GÜNÜN
GELİŞMESİ
Uğur Meleke'den Cenk Tosun önerisi!

Fenerbahçe'nin Sneijder planı!

Wesley Sneijder ile Galatasaray arasındaki ''kriz'' her geçen gün biraz daha büyüyor...

Bizi Facebook'ta takip etmek için beğen'e tıklayınız
12 Temmuz 2017, Çarşamba 10:27

Wesley Sneijder ile Galatasaray arasındaki ''kriz'' her geçen gün biraz daha büyüyor... 3.2 milyon Euro'su maaş, 1.3 milyon Euro'su imza parası olmak üzere Galatasaray'dan yılda 4.5 milyon Euro kazanan Hollandalı oyuncunun sözleşmesinde'90 gün içinde maaşını tahsil edemezse sözleşmesini tek taraflı feshetme hakkı doğar' maddesi yer alıyor.

Maaşını 375 bin Euro'luk taksitler halinde ayın 15'inde aylık olarak alan Sneijder'e Ocak, Şubat, Mart maaşı Nisan ayı içinde 1 milyon 125 bin Euro olarak ödenmişti. Hollandalı oyuncu şu anda normalde aylık olarak alması gereken Nisan, Mayıs, Haziran maaşını toplam olarak bekliyor.

Albers'e göre süre 15 Temmuz'da doluyor. Galatasaray yönetimi ise Sneijder'e en son Mayıs'ta ödeme yaptığı için Ağutos'a kadar zamanı olduğuna inanıyor. Sneijder'in menajeri 15 Temmuz'a kadar en azından Nisan maaşının ödemesi olan 375 bin Euro'nun hesaba yatırılmaması durumunda serbest kalacağı restini çekti.

Fenerbahçe'nin Sneijder planı

Sneijder'in ödeme alamaması durumunda serbest kalma durumu ortaya çıkarsa Galatasaray büyük bir yükün altına girecek... yönetim hem geçen sezondan kalma tüm ödemeleri faiziyle yapmak zorunda kalacak. FIFA'ya gidecek. Galatasaray yükümlülüklerini yerine getirmediği için gelecek sezonun maaşını almak için başvuracak. Ayrıca bonservisi elinde olduğu için Fenerbahçe'ye veya Süper Lig'den herhangi bir takıma imza atabilecek. Sneijder'in durumunu yakından takip eden Fenerbahçe'de ise,''Sneijder'i, maaşını Galatasaray'a ödettirerek oynatır mıyız şimdi?'' esprileri dolaşmaya başladı.


KAYNAK : Ajansspor
Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
 

Eto'o ile ayrılık yakın!

Antalyaspor’un Kamerunlu yıldızı Samuel Eto’o ile kulüp yönet

Bülent Korkmaz'dan Selçuk İnan'a destek

Galatasaray’ın efsane kaptanı Bülent Korkmaz, zor günler geçire

Avni Aker stadı unutuldu!

Türkiye’de hızla süren yeni statların inşaası hamlesi, bir tar

"Kayserispor'u yeneceğiz"

Kasımpaşa’nın deneyimli sağ beki Popov, “Bu maçı alıp Galat
 
Federer'in çocukla maçı
28346
Sporda ilginç görüntüler!
28457
Galatasaraylılardan Fenerbahçe'ye uçakta küfür
6376
Ünlülerden Fenerbahçe'ye destek!
8043