GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

16 Aralık 2019 Bursa at yarışı programı

1. koşu 13:30
Maiden/Dişi , 2 Yaşlı İngilizler
1200 Kum
İkramiye :   1.) 40.500 TL    2.) 16.200 TL     3.) 16.200 TL     4.) 16.200 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
FOXIE LADY KG DB SK
2y d d
57
M.DEMİRBAŞ
HAKEEM (USA)- WINDTALKER / WIN
TANER DEMİRBAŞ
1
9
0
14
16
5595
2
GO AHEAD KG DB SK
2y d d
57
S.ÖZEN
DUTYFREE- REUNION / POWERSCOUR
ALP Ş. EVCİMEN
8
7
0
11
17
077
3
HEAVEN'S GARDEN KG
2y k d
57
N.ŞEN
DEHA- REİSİN KIZI / GRAND RE
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
7
0
0
32
18
77
4
MAYLİN KG K
2y a d
57
H.KATI
BANKNOTE (GB)- ANGOLA / GALETT
TANER DEMİRBAŞ
6
0
0
20
-
5
MISS ARTU KG SK
2y d d
53
F.ARSLAN AP
POWERSCOURT (GB)- PECAN PIE /
AHMET AKBULUT
9
0
0
19
19
7
6
PINAR STAR DB SK GKR
2y a d
57
H.ALTIN
OĞLUMEMRE- PRENCES ROSALIN /
YAVUZ YILMAZ
2
0
0
19
19
9
7
PRENSES GAMZE KG SK
2y d d
57
E.YAVUZ
OĞLUMEMRE- GEISHA / HAMAS (IR
YAVUZ YILMAZ
5
9
0
14
14
680597
8
RUN FOR ELMAS DB SKG SK
2y d d
54
Y.E.YÜKSEL AP
AENEAS- JULEM / PRESSING (IRE)
SEDAT ŞAHİN
4
28
0
10
11
702575
9
SNOW HOUND SK
2y d d
57
T.YILDIZ
LION HEART (USA)- DASHING DAIS
DENİZ KURTEL
10DS
25
0
14
17
364
10
UGLY ACTION SK
2y a d
57
G.KOCAKAYA
RAMPOLDI- KIZILELMA / STRIKE T
MUSA DEMİRSEL
3
0
0
19
19
8
1. 4'LÜ GANYAN, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
[(1)FOXIE LADY,(4)MAYLİN],[(6)PINAR STAR,(7)PRENSES GAMZE] eküridir.
2. koşu 14:00
Handikap 15 /H2 , 3 Yaşlı İngilizler
1900 Kum
İkramiye :   1.) 38.500 TL    2.) 15.400 TL     3.) 15.400 TL     4.) 15.400 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
TREVI FOUNTAIN SKG SK
3y d e
60,5
Y.E.YÜKSEL AP
OFFLEE WILD (USA)- KANSAS (GB)
H.TARIK DİKENCİK
3
60
0
7
17
241443
2
BABAYEGA KG DB SK
3y k e
57
O.YILDIZ
INVASION (IRE)- BENEKLİKIZ /
HİKMET AKBULUT
12DS
49
0
7
13
690958
3
KATISFACTION KG K DB
3y a e
54,5
MAHMUT TURAN
GREEN GÖNEN- GAVIOTTA / GALET
CENGİZ DENİZ
11DS
44
0
70
12
839000
4
SHARE TOGETHER KG DB
3y d e
54,5
T.ALICI
SCARFACE- NATAGORA / DIVINE LI
KEMAL KURT
4
44
0
60
14
729400
5
STRONGER SKG SK
3y d d
54
O.ÖZTÜRK
ZANJERO (USA)- LADY KENTUCKY (
HASAN TAŞKIRAN
5
43
0
21
20
431571
6
POWERBANK KG K DB
3y a d
53
OĞUZ EREN
KURTINIADIS (IRE)- MY LUCKY DA
ALİ TOPAL
1
41
0
38
18
335137
7
ÜLDES KG DB SK
3y d e
52
N.ŞEN
UTOPIA (JPN)- PUSU / SUN MUSIC
ERSAN ÜLDES
2
39
0
26
14
300230
8
ATAKAN ABİ KG K DB
3y d e
50,5
N.AVCİ
FAIRSON- RIGEL / SEA HERO (USA
GÖRKEM GEDİKOĞLU
8DS
36
0
15
14
483004
9
SALENTO DB SK
3y d e
50
S.TIRPAN
UTOPIA (JPN)- AZİMLİ KIZ / F
MUKADDES EZGİ
10DS
28
0
9
14
859040
10
BATUMİ DB SK GKR
3y d e
50
F.HİM AP
INDIGO RED (GB)- MISSION COMPL
VEYSEL KAHRAMAN
6
29
0
5
12
498033
11
SABUNCU HAN KG K DB
3y d e
50
D.MALATYALI
PERFECT STORM- BİGALI KIZ / S
BESİRE GÜNDÜZELİ
9DS
28
0
7
9
000203
12
MİRAÇ BEY KG K SGKR
3y d e
50
Z.KARABULUT AP
DERVİŞ AĞA- SANEM / PRIVATE
S.BEDRİ GİDER
13DS
21
0
19
13
050073
13
HAN SOLO KG K DB
3y d e
50
MAHİR ŞAHİN AP
PAN RIVER- CEPHEI / SCARFACE
MURAT AKÇA
7DS
19
0
5
8
006960
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS
3. koşu 14:30
Maiden/Dişi , 2 Yaşlı İngilizler
1200 Kum
İkramiye :   1.) 40.500 TL    2.) 16.200 TL     3.) 16.200 TL     4.) 16.200 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
COMBATIVE GIRL KG K
2y k d
57
N.AVCİ
NATIVE KHAN (FR)- KLEIO (GB) /
ERKAN GÜRÇAĞAN
6
0
0
68
19
7
2
DELAL SULTAN K
2y d d
57
İ.DİNAR
BUSHRANGER (IRE)- VİNCERO / M
ADİL KÖSEOĞLU
5
0
0
19
19
3
3
JUKA SKG SK
2y d d
55
O.GÖKÇE AP
KARA İNCİ- VICTORIAS BLOOM /
REŞAT ÖZ
7
7
0
14
15
77676
4
KAR TANESİ K
2y d d
57
T.ALICI
AYDEMİRHAN- EFISIA (FR) / EFI
FEDAİ KAHRAMAN
10DS
0
0
20
-
5
LADRONA KG DB
2y d d
57
H.KATI
EL CORREDOR (USA)- LAMAJA / LI
CENGİZ AKÇA
4
0
0
14
18
08
6
MISS CHAMPION K
2y a d
53
A.İNCİ AP
PERFECT STORM- CEBELLİ KIZ /
AHMET AKBULUT
1
0
0
19
19
3
7
PRECIOUS FIRE KG DB
2y d d
54
Ç.CANPOLAT AP
PRECIOUS- OLIVIUM / COMMON GRO
İ.SUAT KUTLU
8
10
0
14
14
705978
8
REAL NORTH SK
2y d d
57
N.ŞEN
LION HEART (USA)- SİMİRNALI
AYŞEGÜL KURTEL
9DS
23
0
14
16
3306
9
SEDA KIZIM KG DB SK
2y d d
57
GÖKH.GÖKÇE
TOCCET (USA)- EZO ŞAH / ROYAL
TUNCER GÖKÇE
11DS
29
0
14
15
235623
10
ŞİRİN SULTAN KG
2y d d
55
H.KAPLAN AP
JUSTENUFFHUMOR (USA)- HIGH LIT
EROL ŞİRİN
2
22
0
24
16
3678
11
ULTRON
2y d d
57
T.DOĞAN AP
VALENTIN- BOLERO AGAIN (IRE) /
H.TARIK DİKENCİK
3
0
0
19
19
6
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GANYAN
4. koşu 15:00
Handikap 17/DHÖW /H2 , 4 ve Yukarı Araplar
1400 Kum
İkramiye :   1.) 56.500 TL    2.) 22.600 TL     3.) 22.600 TL     4.) 22.600 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BEYZA SULTAN SKG SK
5y k k
60
A.İNCİ AP
ÖZGÜNHAN- BERSUN / BATYSKAF
KAYA KAYA
12DS
82
0
9
13
042860
2
SURŞAHİNİ KG DB SK
4y k a
60
ÇETİN TAŞ AP
BİLGİN- VİLDAN / İBOCAN
BESİRE GÜNDÜZELİ
11DS
82
0
19
17
131580
3
GERGİN KG SK
5y a a
62
G.KOCAKAYA
BEN ANADOLU- ZEHRA.118 / HİLA
HİLAL ÖZ
9
80
0
9
16
412656
4
KARAÇELİK KG K
4y d a
59
O.GÖKÇE AP
KAIZBERT (RU)- MANGAN / DAĞDE
SADDULLAH AKÇA
10DS
78
0
90
13
267859
5
ASARCIKLI KG SK
6y a a
53,5
F.ARSLAN AP
ARASLI- MESRURE.57 / HAVUÇERO
ERHAN KAVÇİN
4
69
0
28
7
985770
6
URLA DESTANI KG DB
6y a a
55,5
T.YILDIZ
TURBO- NEŞECİK / BİLGİN
DENİZ KURTEL
5
67
0
14
13
750636
7
FEYAT BABA KG DB
4y k a
52,5
H.KAPLAN AP
YAŞARCIK- DELTA / SATVETHAN
FEYAT ALTIN
6
65
0
15
13
389755
8
HIZLI ASİYE KG DB SK
4y k k
52,5
F.KABADAYI AP
ÖZHABER- ASİYE / YELHAN
HALİT KEKİK
1
63
0
12
20
202601
9
ÇETİNSU KG DB SK
4y k a
51,5
O.YILDIZ
TAMERİNOĞLU- FORRAYDIR / HAB
CAHİT ÇETİNSU
8
61
0
14
14
546732
10
CANIM MİRA KG K
8y k a
52
A.C.DAĞDEVİRE
ANADOLU ATEŞİ- STAR KIZI / R
MEHMET CAN İŞTEBİR
7
60
0
10
19
280317
11
ŞİMŞEKKRAL KG DB SK
4y k a
50,5
M.HAMEDİ
ŞİMŞEĞİNOĞLU- ZEHRA HATU
GÜLTEN SAVAŞÇI
2
59
0
14
16
210203
12
KELEŞHAN KG DB
4y d a
50
N.AVCİ
ÖZDURAN- SİDALCAN / HÜRBATU
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
13DS
56
0
14
19
698112
13
KARAZEYTİN
7y a a
50
S.TIRPAN
VOLGABEY- ZEYTİNKIZ / RİKARD
ZEYNEP ARTIŞ GÜMÜŞTAŞ
3
48
0
159
17
222261
5'Lİ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS
5. koşu 15:30
Maiden/Dişi , 2 Yaşlı İngilizler
1200 Kum
İkramiye :   1.) 40.500 TL    2.) 16.200 TL     3.) 16.200 TL     4.) 16.200 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
CANMİRA KG K DB
2y d d
57
O.ÖZTÜRK
ANATOLY- TANIŞIĞI / HOLDING
İSMAİL HADİOĞLU
5
9
0
14
12
676885
2
EVOLUTION SKG SK
2y d d
57
D.YILDIZ
SMART ROBIN (JPN)- SPONTANE /
SERKAN TUĞDAŞ
4
6
0
14
11
606686
3
GOLD FISH SKG SK
2y d d
54
MAHİR ŞAHİN AP
EXPANSION (USA)- FUSAICHI DREA
H.TARIK DİKENCİK
1
12
0
14
16
8477
4
GÜZELKIZIM K
2y d d
57
K.TOKAÇOĞLU
HALICARNASSUS (IRE)- CANITEZ /
METEHAN YALÇINKAYA
3
31
0
14
18
22252
5
HEADS ABOVE KG K
2y d d
57
O.YILDIZ
MY GRANDSON (GB)- QUEEN OF ESK
İ.SUAT KUTLU
2
17
0
14
15
47544
6
KİFO K
2y d d
55
H.KAPLAN AP
SMART ROBIN (JPN)- DREAM KEEPE
ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER
8
28
0
66
15
32468
7
NİLGÜN SULTAN KG K DB GKR
2y d d
57
M.ÇİÇEK
WIN RIVER WIN (USA)- MY JOANY
TUFAN KIROĞLU
9
30
0
14
16
46442
8
ROCKABY BABY KG SK
2y a d
57
MAHMUT TURAN
ROCA DE LA PAZ (USA)- ZORBİKE
BEKTAŞ YILDIRIM
6
0
0
19
19
6
9
SET ME LOOSE KG DB
2y d d
57
G.KOCAKAYA
MY GRANDSON (GB)- HOPE / SEA H
İ.SUAT KUTLU
7
29
0
14
14
437662
10
SİYAMİ KG K DB
2y a d
57
EN.TOKÇALAR AP
ALL THE GOOD (IRE)- QUEEN OF A
MURAT TACETTİN BİRİCİK
10DS
7
0
14
15
99600
2. 4'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
[(5)HEADS ABOVE,(9)SET ME LOOSE] eküridir.
6. koşu 16:00
KV-6 , 2 Yaşlı İngilizler
1400 Kum
İkramiye :   1.) 58.500 TL    2.) 23.400 TL     3.) 23.400 TL     4.) 23.400 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BRATİSLAVA SK BB
2y d e
57
G.KOCAKAYA
MARCAVELLY (USA)- QUEEN REGENT
ANIL ÖZDEMİRCİ
6
59
0
19
17
341332
2
KUZEY YAĞMURU KG K DB
2y a e
57
M.ÇİÇEK
TOCCET (USA)- PUSU / SUN MUSIC
ERSAN ÜLDES
3
55
0
17
19
621112
3
MAVİ ÇOCUK KG K
2y d e
57
K.TOKAÇOĞLU
WIN RIVER WIN (USA)- ZAMAN FIR
CÜNEYT YILDIZHAN
2
48
0
17
20
83311
4
KICK COLLEEN KG DB SK
2y a e
54
GÖKH.GÖKÇE
TOCCET (USA)- SWEET COLLEN (CA
ALP Ş. EVCİMEN
1
35
0
11
20
4521
5
ZLATIBOR
2y d e
54
T.YILDIZ
VICTORY GALLOP (CAN)- GOLD BIH
BÜLENT TAŞÇI
5
43
0
19
16
515325
6
DAĞLARIN DANSI SKG SK
2y d d
51
S.İPEK
HAKEEM (USA)- ÇİÇEKLERİN D
ERGÜN CAN
4
34
0
14
20
34551
3'LÜ GANYAN, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
7. koşu 16:30
Handikap 14/DHT /H2 , 3 Yaşlı Araplar
1400 Kum
İkramiye :   1.) 30.000 TL    2.) 12.000 TL     3.) 12.000 TL     4.) 12.000 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ATLIBEY KG K DB
3y k e
59,5
T.YILDIZ
TURBO- NEVREZ HANIM / HABERBAT
ŞEREF ATLI
10
50
0
16
18
544160
2
GUBAZ KG K
3y a e
54,5
OĞUZ EREN
TURBO- GÖKÇEDİL / BİLGİN
SEMA ULAŞ
14DS
40
0
56
16
218947
3
KARAÇETİN K
3y k e
54
GÖKH.GÖKÇE
ÖZHABER- AYÇELEN / BATYSKAF
AYTUĞ ATALAY
11
39
0
14
17
514423
4
ENDERUN KG K DB
3y k e
53,5
D.YILDIZ
ZİGANA- KÜBRASULTAN / DEMİR
EMEL BAŞPINAR
12
38
0
9
15
136780
5
SÜSLÜ HANIM KG
3y a d
50,5
B.M.MIRIK AP
SONALP- IŞIN / DEMİRKIR
MEVLÜT TANİYİT
1
38
0
14
13
668346
6
CEVAHİRTAY KG K
3y a e
52,5
F.ARSLAN AP
ZİGANA- ZENNAN / TAMERİNOĞL
ARDA ÇETİNKAYA
13DS
36
0
10
18
473162
7
BABÜRBEY KG DB SK
3y a e
52
S.TIRPAN
ANKA- İLTERKIZ / BODRUM
ERSAN ÜLDES
2
35
0
12
20
321
8
CESURHALİM KG GKR
3y d e
52
N.AVCİ
SONALP- AYKIZIM / DRUID (PL)
FEYAT ALTIN
9
35
0
12
20
433231
9
GÜÇLÜKAN KG K DB
3y k e
52
N.ŞEN
BALIKHAN- TAYKUTLU / KUTLU ER
İ.SUAT KUTLU
3
35
0
10
19
15
10
NASİRHAN KG DB
3y a e
51,5
O.YILDIZ
ÖZGÜNHAN- SABIRTAŞI / ALTAH
MÜCAHİT YILDIZHAN
8
34
0
53
17
281900
11
DAĞCAN KG DB SK
3y k e
51,5
S.İPEK
BALIKHAN- OYAM / HALİD
İ.SUAT KUTLU
4
34
0
17
20
495751
12
ESES FIRTINA KG K
3y k d
50,5
Y.E.YÜKSEL AP
ALTIN ALP- SOMENCE / KAAN BEY
TARIK NACİ YILDIZ
7
32
0
29
16
513650
13
KAMAKAYA KG K DB
3y k d
50
MAHİR ŞAHİN AP
DALHATOV- GITHERRE / TURGUT RE
ETHEM KAYA
5
31
0
31
7
400080
14
ALTINTUNÇ KG DB GKR
3y k e
50
H.KAPLAN AP
TOŞUR- KUTLU / KAN CAN SAN
TÜRKAN ALTIN
6
33
0
10
15
180434
6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, SIRALI 5 Lİ BAHİS
[(8)CESURHALİM,(14)ALTINTUNÇ],[(9)GÜÇLÜKAN,(11)DAĞCAN] eküridir.
8. koşu 17:00
Handikap 14/Dişi /H2 , 3 ve Yukarı İngilizler
2000 Kum
İkramiye :   1.) 30.000 TL    2.) 12.000 TL     3.) 12.000 TL     4.) 12.000 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
IMMORTAL LIFE DB SKG SK
4y d k
60
A.İNCİ AP
MY SEA- AKDAĞ / DISTANT RELAT
ERDAL DAĞIDIR
1
43
0
14
14
960606
2
TOYNAKKIZ KG DB SK ÖG
3y a d
58
B.M.MIRIK AP
KADİR BABA- YENA / UNACCOUNTE
BESİRE GÜNDÜZELİ
14DS
43
0
36
14
689680
3
DADDY COOL K DB GKR
3y d d
56
F.ARSLAN AP
SCARFACE- Fİ FENOMONİ / UNAC
KEMAL KURT
2
39
0
14
12
387937
4
LİYA DB SK
3y a d
58
O.ATMACA
KANEKO- CAT WALK / WEST BY WES
GÖKHAN İNCE
3
37
0
21
15
155600
5
GREEN GIFT
3y a d
54,5
F.KABADAYI AP
INVINCIBLE SON (IRE)- KONTESSI
İLKER YILDIRIM
15DS
34
0
14
20
7751
6
SHANGHAIS GIRL KG DB SK
4y d k
58
M.HAMEDİ
SHANGHAI BOBBY (USA)- CELTIC D
İBRAHİM ALTUNBAŞ
16DS
33
0
10
14
379863
7
ARPELLO KG DB
6y d k
57
K.TOKAÇOĞLU
MY GRANDSON (GB)- SIMBATU (GB)
İ.SUAT KUTLU
11DS
31
0
14
11
367085
8
DIVINE BEAUTY K
4y d k
56,5
S.ÖZEN
LION HEART (USA)- SAGA BELLA (
SIDDIK KAYA
12DS
30
0
14
6
659958
9
TİNEMİS DB
4y d k
56,5
İ.DİNAR
YAVUZKAYA- BEST QUEEN / KAYABE
GÖKHAN AHMET BESLER
10DS
30
0
10
20
956881
10
WHITE WATER K
3y d d
54,5
M.ÇİÇEK
CROSS TRAFFIC (USA)- BERKETTE
ARDA ÇETİNKAYA
4
30
0
21
17
02444
11
GEETA DB
3y d d
53
OĞUZ EREN
REY DE CAFE (USA)- REVANİ / R
FURKAN KAHRAMAN
9
27
0
23
12
032380
12
ANITA BLAKE KG SK
4y d k
54,5
S.TIRPAN
WIN RIVER WIN (USA)- KITTY HAW
ZEKİ KARATAŞ
8
26
0
14
10
700784
13
KUDO SK
4y a k
52,5
S.İPEK
KANEKO- DOKU / OCEAN CREST (US
HÜLYA GÖDEK
13DS
22
0
9
5
000008
14
BİTLİS İNCİSİ DB
4y d k
51,5
MAHMUT TURAN
PRESSING (IRE)- MY PRECIOUS GI
YAKUP H. TAHİNCİOĞLU
6
20
0
38
15
290826
15
LAST MY GIRL GKR
3y d d
50
O.YILDIZ
UTOPIA (JPN)- PIRATE GIRL / SR
NEDİM AKAGÜNDÜZ
5
18
0
14
5
068863
16
ANGELS SHARE K YP
3y d d
50
Z.KARABULUT AP
PLEASANTLY PERFECT (USA)- LALE
ÖMER LÜTFÜ KOMAN
7
16
0
21
9
008008
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, SIRALI 5 Lİ BAHİS

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 16 Aralık 2019 Bursa at yarışı programı, 16 Aralık 2019 tjk Bursa at yarışı programı,16 Aralık 2019 tjk program 16 Aralık 2019 Şanlıurfa at yarışı programı, 16 Aralık 2019 tjk Şanlıurfa at yarışı programı,16 Aralık 2019 tjk program 16 Aralık 2019 Wolverhampton Birleşik Krallık at yarışı programı, 16 Aralık 2019 tjk Wolverhampton Birleşik Krallık at yarışı programı,16 Aralık 2019 tjk program