FLAŞ
FLAŞ
İtalya'da yaşanan flaş olay!

Fenerbahçe'nin Sneijder planı!

Wesley Sneijder ile Galatasaray arasındaki ''kriz'' her geçen gün biraz daha büyüyor...

Bizi Facebook'ta takip etmek için beğen'e tıklayınız
12 Temmuz 2017, Çarşamba 10:27

Wesley Sneijder ile Galatasaray arasındaki ''kriz'' her geçen gün biraz daha büyüyor... 3.2 milyon Euro'su maaş, 1.3 milyon Euro'su imza parası olmak üzere Galatasaray'dan yılda 4.5 milyon Euro kazanan Hollandalı oyuncunun sözleşmesinde'90 gün içinde maaşını tahsil edemezse sözleşmesini tek taraflı feshetme hakkı doğar' maddesi yer alıyor.

Maaşını 375 bin Euro'luk taksitler halinde ayın 15'inde aylık olarak alan Sneijder'e Ocak, Şubat, Mart maaşı Nisan ayı içinde 1 milyon 125 bin Euro olarak ödenmişti. Hollandalı oyuncu şu anda normalde aylık olarak alması gereken Nisan, Mayıs, Haziran maaşını toplam olarak bekliyor.

Albers'e göre süre 15 Temmuz'da doluyor. Galatasaray yönetimi ise Sneijder'e en son Mayıs'ta ödeme yaptığı için Ağutos'a kadar zamanı olduğuna inanıyor. Sneijder'in menajeri 15 Temmuz'a kadar en azından Nisan maaşının ödemesi olan 375 bin Euro'nun hesaba yatırılmaması durumunda serbest kalacağı restini çekti.

Fenerbahçe'nin Sneijder planı

Sneijder'in ödeme alamaması durumunda serbest kalma durumu ortaya çıkarsa Galatasaray büyük bir yükün altına girecek... yönetim hem geçen sezondan kalma tüm ödemeleri faiziyle yapmak zorunda kalacak. FIFA'ya gidecek. Galatasaray yükümlülüklerini yerine getirmediği için gelecek sezonun maaşını almak için başvuracak. Ayrıca bonservisi elinde olduğu için Fenerbahçe'ye veya Süper Lig'den herhangi bir takıma imza atabilecek. Sneijder'in durumunu yakından takip eden Fenerbahçe'de ise,''Sneijder'i, maaşını Galatasaray'a ödettirerek oynatır mıyız şimdi?'' esprileri dolaşmaya başladı.


KAYNAK : Ajansspor
Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
 

Derbide ilki yaşayacaklar! Tam 21 isim...

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde, teknik direktörlerinin forma verm

Başkan Özbek'in derbilerde yüzü gülmüyor!

Süper Lig'de 22 Ekim Pazar günü Fenerbahçe'yi konuk edecek Galatas

Kocaman'ın Galatasaray'a şansı tutmuyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Kocaman, derbide karşılaşacakları s

Volkan Demirel, İnstagram'dan yanıt verdi!

Fenerbahçe'nin başarılı file bekçisi Volkan Demirel, Galatasaray
 
Federer'in çocukla maçı
30366
Sporda ilginç görüntüler!
30655
Galatasaraylılardan Fenerbahçe'ye uçakta küfür
7664
Ünlülerden Fenerbahçe'ye destek!
9790
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK GEZİLEN GALERİLER