GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

Aykut Kocaman: "Şota, takdire şayan"

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Kasımpaşa'yı 2-1 yendikleri maçta yaşanan ilginç olayla ilgili, Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze'nin şahsında lacivert-beyazlı kulübü kutladığını belirterek, "Böyle bir ortamdayken böyle bir karar verip, tekrar maçın normal haline gelmesini sağlaması taktire şayandı" dedi.

Bizi Facebook'ta takip etmek için beğen'e tıklayınız
14 Mart 2015, Cumartesi 12:05

Kocaman, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, karşılaşmada yaşanan ilginç olayı değerlendirdi. Maçın önüne geçen ve görülmesi çok ender rastlanan olaylardan biri ile karşı karşıya kaldıklarını belirten Kocaman, şöyle devam etti:

"Aslında olmamasını dilerdim. Bu pozisyonun hem olumlu hem de olumsuz tarafı var ancak olumlu tarafından bakmak gerekiyor. Olumlu tarafından bakınca da bunu söylemeyi bir borç olarak biliyorum. Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze'nin şahsında bütün kulübünü kutluyorum. Çünkü bizim ülkemizde her şey ne olursa olsun kazanmaya yöneliktir. Böyle bir ortamdayken böyle bir karar verip, tekrar maçın normal haline gelmesini sağlaması taktire şayandı. Hem kendisini hem de Kasımpaşalıları kutluyorum."

Kocaman, acil olarak 3 puana ihtiyaçları olduğunu, maçın başından itibaren rakip kaleye direkt toplarla gitmeye çalıştıklarını dile getirdi.

Maçın hakemi Mete Kalkavan'ı da eleştiren Kocaman, şunları kaydetti:

"Mete Kalkavan ve hakemliğiyle ilgili düşünmek gerekiyor. Evet dik olması ve tavizsiz gibi görünmesi güzel ama tavizsizlik tek yanlı olmamalı. Herkese karşı olmalı. Oyuna karşı ve eşit  şekilde olmalı. Bugün 'eşitlik konusunda görevimi yapıyorum' dedi. Eşitlik konusundaki en azından bizim tarafımızdan görünen eşitlik düşüncesine uygun hareket etmediğini söyleyebilirim."


Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
 

Derbide ilki yaşayacaklar! Tam 21 isim...

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde, teknik direktörlerinin forma verm

Başkan Özbek'in derbilerde yüzü gülmüyor!

Süper Lig'de 22 Ekim Pazar günü Fenerbahçe'yi konuk edecek Galatas

Kocaman'ın Galatasaray'a şansı tutmuyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Kocaman, derbide karşılaşacakları s

Volkan Demirel, İnstagram'dan yanıt verdi!

Fenerbahçe'nin başarılı file bekçisi Volkan Demirel, Galatasaray
 
Federer'in çocukla maçı
34558
Sporda ilginç görüntüler!
34988
Galatasaraylılardan Fenerbahçe'ye uçakta küfür
9636
Ünlülerden Fenerbahçe'ye destek!
12291