GÜNÜN
GELİŞMESİ
Başkandan cinsel istismar açıklaması!

Özel Sporcular Basketbol Şampiyonası devam ediyor

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan ve Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen Özel Sporcular Türkiye Basketbol Şampiyonası'na 2. gün heyecanı sona erdi.

Bizi Facebook'ta takip etmek için beğen'e tıklayınız




18 Kasım 2011, Cuma 17:15

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan ve Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen Özel Sporcular Türkiye Basketbol Şampiyonası'na 2. gün heyecanı sona erdi. Performanslarına göre 3 kategoriye ayrılan takımlar, 4 grupta ilk sırayı alabilmek için yarışıyor. A kategorisinde 12, B kategorisinde 15 ve C kategorisinde 16 takım mücadele ediyor. Alanya'da Atatürk, 75. Yıl ve Özel Hamdullah Emin Paşa Koleji Spor Salonları'nda oynanan maçlarda zihinsel engelli çocukların mücadelesi takdir topluyor.

İŞTE İKİNCİ GÜNÜN SONUÇLARI VE PUAN DURUMU

A KATEGORİSİ
A Grubu:
Erzincan Sümer - Sinop Ö. O. : (28 - 6)
1. Erzincan Sümer - 2 maç, 3 puan
2. Kilis Ekrem - 1 maç, 2 puan
3. Sinop Ö.O. - 1 maç, 1 puan

B Grubu:
Antalya Vural - Denizli Çamlık: (25 - 1)
1. Antalya Vural - 2 maç, 3 puan
2. Ankara Saray Rehabilitasyon - 1 maç, 2 puan
3. Denizli Çamlık - 1 maç, 1 puan

C Grubu:
Yalova Özel Yıldızlar - Antalya Kardelen: (44 - 10)
1. Yalova Özel Yıldızlar - 2 maç, 4 puan (Yarı finale yükseldi)
2. Bursa Nilüfer - 1 maç, 1 puan
3. Antalya Kardelen - 1 maç, 1 puan

D Grubu:
Kütahya Sempati - Samsun Zafer: (26 - 24)
1. Kütahya Sempati - 2 maç, 4 puan (Yarı finale yükseldi)
2. Samsun Zafer - 1 maç, 1 puan
3. Isparta İlköğretim Okulu - 1 maç, 1 puan

B KATEGORİSİ
A Grubu:
İstanbul Eram - Balıkesir Yunus Emre: (8 - 25)
1. Yalova Özel Dünyalar - 1 maç, 2 puan
2. Balıkesir Yunus Emre - 1 maç, 2 puan
3. İstanbul Eram - 2 maç, 2 puan

B Grubu:
İstanbul Silivri - Kahramanmaraş 125. Yıl: (27 - 13)
Ordu Özel Sporcular - Zonguldak Özel Sporcular: (8 - 7)
1. Ordu Özel Sporcular, 2 maç, 4 puan
2. Zonguldak Özel Sporcular - 2 maç, 3 puan
3. İstanbul Silivri, - 2 maç, 3 puan
4. Kahmarammaraş 125. Yıl - 2 maç, 2 puan

C Grubu:
Antalya Özel Çocuklar - Ankara Hurin Yavuzalp: (26 - 7)
İzmir Mehmet Ali Susam - Mersin Çankaya: (31 - 11)
1. İzmir Mehmet Ali Susam - 2 maç, 4 puan
2. Mersin Çankaya - 2 maç, 3 puan
3. Antalya Özel Dünyalar - 2 maç, 3 puan
4. Ankara Hurin Yavuzalp - 2 maç, 2 puan

D Grubu:
Edirne F.R.Ş. - Giresun Özel Çocuklar: (20 - 2)
Çanakkale Engelliler Spor Kulübü - İstanbul Mevlana: (22 - 20)
1. Edirne F.R.Ş. - 2 maç, 4 puan (Yarı finale yükseldi)
2. Giresun Özel Sporcular - 2 maç, 3 puan
3. Çanakkale Engelliler Spor Kulübü - 2 maç 3 puan
4. İstanbul Mevlana - 2 maç, 2 puan

C KATEGORİSİ
A Grubu:
Kırklareli Özel Sporcular - Sinop Özel Sporcular Spor Kulübü: (13 - 29)
İzmir Özel Sporcular Spor Kulübü - Gökcem Konya Down Özel: (4 - 34)
1. Gökçem Konya Down Özel - 2 maç, 4 puan
2. İzmir Özel Sporcular Spor Kulübü - 2 maç, 3 puan
3. Sinop Özel Sporcular Spor Kulübü - 2 maç, 3 puan
4. Kırklareli Özel Sporcular - 2 maç, 2 puan

B Grubu:
İstanbul Özel Dünyalar G.S.K. - İstanbul Silivri Lion Leo Derneği Esen İbak: (38 - 28)
Giresun İ.Ö. ve İş Okulu - Çanakkale Özel Çocuklar Spor Kulübü: (22 - 12)
1. Giresun İlköğretim İş Okulu - 2 maç, 4 puan
2. İstanbul Özel Dünyalar - 2 maç, 4 puan
3. Çanakkale Özel Çocuklar - 2 maç, 2 puan
4. İstanbul Silivrin Lion Leo Derneği - 2 maç, 2 puan

C Grubu:
Edirne Uzunköprü Özel Çocuklar G.S.K. - Manisa Soma Zihinsel Engelliler Spor Kulübü: (2 - 26)
Isparta Eğitim ve Uygulama Okulu ve İş Eğitimi - Mersin Özel İzem: (10 - 1)
1. Manisa Soma Zihinsel Engelliler - 2 maç, 4 puan (Yarı finale yükseldi)
2. Edirne Uzunköprü Özel Çocuklar - 2 maç, 3 puan
3. Isparta Eğitim ve Uygulama Okulu ve İş Eğitimi - 2 maç, 3 puan
4. Mersin Özel İzem - 2 maç, 2 puan

D Grubu:
Denizli İsmail Tosunoğlu - Muğla Gençlik Spor Kulübü: (16 - 11)
Edirne Özel Arda Öz İlke - Balıkesir Özel İdare: (4 - 22)
1. Balıkesir Özel İdare - 2 maç, 4 puan
2. Muğla Gençlik - 2 maç, 3 puan
3. Denizli İsmail Tosunoğlu - 2 maç, 3 puan
4. Edirne Özel Arda Öz İlke - 2 maç, 2 puan
Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
 

Aziz Yıldırım: "Erkekler gibi olmayın, çalışın"

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takım sponsporluk anlaşmasına Aziz Yı

"Kafamda bir transfer var ama açıklayamam"

Beşiktaş Sompo Japan Koçu Ufuk Sarıca, Radyospor’da yayınlanan S

Ergin Ataman istifa etti

A Milli Erkek Basketbol Takımı Antrenörü Ergin Ataman istifa etti.

Ender Arslan'dan milli veda!

A Milli Basketbol Takımı'nın tecrübeli isimlerinden Ender Arslan,
 
Federer'in çocukla maçı
20012
Sporda ilginç görüntüler!
22008
Galatasaraylılardan Fenerbahçe'ye uçakta küfür
4399
Ünlülerden Fenerbahçe'ye destek!
5462
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK GEZİLEN GALERİLER