GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

19. Balkan Veteranlar Atletizm Şampiyonası en büyük katılımla İzmir\'de

İzmir\'de düzenlenecek 19. Balkan Veteranlar Atletizm Şampiyonası\'nın, katılım açısından şimdiye kadarkilerin en büyüğü olacağı belirtildi.

Bizi Facebook'ta takip etmek için beğen'e tıklayınız
24 Eylül 2009, Perşembe 12:58

İzmir\'de düzenlenecek 19. Balkan Veteranlar Atletizm Şampiyonası\'nın, katılım açısından şimdiye kadarkilerin en büyüğü olacağı belirtildi. 26 ve 27 Eylül tarihlerindeki şampiyonayla ilgili bilgi vermek amacıyla bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Spor Okulları Koordinatörü Hüsnü Oral ve Organizasyon Komitesi Başkanı Yavuz Tunç, destekleri dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu\'na teşekkür etti.

Koordinatör Oral, \"11 ülkeden 800\'ü aşkın sporcu, cumartesi ve pazar günleri yapılacak şampiyona için şehrimize gelecek.\" dedi. Organizasyon Komitesi Başkanı Tunç ise 1992 ve 1999\'dakilerden sonra İzmir\'de üçüncü defa düzenlenecek şampiyonanın, bugüne kadar yapılanlar arasında katılım açısından en büyüğü olacağını söyledi. Böyle geniş kapsamlı bir organizasyonun İzmir\'den başka bir şehirde yapılmasının mümkün olamayacağını savunan Tunç, Atatürk Stadı ile birlikte dört pistin kullanılacağını belirtti. Tunç, İzmir\'in teknik alt yapı açısından kusursuz olduğunu belirterek, \"Bu organizasyonun yapılabilmesi için tek eksiğimiz mali destekti, onu da Başkan Kocaoğlu sağladı.\" şeklinde konuştu.

Yavuz Tunç, 2012 yılındaki Avrupa Veteranlar Atletizm Şampiyonası\'nın İzmir\'de yapılması için girişimlerin devam ettiğini de hatırlatarak, Avrupa Veteran Atletizm Birliği yetkililerinin de şampiyonayı seyretmek ve tesisleri incelemek için hafta sonunda geleceğini sözlerine ekledi.


Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
 

Fenerbahçeli futbolculardan anlamlı ziyaret

Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcuları Volkan Demirel ve Mathieu Val

UEFA iki maça soruşturma açtı!

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde dün oynanan Celtic-Paris Saint-Germain (PS

Dünya şampiyonu gibi karşılandı!

Yunanistan'ın Atina Kentinde düzenlenen Yıldızlar Dünya Şampiyon

Ahmet Cömert Boks Turnuvası başlıyor

31. Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası yarın İstanbul'da ba
 
Federer'in çocukla maçı
34708
Sporda ilginç görüntüler!
35129
Galatasaraylılardan Fenerbahçe'ye uçakta küfür
9849
Ünlülerden Fenerbahçe'ye destek!
12345