GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

İspanya'da Nuri şaşkınlığı

İspanyol spor gazeteleri, A Milli Takım teknik direktörü Abdullah Avcı'nın 29 Şubat'ta oynanacak Türkiye-Slovakya özel maçı için aday kadroya Real Madrid'ten Nuri Şahin'i çağırmasına şaşırdı.

Bizi Facebook'ta takip etmek için beğen'e tıklayınız
25 Şubat 2012, Cumartesi 12:53

Marca gazetesi ''Şahin, dakikaların zevkini çıkaracak... Türkiye ile!!!'' başlığı altında verdiği haberde, ''Nuri, Madrid'de 2 aydır oynamamasına rağmen Türkiye Milli Takımı'nın teknik direktörü Abdullah Avcı tarafından Slovakya ile oynanacak özel maçın kadrosuna çağırıldı. Hiç şüphe yok ki, Şahin'in bu yıl aldığı en iyi haber bu'' diye yazdı. 

Nuri'nin 21 Aralık'tan bu yana hiçbir maçta oynamadığını hatırlatan İspanyol gazetesi, ''Türk futbolcunun sakatlıktan 4 ay önce çıktığını ancak halen teknik direktör Mourinho'yu ikna edecek düzeye gelemediğini'' savundu. 

Yapılan yorumlarda ''Mourinho, Nuri'yi halen Real Madrid'de oynayacak düzeyde görmüyor. Nuri, tüm sezonu kaybetmeye doğru gidiyor ve bunun farkında olduğundan morali düşük. Herkes Nuri'nin pazar günkü Rayo Vallecano maçında da dışarıda kalacağını düşünüyor. Ama eminiz ki Slovakya karşısında Vallecano'dan daha fazla şansı olacak'' denildi. 

''Türkiye, 66 gündür oynamamasına rağmen Şahin'i çağırıyor'' başlığını atan As gazetesi de, ''Öyle görülüyor ki, Nuri'nin bu sezon en az dakika oynayan (toplamda 364 dakika) futbolcu olması Avcı'yı ilgilendirmiyor'' görüşünü savundu.

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
 

İtalya'dan müthiş iddia!.. Fenerbahçe...

Geçtiğimiz sezon devre arasında ve bu yaz transfer döneminden bir

Real Madrid şaşkın! "Ne oluyorsa oluyor!"

Sezona istediği gibi başlayamayan Real Madrid'de işler tam anlamıy

Emenike'ye büyük şok!..

Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra Yunanistan'ın Olympiakos takımı

Çarpıcı gerçek: "Barcelonasız La Liga..."

İspanya Profesyonel Futbol Ligi (LFP) Başkanı Javier Tebas, Barcelo
 
Federer'in çocukla maçı
36185
Sporda ilginç görüntüler!
36398
Galatasaraylılardan Fenerbahçe'ye uçakta küfür
16234
Ünlülerden Fenerbahçe'ye destek!
12927