GÜNÜN
GELİŞMESİ
Kadıköy'de kutlama yapılacak mı?

13 Ocak 2014 Wolverhampton İngiltere at yarışı programı

1. koşu 16:40
4 ve Yukarı İngilizler
1740 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
FRONTIER FIGHTER
6yo
63
S. H. JAMES
INVINCIBLE SPIRIT - RAWABI 
MR ARCHIBALD NICHOL & PARTNERS
7
93
0
8
69227-1
2
COCKNEY CLASS (USA)
7yo
58
PADDY ASPELL
SPEIGHTSTOWN - SNAPPY LITTLE
MR D. B. ROBERTS
2
82
0
222
036505-
3
YOJOJO (IRE)
5yo
58
DAVID PROBERT
WINDSOR KNOT - BELLE OF THE
WINTERBECK MANOR STUD
4
82
0
15
195110-
4
DIXIE'S DREAM (IRE)
5yo
57
GRAHAM LEE
HAWK WING - HAMS (DIXIE UNI
THE DREAM TEAM PARTNERSHIP
9
80
0
32
428218-
5
STASIO (USA)
4yo
56.5
LIAM KENIRY
STREET BOSS - BELIEVE (CHIM
AL ASAYL BLOODSTOCK LTD
1
80
0
32
217000-
6
STAR LINKS (USA) KG
8yo
56
LUKE MORRIS
BERNSTEIN - STARTARETTE (DI
GERRY DOLAN & MRS MARIE E. DOLAN
6
78
0
30
221615-
7
BRIGADOON
7yo
56
JAMIE SPENCER
COMPTON PLACE - BRIGGSMAID 
MR ROBIN OLIVER
8
78
0
149
643112-
8
LIONS ARCH (IRE)
4yo
56
KIERAN O'NEILL
ROCK OF GIBRALTAR - SWYNFORD
MISS DONNA BOYLE
3
78
0
13
611763-
9
SILVERWARE (USA)
6yo
55.5
TOM EAVES
EUROSILVER - PLAYING FOOTSIE
PAUL & LINDA DIXON
5
76
0
17
142135-

2. koşu 17:10
4 ve Yukarı İngilizler
1020 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
SPEEDYFIX DB
7yo
60.5
EOIN WALSH
CHINEUR - ZONNEBEKE (ORPEN)
ANNWELL INN SYNDICATE
4
52
0
9
85055-0
2
VOLCANIC DUST (IRE) DB
6yo
60.5
RICHARD KINGSCO
IVAN DENISOVICH - TOP OF THE
MISS DIANE HILL
6
52
0
59
534235-
3
DANEGLOW (IRE)
4yo
59
LUKE MORRIS
THOUSAND WORDS - VALLUGA (A
MRS J. E. A. THOMPSON
8
49
0
31
354431-
4
MARMOT BAY (IRE)
4yo
58
EVA MOSCROP
KODIAC - TIDES (BAHAMIAN BO
MR GREGORY MCCRANN
5
47
0
52
676002-
5
ROBYN
4yo
58
MATTHEW HOPKINS
BYRON - DISCOED (DISTINCTLY
P J DIXON & PARTNERS
1
47
0
17
831746-
6
RIGHTCAR Eküri
7yo
57.5
STEPHEN CRAINE
BERTOLINI - LOBLOLLY BAY (H
MR RICHARD TEATUM
7
46
0
4
35877-7
7
CHATEAU LOLA KG
5yo
57.5
TOM EAVES
BYRON - GLENSARA (PETOSKI)
D MCLIESH & OWNARACEHORSE
3
46
0
8
69355-7
8
ISHETOO Eküri
10yo
57.5
SLADE O'HARA
ISHIGURU - TICCATOO (DOLPHI
MR RICHARD TEATUM
2
46
0
39
776569-

3. koşu 17:40
3 Yaşlı İngilizler
1200 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ELUALLA (IRE)
3yo
60.5
ANDREW MULLEN
ELUSIVE CITY - COTE QUEST (
SUNRISE
10
55
0
136
784285-
2
KEEP TO THE BEAT
3yo
60.5
JAMIE SPENCER
BEAT HOLLOW - CADEAU SPECIAL
HAMBLETON RACING LTD XXIX
2
55
0
24
056-
3
SUNNINGDALE ROSE (IRE) KG
3yo
59.5
DAVID PROBERT
ART CONNOISSEUR - ELOQUENT R
MR M. M. FOULGER
11
53
0
11
34746-4
4
EL DUQUE
3yo
59.5
RYAN WHILE
BYRON - ROYAL TAVIRA GIRL (
ANSELLS OF WATFORD
8
53
0
39
317537-
5
MY MY MY DILIZA KG
3yo
59.5
GRAHAM LEE
SAKHEE'S SECRET - DILIZA (D
MR R STYLES, MR P GRIMES & J S MOORE
4
53
0
23
843466-
6
KRACKERJILL (IRE)
3yo
59
CHARLOTTE JENNE
KHELEYF - KNOCKENDUFF (ORAT
HIGH FIVE RACING
1
52
0
146
2679-
7
SPREADABLE (IRE) KG
3yo
59
LUKE MORRIS
DUKE OF MARMALADE - SPRING V
MR G. F. CHESNEAUX
3
52
0
42
80023-
8
FRANKTHETANK (IRE)
3yo
58
TOM EAVES
CAPTAIN GERRARD - MI AMOR (
STRAIGHTLINE CONSTRUCTION LTD
7
50
0
39
687-
9
COUNTESS LUPUS (IRE) KG
3yo
56
SHIRLEY TEASDAL
AMADEUS WOLF - PAPAHA (GREE
MISS HAZEL ROBERTS
9
46
0
11
42438-4
10
COPPER CAVALIER KG
3yo
56
ADAM BESCHIZZA
HAAFHD - ELLE CRYSTAL (MOZA
MRS D RIX, MR J PARTRIDGE & PARTNER
6
46
0
88
859-
11
RED TIGER LILY
3yo
56
ADRIAN NICHOLLS
PICCOLO - JUNCEA (ELNADIM)
EXORS OF THE LATE MR KENNETH P BEECROFT
5
46
0
11
95288-8

4. koşu 18:10
3 Yaşlı İngilizler
1740 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
OUR GABRIAL (IRE) KG
3yo
60.5
JAMIE SPENCER
ROCK OF GIBRALTAR - JOJEEMA
DR MARWAN KOUKASH
2
73
0
31
232423-
2
TRUANCY (IRE)
3yo
58.5
ROB J FITZPATRI
INTENSE FOCUS - DATE MATE (
MARKET AVENUE RACING CLUB LTD
5
69
0
16
9315-
3
ALFAAYZA (IRE)
3yo
58.5
MARTIN HARLEY
DANSILI - AYUN (SWAIN) -
MRS J. DERMOT CANTILLON
4
69
0
9
54524-4
4
LADY KNIGHT (IRE)
3yo
57.5
LIAM JONES
CHAMPS ELYSEES - KNIGHT'S PL
MR J BOND-SMITH
1
67
0
30
5382-
5
BONJOUR STEVE KG
3yo
56
LUKE MORRIS
BAHAMIAN BOUNTY - ANTHEA (T
ICONIC PARTNERSHIP
3
63
0
42
473204-

5. koşu 18:40
3 Yaşlı İngilizler
1900 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ANTIOCH (IRE)
3yo
59.5
STEPHEN CRAINE
PAPAL BULL - SHARADJA (DOYO
MR PAUL BECK
1
0
0
55
9-
2
CAPTAIN MORLEY
3yo
59.5
JAMIE SPENCER
HERNANDO - OVAL OFFICE (PUR
DR MARWAN KOUKASH
6
0
0
17
02-
3
NOTEBOOK
3yo
59.5
DANIEL TUDHOPE
INVINCIBLE SPIRIT - LOVE EVE
HIGHCLERE THOROUGHBRED RACING - BRUNEL
4
0
0
16
88-
4
WILDES (IRE)
3yo
59.5
STEVIE DONOHOE
MANDURO - BALLOURA (SWAIN)
MR PAUL WILDES
5
0
0
5
HABDAB
3yo
57
KIERAN O'NEILL
HALLING - DAWNUS (NIGHT SHI
DEREK AND JEAN CLEE
3
64
0
9
53485-3
6
L'AVENUE (IRE)
3yo
57
GRAHAM LEE
CHAMPS ELYSEES - MRS SEEK (
MR SAEED MANANA
2
0
0
28
2-
7
RIO RANGER (IRE)
3yo
57
LUKE MORRIS
BUSHRANGER - DESERT D'ARGENT
WOODCOCK ELECTRICAL LIMITED
8
0
0
31
5-
8
SPECIAL MISS
3yo
57
MARTIN HARLEY
AUTHORIZED - WHATAMISS (MIS
TEAM VALOR
7
0
0
35
38-

6. koşu 19:10
4 ve Yukarı İngilizler
2460 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
LE BACARDY (FR) Eküri
8yo
60.5
MARK COUMBE
BAHHARE - LA BALAGNA (KRIS)
MR CARL HODGSON
7
75
0
1021
342235-
2
YASIR (USA)
6yo
60
LIAM KENIRY
DYNAFORMER - KHAZAYIN (BAHR
MRS LOUISE MARSH
4
74
0
8
35132-2
3
GIOIA DI VITA
4yo
60
ROB J FITZPATRI
SAKHEE - DHUYOOF (SINNDAR)
SENECA RACING
2
78
0
41
738234-
4
HEJAZ (IRE)
4yo
58.5
STEVIE DONOHOE
MANDURO - HALAWANDA (ASHKAL
MISS E. WATKINSON
1
75
0
209
777-
5
MY LORD
6yo
58
LUKE MORRIS
ISHIGURU - LADY SMITH (GREE
ROBERT E LEE SYNDICATE
5
70
0
108
809570-
6
MR LANDO
5yo
57.5
.
SHIROCCO - CAPITANA (LANDO)
MR GARY ATTWOOD
3
69
0
47
124277-
7
EASYDOESIT (IRE)
6yo
56.5
GRAHAM LEE
IFFRAAJ - FAWAAYID (VAGUELY
MR T. R. PEARSON
8
67
0
4
24506-2
8
WAVING DB Eküri
5yo
55.5
LIAM JONES
HIGH CHAPARRAL - PRETTY DAVI
MR CARL HODGSON
6
64
0
17
259776-


at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 13 Ocak 2014 Wolverhampton İngiltere at yarışı programı, 13 Ocak 2014 tjk Wolverhampton İngiltere at yarışı programı,13 Ocak 2014 tjk program 13 Ocak 2014 Şanlıurfa at yarışı programı, 13 Ocak 2014 tjk Şanlıurfa at yarışı programı,13 Ocak 2014 tjk program