GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

14 Aralık 2019 Adana at yarışı programı

1. koşu 14:00
Maiden/Dişi , 2 Yaşlı İngilizler
1400 Kum
İkramiye :   1.) 40.500 TL    2.) 16.200 TL     3.) 16.200 TL     4.) 16.200 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
AKÇALAR GÜZELİ DB SKG SK
2y d d
54
M.B.ÇAKMAK AP
MALİ- DÖRTNALINKIZI / BULLMA
MEFTUNE KÜRPE
4
4
0
11
10
076668
2
DUST IN THE WIND KG K DB
2y d d
57
V.DEMİR
POUR MOI (IRE)- NO CHARGE (IRE
SALİH ERTEN
9DS
17
0
14
15
59490
3
FEARLESS WARRIOR KG K
2y d d
57
S.ERKUŞ
ADONİSE- SCARLET OHARA / MARL
YAŞAR DEMİR
8DS
0
0
20
-
4
KAHİRA K
2y a d
57
Ö.YILDIRIM
VICTORY GALLOP (CAN)- CATATONI
ALİ ŞAHİN
2
0
0
20
19
5
5
MEKANİZMA SKG SK
2y a d
53
T.BALİ AP
HARPUTLU GAGGOŞ- TUDOR BAYA /
DURMUŞ ALİ KARALI
10DS
2
0
46
16
8500
6
MISS ME KG K DB
2y d d
57
F.R.BEBEK
MENDIP (USA)- AGENT PROVOCATEU
MURAT BEKMEZCİ
6
25
0
14
17
454
7
PRENSES MİRYAM KG SK ÖG
2y d d
57
E.TUNÇ
APPROVE (IRE)- STAR QUALITY /
METİN ÇALDIRAN
3
23
0
186
17
376
8
SERSERİ KIZ K DB
2y d d
57
B.KILINÇ
BUSHRANGER (IRE)- VOX / MARLIN
AHMET DEMİR
7DS
29
0
14
16
243247
9
STARI GRAD KG DB SK
2y d d
57
H.ÇİZİK
COUNTRY REEL (USA)- VANITY ROY
V.HAKAN KELEŞ
5
0
0
34
19
6
10
YİĞENİM ÇAĞAN KG SK
2y d d
55
M.K.KUMBASAR AP
ADONİSE- FLEETING MIRAGE (USA
ALİ BİBER
1
34
0
62
16
25254
1. 4'LÜ GANYAN, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
2. koşu 14:30
KV-7 , 3 ve Yukarı İngilizler
1200 Kum
İkramiye :   1.) 66.000 TL    2.) 26.400 TL     3.) 26.400 TL     4.) 26.400 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ALBERTO KG DB
4y a a
62
Ö.YILDIRIM
DR FONG (USA)- KINALI YÖRÜK
MÜTHİŞ ÖLÇER
1
95
0
18
20
212431
2
DOCTOR HOUSE KG DB SK
6y a a
60
S.ERKUŞ
CUVEE (USA)- SWEETY GIRL / TRA
CEMİL AKDÖNER
2
39
0
6
16
734335
3
DOWN TOWN KG SK
5y d a
60
H.ÇİZİK
RIP VAN WINKLE (IRE)- DENICES
ORHAN TANATAR
4DS
96
0
18
19
485112
4
AKINŞAH KG DB SK
7y a a
58
MÜS.ÇELİK
BOSPORUS (IRE)- ARSUZ / ALWAYS
MEHMET ULUSOY
3DS
93
0
9
18
162192
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
3. koşu 15:00
Maiden/Dişi , 2 Yaşlı İngilizler
1400 Kum
İkramiye :   1.) 40.500 TL    2.) 16.200 TL     3.) 16.200 TL     4.) 16.200 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BALA SK
2y d d
57
A.KAÇMAZ
YONAGUSKA (USA)- ANARZA FIRTIN
ERKAN GENÇEL
7
0
0
20
19
8
2
BÜYÜKHAN KIZI KG
2y a d
57
M.ÜNLÜ
ALWAYS A CLASSIC (CAN)- SUNNY
RUKEN ATAŞ
8DS
27
0
14
15
27693
3
CHEERILEE SK
2y d d
57
MÜS.ÇELİK
HALICARNASSUS (IRE)- VENEDİK
BAŞAK MİLLİ
5
25
0
14
17
825
4
INSIGNIA DB SK
2y d d
55
M.A.SOLMAZ AP
AFTER MARKET (USA)- BOUNTY HUN
ÇAPAN GÖKDEMİR
2
28
0
37
16
7002
5
LAS CHICAS KG SK
2y d d
57
M.BAYIR
AGRESIVO (USA)- SALLY OBELISK
ANIL AYTAÇ ATICI
4
21
0
14
15
63808
6
MY AEROBIC LADY
2y d d
57
H.ÇİZİK
PLEASANTLY PERFECT (USA)- REMY
YAKUP ELĞAÇ
1
0
0
98
19
3
7
OCEAN POWER K
2y d d
54
H.ÇANAKÇI AP
CUVEE (USA)- ÇAVLAN / MUJTAHI
AYDIN AYDOĞDU
6
31
0
14
17
34323
8
PINKY PIE KG K
2y d d
54
M.S.ÇELİK AP
APPROVE (IRE)- MÜHÜR / SRI P
BAŞAK MİLLİ
9DS
0
0
14
18
88
9
STORM ROSE KG DB SK
2y d d
57
M.AKYAVUZ
KADİR BABA- OCEAN GOLD / BOSP
MEHMET GÜNDÜZELİ
3
0
0
98
19
4
10
SULTANIM KG
2y d d
55
M.K.KUMBASAR AP
EL CORREDOR (USA)- BIG HOPE /
AHMET AYDOĞDİ
10DS
27
0
14
16
7826
11
THUNDER ROAD SK
2y a d
57
S.BOYRAZ
TAPIZAR (USA)- AWESOME SIX (US
GÜLNUR GÜLERCE
11DS
0
0
14
18
04
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GANYAN
[(3)CHEERILEE,(8)PINKY PIE] eküridir.
4. koşu 15:30
Handikap 16/DHÖW /H1 , 4 ve Yukarı Araplar
1200 Kum
İkramiye :   1.) 51.500 TL    2.) 20.600 TL     3.) 20.600 TL     4.) 20.600 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
GAZINÇ K DB
5y d a
60
M.G.ARSLAN AP
YALAZ- ELİFNUR / FİNAL
MUSTAFA CENGİZ
8
75
0
30
20
433111
2
GOLDEN KING KG SK
5y k a
58,5
H.ÇANAKÇI AP
TURBO- SHMOKH (US) / PARADOR (
M.ZİYA ADALAR
6
70
0
25
20
303371
3
FIRTINA İBO KG SK
5y a a
59
B.BEKTAŞ AP
İBOCAN- İPEKYOLU / SAM ABRAS
FETHİ DOĞAN
5
69
0
12
18
352123
4
REŞİTBEY KG DB SK
5y k a
58
E.KILIK
GOBAKBEY- GÖKÇEL / DEMİRKIR
YÜKSEL ARSLAN
7
65
0
12
20
606841
5
ALTINONUR KG DB
4y k a
57
MÜS.ÇELİK
TOŞUR- KUTLU / KAN CAN SAN
SEMRA ERKUŞ
3
64
0
11
18
462103
6
PALERMO SKG SK
5y k a
57
V.DEMİR
ALPAK- TÜLAY / SERGEN
AHMET KAYA
10DS
63
0
6
14
733270
7
DÜNÜR KG DB SK
4y a a
55
H.ÇİZİK
KAIZBERT (RU)- ROSARI / DAĞDE
ATİLLA SERİNER
9DS
60
0
18
17
401580
8
KILAVUZAĞASI KG DB
4y a a
54,5
S.BOYRAZ
YILMAZER- EMOCAN / HACIBEY.1
CEMİL GÖKHAN
1
59
0
11
16
112005
9
PALA SALİH K DB
4y k a
51,5
E.SİNCAN
KIRIMHAN- ÖMÜRÜM / DEMİRKI
MEHMET ALBAYRAK
2
53
0
13
17
551767
10
ÇAKIRALİ KG
6y k a
50
M.BAYIR
ARASLI- MESRURE.56 / ALKURUŞ.
SERVET ERBAŞI
4
43
0
18
13
097532
5'Lİ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
5. koşu 16:00
ŞARTLI 4/DHÖW/Y2 , 4 ve Yukarı Araplar
2000 Kum
İkramiye :   1.) 38.500 TL    2.) 15.400 TL     3.) 15.400 TL     4.) 15.400 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
KIRMIZIKAYA
6y d a
59,5
SER.YILDIZ
ERGÖKÇE- RÜZGARKAYA / HEYBE
ETHEM KAYA
5
58
0
6
10
559724
2
KIZILTUĞ KG GKR
7y k a
59,5
M.E.DOĞAN
BEN ANADOLU- ZENNAN / TAMERİN
REŞAT ARSLAN
3
84
0
7
16
223628
3
MAVİ ATEŞ KG SK BB
5y a a
59,5
H.ÇANAKÇI
ALTAHA- ZAHİDE.34 / SAVATLI
M.LEVENT TOPSAKAL
4
50
0
6
18
536130
4
ÖZDAMAR
7y a a
59,5
E.ŞİMŞEK
BİRADER- KIRSULTAN / DEMİRKI
İBRAHİM ŞEKER
2
60
0
20
17
842320
5
KILÇIK KG
6y k a
57,5
İS.DEMİR
ANGORA- BURCU HANIM / DEVİRHA
M.EMİN OLCAY
7DS
47
0
18
14
663354
6
KOMET KG DB SK
5y k a
57,5
M.S.ÇELİK
TAMERİNOĞLU- GERBERA / TIGRE
HİDAYET ŞAHİN
1
64
0
6
19
356413
7
VEDATAĞA KG DB SK
4y k a
60,5
R.BAYRAM
CAŞ- SARIKIZ / SÜLO
ELİF KAYA
6DS
31
0
7
8
405778
8
POYRAZIM KG SK
5y a a
55,5
T.BALİ
AYABAKAN- İLK KIZ / SEZGİNBE
AYSEL YAVUZ
8DS
31
0
7
16
910077
2. 4'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
6. koşu 16:30
Handikap 21 /H1 , 3 ve Yukarı İngilizler
2100 Kum
İkramiye :   1.) 58.500 TL    2.) 23.400 TL     3.) 23.400 TL     4.) 23.400 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ARTS MAN (USA) KG DB
3y d e
63
Ö.YILDIRIM
TIZWAY (USA)- ART'S LADY (USA)
MÜZEYYEN KARABULUT
8DS
90
0
42
17
021240
2
MALONES DB SK
4y d k
61,5
H.ÇİZİK
KANEKO- PRINCESS ZAHRA (IRE) /
V.HAKAN KELEŞ
5DS
83
0
25
18
143155
3
HIGH PRESSURE KG DB
4y d a
57
M.A.SOLMAZ AP
REY DE CAFE (USA)- CRYO STAR /
ALİ ARAS
4
76
0
21
14
306544
4
MY SWETY BOY DB SKG SK
5y a a
57,5
S.BOYRAZ
ROYAL ABJAR (USA)- GOOD MEMORY
HASAN HÜSEYİN UYARLAR
2
75
0
6
14
745529
5
HALİLŞAH KG DB SK
4y a a
55
H.ÇANAKÇI AP
ARIZONA RED (USA)- CAPRICE CLA
D.DENİZ KANAR
3
74
0
21
17
551255
6
EL RAPIDO KG DB
3y a e
54
MÜS.ÇELİK
KANEKO- EAGLE WIND / MY BOLT
H.ÇAĞATAY TURAKTEKİN
1
72
0
37
18
314143
7
ÖZÜN KG K
5y a a
52,5
M.K.KUMBASAR AP
CUVEE (USA)- PHENOMENA / SEA H
ALİ ŞEKER
6DS
65
0
6
17
071654
8
ÖZDEMİR SKG SK
6y d a
50
A.KAÇMAZ
UNACCOUNTED FOR (USA)- KORTAY
MEHMET AVCI
7DS
58
0
25
15
442854
3'LÜ GANYAN, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
7. koşu 17:00
Maiden/Dişi , 2 Yaşlı İngilizler
1400 Kum
İkramiye :   1.) 40.500 TL    2.) 16.200 TL     3.) 16.200 TL     4.) 16.200 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BET KG DB SK
2y d d
55
M.K.KUMBASAR AP
TALIP HAN (IRE)- PHOENIX FLAME
ÖMERCAN EROĞLU
3
29
0
14
11
683642
2
BOSENDRA K DB GKR
2y d d
57
M.AKYAVUZ
BOSPORUS (IRE)- KENNDREA / XAA
OZAN GÜNDAY
4
29
0
18
10
525358
3
BUMBLE BEE KG K
2y d d
57
M.BAYIR
PLEASANTLY PERFECT (USA)- BAL
LEVENT SARIKAYA
10DS
34
0
14
15
47932
4
DISTANT BABY KG DB SK
2y a d
57
S.ERKUŞ
EL CORREDOR (USA)- LADY MÜKER
İSMAİL DEMİR
5
24
0
71
17
736
5
DİDİ MADLOBA DB SK ÖG
2y d d
57
F.R.BEBEK
BUSHRANGER (IRE)- ÇAYGÜZELİ
FAİK AKSOY
2
5
0
14
16
5797
6
İNTİKAM KG DB SK
2y d d
57
H.ÇİZİK
TALIP HAN (IRE)- ELADENİZ / K
SEFA ÇIKMAZ
1
28
0
14
11
782999
7
KANİVAR KG DB SK
2y d d
53
B.OKANDE AP
TALIP HAN (IRE)- TOUGH COOKIE
CELAL ÇANKAYA
6
30
0
25
16
24260
8
OCEAN WINNER
2y a d
53
R.KARAKAYA AP
CUVEE (USA)- GOLDEN SERAPH (US
NEVZAT ÇANAKÇI
9
7
0
14
17
979
9
ÖZEL KG SK
2y a d
57
E.SİNCAN
INVINCIBLE SON (IRE)- PARISTAM
CANER AKGÜN
8
24
0
32
14
380353
10
TOUCH OF CLASS SK
2y d d
57
A.KAÇMAZ
VICTORY GALLOP (CAN)- ASİ / S
ERKAN SÜSLÜ
7
0
0
20
19
6
6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
8. koşu 17:30
Handikap 15/DHÖW /H2 , 3 Yaşlı Araplar
1400 Kum
İkramiye :   1.) 38.500 TL    2.) 15.400 TL     3.) 15.400 TL     4.) 15.400 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
YAĞMUR GÖZLÜ KG K
3y a e
59,5
M.AKYAVUZ
ATEŞTOPU- DÜŞE KALKA / YALA
AHMET KILIÇCIOĞLU
11
55
0
14
17
871626
2
ALTINDERE KG SK
3y k e
58,5
Ö.YILDIRIM
BİLGİN- YANIK / KARA YAĞIZ
ENGİN YILDIZ
4
53
0
14
19
17117
3
TAŞIYICI KG SK
3y k e
58
H.ÇİZİK
UÇANBEY- BALÇOVA / RÜZGAR.3
M.REŞAT YILDIZ
10
52
0
30
15
120764
4
DERDİYOK KG DB
3y k e
53,5
MÜS.ÇELİK
TAMERİNOĞLU- SONSUZ IŞIK /
NİMET ARİF KURTEL
5
43
0
18
16
817233
5
ÖKTEM KG K
3y d e
53,5
A.C.BİNİZETO
SARRAF- KAHRAMANKIZ / DEMİRKA
NASRİ ARTAR
6
43
0
18
18
162135
6
ZAMAN HATTI KG
3y a e
53
F.R.BEBEK
ODİNHAN- PEÇELİ / VOLGA.2
SALİH DOĞAN
2
42
0
11
15
162456
7
ADAHAN KG
3y a e
50,5
M.BAYIR
ONURKAAN- KANBATUR / HÜRBATUR
DENİZ KURTEL
1
37
0
27
19
922219
8
GÜNPINAR KG K
3y k e
50,5
A.KAÇMAZ
KARA YAĞIZ- SEPYA / SEZGİNBE
AHMET KILIÇCIOĞLU
9
37
0
11
15
196625
9
ÖZGÜRFATİH KG DB SK
3y k e
50
M.K.KUMBASAR AP
TAMERİNOĞLU- DENİZBOZAN /
ADİL EREN
8
36
0
66
14
666800
10
BABA YAVUZ KG DB
3y k e
50
M.S.ÇELİK AP
ZENGİNOĞLU- GÜLPARE / BİLG
M.SALİH YAVUZ
13
35
0
18
19
333216
11
ÇAKAR ŞAH KG DB
3y a e
50
E.TUNÇ
SARRAF- ATİLTAY / PALAZ
İBRAHİM H. KENDİRCİ
7
35
0
11
18
034197
12
ARABIAN PRINCE KG SK
3y a e
50
M.A.SOLMAZ AP
SARRAF- CEREN SULTAN / İBOCAN
V.HAKAN KELEŞ
3
35
0
13
20
21
13
DEDEVEYSİ
3y a e
50
N.DEMİR AP
TOŞUR- SEYDA GÜL / ALAZ
SIRAÇ DEMİR
14
32
0
21
20
725251
14
TUMBUL YAHYABEY KG
3y k e
50
E.SİNCAN
BOLKAR- HAZAN / TULYAD
SADIK AKKAYA
12
32
0
21
20
041
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, SIRALI 5 Lİ BAHİS
[(1)YAĞMUR GÖZLÜ,(8)GÜNPINAR] eküridir.

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 14 Aralık 2019 Adana at yarışı programı, 14 Aralık 2019 tjk Adana at yarışı programı,14 Aralık 2019 tjk program 14 Aralık 2019 İstanbul at yarışı programı, 14 Aralık 2019 tjk İstanbul at yarışı programı,14 Aralık 2019 tjk program 14 Aralık 2019 Wolverhampton Birleşik Krallık at yarışı programı, 14 Aralık 2019 tjk Wolverhampton Birleşik Krallık at yarışı programı,14 Aralık 2019 tjk program