÇBEBEĞİ
K.KAYA
6
66
127
19
0
12
4
TRABZON KG
4yaa
57,5
GÖK.BEKTAŞ
TOŞUR-MISS SEVİLAY
S.K.ÖZÇOLAK
5
61
31
16
0
12
5
KOBRA SEL KG DB SK
4yaa
55 +1.50
U.POLAT
KOBRA-SELVERİM
S.ERDEMİRCİ
11
56
17
18
0
47
6
AYYÜCE KG SK
4yak
54
G.KOCAKAYA
BİRADER-SERTACIM
N.DEMİRCİOĞLU
13
54
127
15
0
19
7
NECME KIZI KG DB
4ykk
49
Z.A.GÜN AP
ANADOLU ATEŞİ-GÜLDEN
H.ŞER
4
54
127
10
0
7
8
RIDVANŞAH KG
4yda
53
D.YILDIZ
BİLGİN-TURFETÜNNUR.31
B.D.CEMİLOĞLU
15
52
127
15
0
12
9
SAVAŞÇI KG K DB
4yaa
53 +1.70
N.ŞEN
BERKOŞ-NEAME.48
A.KARACA
2
52
127
18
0
12
10
ÇAKIRAHMET KG
4yaa
52 +1.50
G.YILDIZ
VOLKAN-GÜLNAR
S.KARACA
3
50
127
14
0
33
11
GÖÇMENKIZI K DB
4ykk
50,5
F.YÜKSEL AP
ÇAKICI YUSUF-GÜÇLÜ BALİ
Ç.DURAN
14
53
127
17
0
7
12
BATU BÖKE KG K
4yka
50 +2.00
T.YILDIZ
YAŞARCIK-TÜRKANIM
M.TETİK
10
40
127
9
0
59
13
DAĞLARIN KIZI
4yak
50
SEFER DEMİR
AĞAOĞLU-GÜLHATUN
M.ÇELİK
1
38
127
10
0
12
14
ZİRKONYUM KG
4yaa
48
D.PALAUR AP
ÇAKICI YUSUF-HABERGÜLÜ
A.E.GICIR
9
38
127
15
0
179
15
FİŞEK KG K
4yda
50 +2.00
V.KAPLAN
HABERBATUR-KIZILDAĞLI
E.DÜZARAT
7
19
0
17
0
19
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 21 Ağustos 2013 İstanbul at yarışı programı, 21 Ağustos 2013 tjk İstanbul at yarışı programı,21 Ağustos 2013 tjk program 21 Ağustos 2013 Elazığ at yarışı programı, 21 Ağustos 2013 tjk Elazığ at yarışı programı,21 Ağustos 2013 tjk program