GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

İbrahim Üzülmez: ''Çete dağıtılmalı''

Kartal’ın eski kaptanı İbrahim Üzülmez, “Portekiz Çetesi dağıtılmalı” diyen Divan Başkanı Yalçın Karadeniz’e destek verdi: Para ederken satılmazlarsa, Bobo gibi bedavaya gidecekler.

Bizi Facebook'ta takip etmek için beğen'e tıklayınız
12 Şubat 2012, Pazar 11:15

Beşiktaş’a geçtiğimiz sezon büyük sansasyonla katılan Portekizliler, Siyah-Beyazlı kulübün yeni tartışma konusu haline geldi. Özelikle Quaresma ve Manuel Fernandes’in Fenerbahçe derbisinde takımı yalnız bırakmalarının ardından Divan Başkanı Yalçın Karadeniz’in başkan Yıldırım Demirören’e yaptığı “Çete’yi dağıt” uyarısına, eski kaptan İbrahim Üzülmez’den de destek geldi. 

Üzülmez, Bobo örneğinden yola çıkarken, “Portekizli oyuncuların hepsinin satılması gerek. Bu oyuncuları bugün satmazsan çok geç olabilir. Para ederken giderlerse en azından kulübün kasasına para girer. Aksi halde Bobo gibi olacak. O da çok iyi teklifler varken satılmamış, sonrası alıcısı çıkmadığı için elini kolunu sallayarak gitmişti. Portekizliler takım içinde disiplini de bozuyor” yorumunu yaptı. 

Üzülmez, kulüp içindeki ekonomik krize de vurgu yaparken, “Personel bile maaş alamıyor. Bu insanlar 700-800 liraya çalışıyor. 2 ay maaş alamazlarsa ne olur?” diye konuştu.

Misafir
12 Şubat 2012, Pazar 18:57

sayın yıldırım bey ben bjk taraftarıyım .ben dışardan .şu takımın gidiş halini görüyorum .çok kötü .yabancı futbolcular .sanki tatile gelmiş oh ne hoş paralarıda .hesabına zamanında yatıyo .bunlar .takıma zarar veriyor .bjk özüne .dönmeli diye düşünüyorum ..saygılar ...

 

Derbide ilki yaşayacaklar! Tam 21 isim...

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde, teknik direktörlerinin forma verm

Başkan Özbek'in derbilerde yüzü gülmüyor!

Süper Lig'de 22 Ekim Pazar günü Fenerbahçe'yi konuk edecek Galatas

Kocaman'ın Galatasaray'a şansı tutmuyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Kocaman, derbide karşılaşacakları s

Volkan Demirel, İnstagram'dan yanıt verdi!

Fenerbahçe'nin başarılı file bekçisi Volkan Demirel, Galatasaray
 
Federer'in çocukla maçı
33169
Sporda ilginç görüntüler!
33458
Galatasaraylılardan Fenerbahçe'ye uçakta küfür
8914
Ünlülerden Fenerbahçe'ye destek!
11707