GÜNÜN
GELİŞMESİ
Emenike haftaya yok

20 Ocak 2014 Wolverhampton İngiltere at yarışı programı

1. koşu 17:00
4 ve Yukarı İngilizler
2790 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
SCRIBE (IRE) KG DB
6yo
61
ADAM KIRBY
MONTJEU - CRAFTY EXAMPLE (C
SHROPSHIRE WOLVES/JOHN WILCOX
1
70
0
4
52325-2
2
MONTJESS (IRE) KG
4yo
60
RICHARD KINGSCO
MONTJEU - WING STEALTH (HAW
THE TIPPERARY PARTNERS
2
73
0
35
446224-
3
OLD WAY (IRE)
8yo
60
GRAHAM LEE
GOLD AWAY - BROOKLYN'S DANCE
MR B. C. DICE
5
67
0
1589
42454-
4
IKTIVIEW KG DB
6yo
59
RUSS KENNEMORE
IKTIBAS - EASTVIEW PRINCESS
EASTVIEW THOROUGHBREDS
3
65
0
93
039-
5
SUMMERFREE (USA)
4yo
58.5
JOE FANNING
MEDAGLIA D'ORO - SUMMER FLAS
SHEIKH HAMDAN BIN MOHAMMED AL MAKTOUM
4
70
0
7
853-22
6
ECHUA (IRE)
8yo
57.5
LUKE MORRIS
KING'S BEST - CANOUAN (SADL
MR D. J. DOLAN
6
62
0
3
34215-3

2. koşu 17:30
3 Yaşlı İngilizler
1440 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
SPREADABLE (IRE) KG
3yo
61.5
LUKE MORRIS
DUKE OF MARMALADE - SPRING V
MR G. F. CHESNEAUX
3
58
0
7
80023-1
2
KEEP TO THE BEAT
3yo
60.5
SHANE GRAY
BEAT HOLLOW - CADEAU SPECIAL
HAMBLETON RACING LTD XXIX
7
55
0
7
056-7
3
EL DUQUE
3yo
59.5
RYAN WHILE
BYRON - ROYAL TAVIRA GIRL (
ANSELLS OF WATFORD
8
53
0
7
17537-4
4
REBEL CODE (USA)
3yo
59.5
GRAHAM LEE
CITY ZIP - CONFEDERATE LADY
THE COOL SILK PARTNERSHIP
6
53
0
18
6337-3
5
TRINITY LORRAINE (IRE) KG
3yo
59.5
ROBERT TART
DARK ANGEL - KNOWN CLASS (K
DR S. P. HARGREAVES
2
53
0
19
63813-4
6
THE MOAT FIELD (IRE)
3yo
56
JOE DOYLE
DIAMOND GREEN - OUR JULIETTE
MR MICHAEL J. BROWNE
4
46
0
120
6770-
7
AUSSIE SKY (IRE)
3yo
56
SHANE KELLY
AUSSIE RULES - SKYSCAPE (ZA
MR IAN O'CONNOR
1
46
0
52
7477-
8
MAVREE (IRE) KG
3yo
56
DURAN FENTIMAN
CAPTAIN MARVELOUS - HEMASREE
HABTON FARMS
5
46
0
34
09807-

3. koşu 18:00
4 ve Yukarı İngilizler
1740 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
OFFICER IN COMMAND (USA)
8yo
59.5
GRAHAM LEE
OFFICER - LUV TO STAY N CHAT
MR J. BUTLER
2
73
0
52
152061-
2
SAHARIA (IRE) KG
7yo
59.5
SHANE KELLY
ORATORIO - INCHIRI (SADLER'
OVER THE MOON RACING
5
71
0
14
11630-1
3
BOOM TO BUST (IRE) KG
6yo
57
LUKE MORRIS
BIG BAD BOB - FOREVER PHOENI
MR P. M. RICH
1
59
0
10
70568-4
4
ELUSIVE HAWK (IRE) KG
10yo
57
ADAM KIRBY
NOVERRE - TWO CLUBS (FIRST
MRS I. M. FOLKES
4
80
0
128
371537-
5
SAMOAN (IRE)
5yo
57
JORDAN HIBBERD
DANEHILL DANCER - RAIN FLOWE
MR A. B. PARR
3
52
0
94
359000-

4. koşu 18:30
4 ve Yukarı İngilizler
1740 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
TUKITINYASOK (IRE)
7yo
60.5
BARRY MCHUGH
FATH - MEVLANA (RED SUNSET)
CARL CHAPMAN & MRS C M MULHALL
10
53
0
25
386413-
2
REGGIE BOND KG
4yo
60
ROBERT TART
MONSIEUR BOND - TRIPLE TRICK
MR R. C. BOND
2
53
0
48
533823-
3
JOHN POTTS
9yo
60
ADAM KIRBY
JOSR ALGARHOUD - CROWN CITY
MISS S. M. POTTS
6
52
0
189
222870-
4
KATMAI RIVER (IRE)
7yo
60
CHARLOTTE JENNE
CHOISIR - KATAVI (STRAVINSK
MR M. D. I. USHER
5
52
0
18
27463-1
5
STANLOW KG
4yo
60
STEPHEN CRAINE
INVINCIBLE SPIRIT - GHAZAL 
MS A. QUINN
13
53
0
10
776-921
6
MEGLIO ANCORA DB
7yo
59.5
VICTOR SANTOS
BEST OF THE BESTS - MAY FOX
SPORTS 360
8
51
0
29
800316-
7
MY RENAISSANCE
4yo
59.5
GRAHAM LEE
MEDICEAN - LEBENSTANZ (SING
MR NEIL HUTLEY
3
52
0
173
0909-
8
DAVID'S SECRET
4yo
59.5
TOM EAVES
SAKHEE'S SECRET - MOZIE CAT
MRS WENDY BROTHERTON
7
52
0
10
96687-6
9
COMPTON SILVER KG
4yo
57.5
LUKE MORRIS
HAAFHD - ANNA OLEANDA (OLD
MR ERIK PENSER
9
48
0
21
560909-
10
JUSTCALLMEHANDSOME
12yo
56.5
JOSH BAUDAINS
HANDSOME RIDGE - PEARL DAWN
MRS J. E. TAYLOR
4
45
0
18
45699-5
11
SIR LEXINGTON (IRE)
5yo
56.5
DANIEL CREMIN
DESERT STYLE - SHULAMMITE WO
MR DAVE ARTHUR
11
45
0
471
800790
12
ELLIES IMAGE
7yo
56.5
P. J. MCDONALD
LUCKY STORY - CROWN CITY (C
MR J. H. CHRIMES
1
45
0
18
00008-8
13
UNA BELLA COSA
4yo
56
JOE FANNING
DUBAI DESTINATION - BLINDING
AVERHAM RACING SYNDICATES 1
12
45
0
13
57664-7

5. koşu 19:00
4 ve Yukarı İngilizler
1900 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
COLOUR MY WORLD
4yo
59.5
GRAHAM LEE
WITH APPROVAL - NADESZHDA (
MR PHILIP WILKINS
1
60
0
116
554-
2
TURNBUCKLE
4yo
59.5
JOE FANNING
TEOFILO - FOREST PEARL (WOO
SHEIKH HAMDAN BIN MOHAMMED AL MAKTOUM
3
0
0
3
ACTON GOLD
5yo
57.5
ADAM KIRBY
AND BEYOND - ANTONIA BERTOLI
MAGNATE RACING
5
0
0
18
3-5
4
JUST POPPY (IRE)
5yo
57.5
TOM EAVES
AD VALOREM - NEBULAE (UNFUW
A M BROWN & D N JEFFREY
2
0
0
206
4-
5
RUFFLED
4yo
57
CHRIS CATLIN
HARLAN'S HOLIDAY - MIRABILIS
MR C. J. MURFITT
4
70
0
74
44320-

6. koşu 19:30
4 ve Yukarı İngilizler
1900 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
LEAN ON PETE (IRE)
5yo
60.5
JACOB BUTTERFIE
OASIS DREAM - SUPERFONIC (Z
MR K. C. WEST
1
75
0
42
436164-
2
SECULAR SOCIETY
4yo
59.5
SEAN LEVEY
ROYAL APPLAUSE - FANTASTIC S
ORWELL PARTNERSHIP
4
74
0
23
323-
3
EASTERN DRAGON (IRE)
4yo
59
DAVID KENNY
ELNADIM - SHULAMMITE WOMAN 
JCG CHUA & CK ONG
2
73
0
32
336110-
4
ABSENT AMY (IRE)
5yo
59
ROBERT HAVLIN
REDBACK - TWITCHER'S DELIGHT
MR NIGEL HARDY
5
72
0
17
16363-5
5
ARLECCHINO (IRE) KG
4yo
57.5
GRAHAM LEE
HERNANDO - TRULLITTI (BAHRI
THE LAM PARTNERSHIP
3
70
0
88
613855-


at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 20 Ocak 2014 Wolverhampton İngiltere at yarışı programı, 20 Ocak 2014 tjk Wolverhampton İngiltere at yarışı programı,20 Ocak 2014 tjk program 20 Ocak 2014 Şanlıurfa at yarışı programı, 20 Ocak 2014 tjk Şanlıurfa at yarışı programı,20 Ocak 2014 tjk program