GÜNÜN
GELİŞMESİ
Bilic maç sonunda ne dedi?

04 Ocak 2014 Tjk at yarışı programı

04 Ocak 2014 Adana at yarışı programı

1. koşu 17:00
ŞARTLI 4
3 Yaşlı İngilizler
1500 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BEN TEN K
3y d e
58
H.KARATAŞ
CUVEE - YENİCE
K.MELİHA ELİYEŞİL
4
64
64
32
20
11
2
CRITICAL SCORE
3y d e
58
H.KILIÇARSLAN
WEST BY WEST - ASALET MÜMESS
OSMAN TOPÇU
3
63
63
14
20
361431
3
BELENGEZ KG K
3y a e
55
N.ŞEN
LION HEART - JOHNNY AND CLYDE
NECATİ DEMİRKOL
2
53
53
21
20
44521
4
INSTRUCTION DB SK SKG
3y d e
54
Ö.YILDIRIM
OUT OF CONTROL - IMPASSE
MUSTAFA BUYRUK
1
48
48
25
20
7761
5
YENİ KARTAL SK SKG
3y d e
54
M.TARHAN
PERFECT STORM - EMILIA
ALİ ŞAHİN
TS 5
50
50
25
20
5631
SIRALI İKİLİ, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar
2. koşu 17:30
Maiden
4 Yaşlı Araplar
1300 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ALTUN SOYLU KG
4y a a
58
KEMAL KURT
ANADOLU ATEŞİ - MUSKAM
FIRAT TEKİNALP
5
14
14
10
17
000
2
CEMBEY KG K
4y d a
58
H.POLAT
DAĞHANBEY - AKNİGAR
İ.HALİL DEMİR
6
38
38
10
7
024545
3
ÇAKI KG K
4y a a
54
H.PARILDAR
DRUID - CAHİDE.74
ALİ YILDIZ
TS 8
37
37
10
15
74634
4
HİPOKRAT KG K DB
4y a a
58
MEH.ÇELİK
SERDENGEÇTİ - HASGÜL
HAKAN ÇELİK
3
40
40
10
12
865524
5
OĞLUM BUĞRA K DB
4y a a
54
U.YÜCEL
YALAZ - ZLOMA
Z.TAŞKIN YERYARAN
TS 10
46
46
10
15
264266
6
ÖZÇELİK KG
4y a a
58
Y.BİLİK
YELHAN - ZAFİRE.17
MEHMET ŞAHİN
2
23
23
10
16
8077
7
SANCAKAY KG K
4y k a
58
D.YILDIZ
SANCAKBEYİ - AYBİKE
ERDAL ÖZTÜRK
TS 7
 
 
10
18
02
8
TUMBUL MUHTAR KG
4y a a
53
V.KIZMAZ
BEYEFENDİ - TUMBULAYŞE
RAMAZAN TUMBUL
TS 9
20
20
10
13
988709
9
SOYLUKAYA KG
4y k k
55
SERCAN YILMAZ
İZBIRAKAN - KAÇANKAYA
KADRİYE KAYA
1
20
20
4
4
998876
10
SUDE KIZI KG DB
4y k k
51
M.BAYDAN
DOĞANGÜN - GÜLENİNCİ
AYSEL BAYDAN
4
22
22
10
4
895634
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, YEDİLİ PLASE, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
3. koşu 18:00
Maiden
4 Yaşlı Araplar
1300 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
AHTERHAN KG K DB
4y k a
58
M.TURAN
AHTER - SİLİSYUM
ÖMER ALTIN
2
36
36
24
12
446745
2
BÖRÜBEY KG DB
4y k a
58
O.BULUT
SAĞANAK - ÖZGÜNEŞ
AHMET ŞİFAN
7
 
 
189
19
8
3
EZEL AĞA KG SK
4y k a
58
H.POLAT
MAGRİP - AYRILDA GEL
İSMET POLAT
1
40
40
102
13
854438
4
KARIK BEY K DB
4y a a
58
MEH.ÇELİK
HABERBATUR - NİSANYAĞMURU
FÜRUZ KARIK
8
48
48
10
17
332332
5
KOCABATUR KG
4y k a
58
M.KAYA
ARASLI - MENCULE.47
SERVET ERBAŞI
10
 
 
20
6
POLATŞAHİNİ KG K DB
4y k a
58
H.PARILDAR
YALEMOĞLU - LEYDİ
M.EMİN POLAT
4
22
22
10
11
860866
7
RASTKAR KG
4y a a
58
N.ŞEN
KARACA.5 - KIZIM BERİVAN
SEVİM KARACA
5
 
 
108
18
38
8
UMUT ATEŞİ KG K DB
4y a a
58
KEMAL KURT
ŞENTAY - ŞERAHLI
NEVZET ÇELİK
11
39
39
10
14
380835
9
ARZUNAZ KG K
4y a k
51
A.E.TÜLEK
YALAZ - ARA BENİ
HASAN ARSLAN
9
 
 
20
10
SU BERAK KG
4y a k
56
G.KOCAKAYA
SAVABEY - SILA
HUSİYEN TEKİNALP
3
42
42
4
11
373255
11
YILDIZ ECE K
4y k k
56
A.SÖZEN
SAĞANAK - EREĞLİGELİNİ
MAHMUT YILDIZTEKİN
6
 
 
10
18
33
ALTILI GANYAN Bu koşudan başlar
4. koşu 18:30
ŞARTLI 4
4 ve Yukarı İngilizler
1400 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
NEW PARTNER DB
6y d a
57
MUSA DEMİR
BOSPORUS - REGATTA
M.GARİP YILMAZOĞLU
3
99
99
4
16
710790
2
TINKERBELL K
5y d k
52
E.TUNÇ
MALİ - HANIMKIZ
ADİL MERT KAYA
5
97
97
11
18
782180
3
EBU EMİR K DB
5y a a
56
M.BAYIR
ROYAL ABJAR - JOHNNY AND CLYDE
M.NABİ DEMİRKOL
2
80
80
32
7
607500
4
EXECUTE
5y d a
56
Ö.YILDIRIM
PLEASANTLY PERFECT - BOOK REPO
T. İZZET AKSOY
TS 11
72
72
25
18
048173
5
DAYI DB SK
5y d a
51
U.YÜCEL
DIVINE LIGHT - MORRIS CODE
D.YEGANE EKİNCİ
7
87
87
11
11
267700
6
DESERT EAGLE KG DB SK
6y d a
55
Y.BİLİK
MOUNTAIN CAT - MISS PETEK
OKTAY SERİCİ
TS 13
82
82
18
12
664574
7
FORT LAUDERDALE KG K
5y d a
55
A.SÖZEN
OKAWANGO - SILVERINE
ÖZEN ADALI
6
74
74
21
10
66-5879
8
MURATHAN
6y a a
55
D.YILDIZ
ROYAL ABJAR - AVŞARKIZI
ERDAL ÖZTÜRK
TS 9
87
87
11
12
534696
9
MURATOĞLU KG DB
7y d a
55
S.ERKUŞ
MURATCAN - RAKİP
SERDAR İZOL
TS 15
92
92
11
14
687585
10
SYMPHONIC RHYTHM SK
5y d k
56
S.KAYA
MOUNTAIN CAT - STAR FLICKER
MELİS KURTEL EMİN
1
100
100
14
18
095104
11
AKENETON SK SKG
4y a a
54
AHMET ÇELİK
TENDER DAD - ROYAL GALE
ALİ ŞAHİN
4
83
83
11
9
779369
12
BLUE FIRE
4y d a
54
G.KOCAKAYA
MY BOLT - ORANGE GARDEN
ZEKERİYA AYTAR
TS 10
104
104
214
19
112414
13
ÇELEBİ MAHMUT KG SK
4y a a
54
MÜS.ÇELİK
ROYAL ABJAR - GÜLBEBEĞİM
MİTHAT KATI
TS 14
78
78
10
16
215775
14
EMPIRE CITY DB SK SKG
4y d a
54
H.KARATAŞ
ALWAYS A CLASSIC - HALLING CHA
MEHMET GÖRGÜN
8
97
97
25
13
635360
15
VIRGIN PEARL (USA) KG K
6y d k
54
O.BULUT
SHARP HUMOR - ENCHANTED GROUND
ABDULLAH YALÇIN
TS 12
104
104
41
17
652279
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, BEŞLİ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
5. koşu 19:00
ŞARTLI 5
4 ve Yukarı İngilizler
2100 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ÇIKMAZHAN KG SK
5y a a
56
AHMET ÇELİK
MALKOÇOĞLU - MÜKTESEP HAK
SEFA ÇIKMAZ
TS 9
111
111
21
17
121469
2
FIRST EVER
5y d a
52
U.YÜCEL
ALABORA - SARAYYERLİ
CEMALETTİN ÇEKER
TS 10
97
97
4
17
461666
3
KING BOLT DB SK SKG
5y d a
56
Ö.KAYA
THUNDER BOLT I - MISS NO
ABDULVAHİT UYSAL
TS 6
73
73
4
10
500790
4
MAYAN
7y d a
56
D.YILDIZ
TRAPPER - SUN DEW
ERDAL ÖZTÜRK
1
92
92
11
11
689543
5
PETINA KG DB
5y d a
56
A.SÖZEN
KANEKO - MALINA
S.BORA ATAKOL
3
102
102
21
14
346587
6
RED SOX
5y a a
52
F.R.BEBEK
UNACCOUNTED FOR - SHOW GIRL
TAMER AYDOĞDU
5
81
81
107
12
890798
7
FATHER MOUNTAIN SK
4y k a
54
H.KARATAŞ
SUN MUSIC - BELİN
MEHMET BABADAĞ
2
87
87
10
17
452052
8
FIRE MAMBO SK SKG
4y d a
54
Y.BİLİK
OKAWANGO - İPEKYOLU
DİNÇER KARABULUT
TS 7
105
105
21
19
826114
9
İMPARATORYAVUZ KG K
4y a a
50
M.BAYDAN
INDOCHINA - AGHIRA
YAVUZ YILDIZ
4
 
 
20
10
TOSUNOĞLU KG DB SK
4y a a
54
S.BOYRAZ
DİNYEPER - BEDTIME STORY
SEVGİ TOSUNOĞLU
TS 8
98
98
25
16
532340
DÖRTLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
6. koşu 19:30
KV-8 DHÖW
4 ve Yukarı Araplar
1500 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
AĞINLI KG K DB
6y k a
60.5
Y.BİLİK
ÖZGÜNHAN - FAZILA.31
MUZAFFER KILIÇSEREN
3
107
107
11
18
051100
2
ESKİŞEHİRLİ KG DB
7y a a
60.5
S.BOYRAZ
DEMİRKIR - SEVİLCAN
MEHMET ULUSOY
TS 6
122
122
200
20
231464
3
KENANACO KG DB
8y k a
60.5
A.SÖZEN
KAIZBERT - LEYLO
TURHAN ÇAKAR
4
126
126
118
20
342414
4
ORÇUN KG SK
8y a a
60.5
H.KARATAŞ
ALTAHA - MEBRUKE.87
NECATİ DEMİRKOL
2
118
118
11
20
950064
5
SEDATBEY KG DB
5y a a
60.5
D.YILDIZ
SERTAY - YAKAMOZ
OKTAY SERİCİ
5
111
111
24
17
511709
6
TUNAHANBEY KG
5y a a
60.5
S.ERKUŞ
ALTAHA - ŞATAFAT
CEYLAN ALÇİÇEK
TS 7
102
102
11
14
958652
7
TURABİ KG K
6y a a
60.5
M.KAYA
ÖZGÜNHAN - EFRUZ
MÜNEVVER AKAR
1
108
108
24
17
321504
ÜÇLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar
7. koşu 20:00
KV-6
3 Yaşlı İngilizler
1200 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
AKİLA KG DB
3y d d
54
M.BAYIR
MOUNTAIN CAT - RAIN STAR
RAMAZAN YILDIZ
7
55
55
14
17
61320
2
HYPATIA SK
3y a d
54
Ö.YILDIRIM
BOSPORUS - DANCE SCHOOL
BARAN D. CEMİLOĞLU
5
65
65
55
17
221650
3
KARAN GIRL K DB
3y d d
54
Y.BİLİK
TRAPPER - PAPATYA I
ÖZLEM ÇELİK
1
50
50
111
19
515
4
LASER GIRL KG K
3y d d
54
MÜS.ÇELİK
YONAGUSKA - NEMO
ESRA YETKİN
8
80
80
10
19
346517
5
LYRIC KG K
3y k d
54
H.KARATAŞ
YAVUZKAYA - LASHA
LEVENT SARIKAYA
6
103
103
28
18
132125
6
PIRILIM KG K
3y a d
54
A.SÖZEN
MOUNTAIN CAT - ALTAMIS
ULUÇ Y. ARDAHAN
3
79
79
10
17
221302
7
VICTORY BOOK SK SKG
3y a d
54
G.KOCAKAYA
VICTORY GALLOP - BOOK REPORT
MEHMET EMRE HADİOĞLU
4
55
55
31
20
431
8
WARRIOR PRINCESS K
3y d d
56
S.KAYA
SRI PEKAN - WOODMANS GIRL
AYTUĞ ATALAY
2
102
102
105
17
211323
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 6. ÇİFTE Bu koşudan başlar
8. koşu 20:30
ŞARTLI 2 DHÖW
4 Yaşlı Araplar
1200 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ALŞALLI KG K
4y a k
55
A.SÖZEN
ŞÖVALYE - HARELİ
SÜLEYMAN ŞİMŞEK
4
62
62
21
16
322570
2
ARASGÜLÜ KG SK
4y k k
55
M.KAYA
ARASLI - TURFETÜNNUR.32
HALİL KAYA
6
69
69
17
17
801834
3
DALDAGÜL DB
4y a k
55
Y.BİLİK
ŞÖVALYE - GÜLBENCE
MUSTAFA ŞİMŞEK
5
47
47
21
18
053188
4
FERİZECAN KG K
4y k k
50
M.KESKİN
BOLKAR - JÜLİN
A.FERHAT KÜÇÜKER
TS 17
47
47
21
19
398510
5
HELİNFIRTINASI KG SK
4y k k
55
D.YILDIZ
SAĞANAK - KUZGUNCUK
EMİNE YILDIZ
8
46
46
18
20
230871
6
KIYAMET SK
4y a k
51
H.BUDAK
AMCABEY - TÜRKAN.4
CANSU BEGÜM ÜÇEŞ
15
86
86
67
17
141068
7
KIZIL KIR KG
4y k k
55
O.BULUT
SAĞANAK - GÜLPEMBE
MÜSLÜM KATI
1
42
42
21
17
641000
8
ORFİA KG DB SK
4y a k
51
V.KIZMAZ
AĞAKILIÇ - GÜRFİN
MEHMET İZZET GÜRÜZ
12
74
74
17
17
161390
9
PERİNİN KIZI KG K
4y a k
55
KEMAL KURT
DİDİM - PERİ
MEHMET ÜNLÜ
7
51
51
21
16
315965
10
RUKİYE SULTAN
4y d k
55
M.TURAN
DALAMAN - BİRCANIM
FIRAT TANYİĞİT
2
47
47
21
17
451974
11
SEVDAMSIN CAN KG K DB
4y a k
55
H.KILIÇARSLAN
YALAZ - ELBİHİCAN
MUZAFFER CAN
10
64
64
21
13
330900
12
SİM SİM KG K
4y a k
55
MÜS.ÇELİK
TEKELİOĞLU - YAKINBÜKE
ASIM FİKRİ ADVAN
3
44
44
42
15
147007
13
SURHATIN KIZI KG
4y a k
55
Ö.YILDIRIM
ERBEYİM - SURHAT
ADNAN YILDIZ
11
61
61
11
19
277222
14
ŞANSKAYA KG
4y k k
51
R.YILDIRIM
ALİREİS - ŞANLIKAYA
KADRİYE KAYA
14
53
53
11
14
536900
15
ŞEN MÜRVET KG DB Eküri
4y a k
55
Ö.KAYA
ŞENTAY - MÜRVETSULTAN
İSMAİL ERDOĞAN
9
50
50
24
20
342431
16
YAKŞIGÜZEL DB SK SKG Eküri
4y a k
55
A.ÖZYİĞİT
BEN ANADOLU - HEDİYEM
İSMAİL ERDOĞAN
13
43
43
7
13
575068
17
ZAMAN KIZI
4y a k
55
S.ERKUŞ
ZAMANRÜZGARI - TIGER LILY
MAHMUT YÜKSELİR
16
51
51
21
10
909400
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 04 Ocak 2014 Adana at yarışı programı, 04 Ocak 2014 tjk Adana at yarışı programı,04 Ocak 2014 tjk program 04 Ocak 2014 Kocaeli at yarışı programı, 04 Ocak 2014 tjk Kocaeli at yarışı programı,04 Ocak 2014 tjk program