Altın madalya geldi!
Gençler kategorisinde serbest, grekoromen ve bayanlarda düzenlenen 15. Uluslararası Şampiyonlar Güreş Turnuvası'nda, bugün erkeklerde serbest ve grekoromen stilde 55, 74 ve 120 kilo, bayanlarda ise 48, 59 ve 67 kilo müsabakaları yapıldı.
Bizi Facebook'ta takip etmek için beğen'e tıklayınız
futbolingo.com'u twiter'da takip edin
26 Mayıs 2012, Cumartesi 22:43
futbolingo.com'u twiter'da takip edin
26 Mayıs 2012, Cumartesi 22:43
İLİŞKİLİ HABERLER
Elif Jale'den büyük başarı
Milli güreşçi Elif Jale Yeşilırmak, 58 kiloda bronz madalya kazanarak, dünya şampiyonalarında madalya ...
Taha Akgül şampiyon oldu!
Milli güreşçimiz Taha Akgül, Avrupa Güreş Şampiyonası'nda rakibini 10-0 yenerek üst üste 3. kez Avru...
İstanbul'da güreş şöleni
32. Uluslararası Vehbi Emre Grekoromen Güreş Turnuvası 1-2 Şubat tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek....
Minikler Serbest Güreş Şampiyonası yapıldı
Güreşte şike komisyonu
Hamza Yerlikaya: "Radikal kararlar alma zamanı geldi"
HABERİN ETİKETLERİ
güreş, Erkekler Serbest Stil
55 Kilo - 1. Taalakzade Lasha (Gürcistan), 2. Hakan Cengiz (Türkiye), 3. Nebi Uzun (Türkiye), 3. Berati Öztop (Türkiye).
74 Kilo - 1. Kvelashvili Jumberi (Gürcistan), 2. Abdülkadir Özmen (Türkiye), 3. İbrahim Kitapçı (Türkiye), 3. M. Nuri Kotanoğlu (Türkiye).
120 Kilo - 1. Enes Bandırma (Türkiye), 2. Meshvildishvili Giorgi (Gürcistan), 3. Hamza Özkaradeniz (Türkiye), 3. Çağrı Öndeş (Türkiye).
Grekoromen Stil
55 Kilo - 1. Emrullah Beşkardeşler (Türkiye), 2. Sakit Guliev (Azerbaycan), 3. Şerif Kılıç (Türkiye), 3. Ramaz Surmanidze (Gürcistan).
74 Kilo - 1. Sahil Ertuganov (Azerbaycan), 2. Toğrul Yunusli (Azerbaycan), 3. Doğan Göktaş (Türkiye), 3. Lasha Gobadze (Gürcistan).
120 kilo - 1. Arabul Levan (Gürcistan), 2. Gogisvandize Shota (Gürcistan), 3. Ali Nil Arslan (Türkiye), 3. Shkarin Nikita (Rusya).
Bayanlar
48 Kilo - 1. Dashave Milana (Rusya), 2. Büşra Kenger (Türkiye), 3. Elif Yılmaz (Türkiye) 3. Selenay Dokgöz (Türkiye)
59 Kilo - 1. Alborava Yulia (Rusya), 2. Hafize Şahin (Türkiye), 3.Titenko Anzeliha (Rusya) 3. Vovchuk Anastassiya (Rusya).
67 Kilo - 1. Babushkina Svetlana (Rusya), 2. Kıymet Koçyiğit (Türkiye), 3. Shavel Anastasia (Rusya), 3. Aydan Aydın (Türkiye)
Turnuvada yarın erkekler serbest ve grekoromen stilde 60, 84 bayanlarda 61, 53 ve 72 kilolarda müsabakalar yapılacak.
YORUMLAR (0) Yorum yazmak için tıklayın
Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
Fenerbahçeli futbolculardan anlamlı ziyaret
Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcuları Volkan Demirel ve Mathieu ValUEFA iki maça soruşturma açtı!
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde dün oynanan Celtic-Paris Saint-Germain (PSDünya şampiyonu gibi karşılandı!
Yunanistan'ın Atina Kentinde düzenlenen Yıldızlar Dünya ŞampiyonAhmet Cömert Boks Turnuvası başlıyor
31. Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası yarın İstanbul'da ba
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK GEZİLEN GALERİLER