GÜNÜN
GELİŞMESİ
"Kiralık katil Tudor!"

Salondan 4 rekor çıktı

İstanbul’da Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonu’nda düzenlenen Turkcell Yıldızlar Türkiye Salon Şampiyonası ve Salon Federasyon Deneme Yarışmaları 4 rekorla tamamlandı.

Bizi Facebook'ta takip etmek için beğen'e tıklayınız




19 Ocak 2014, Pazar 22:40

Şampiyona’nın 1. Gününde 60 Metrede Türkiye Rekoru’nu geliştiren Yudum İliksiz, 2. gün yarışlarında da Yıldız kızlar kategorisinde 200 Metre Final müsabakalarında yaptığı 25.33’lük derece ile kendisine ait Türkiye Rekoru’nu geliştirdi. 2000 Metre yürüyüşte ise Yeter Arslan 9:26.02 ile Türkiye Rekoru’nun yeni sahibi oldu. Erkekler 800m’de ise Bekir Samet Tan, 1:55.02’lik derecesi ile İbrahim Sevimli’ye ait olan Türkiye Rekoru’nu kırdı.

Bayanlar Yüksek atlamada 1.63’lük derecesiyle Nursena Şengöz, 800m’de 2:15.79 ile İlke Özyüksel, 60m’de 8.83’lük derecesiyle Meryem Çanakçı ve Uzun atlamada 5:34 ile Ecem Çalağan altın madalyanın sahibi oldular.

Yıldız Erkeklerde ise, 60 m’de 8.16 ile Harun Akın, 20 m’de 22.75’lik derecesiyle Hüseyin İşekeş, Üç Adım atlamada 14.33’lük derece elde eden Mert Çiçek, 3000 m yürüyüşte 14:13.80 ile Süleyman Gül, Sırıkla atlamada 4.40 ile Mustafa Tilki ve Gülle atmada 16.74’lük derecesiyle Hamza Yakışır mücadele ettikleri kategorilerde birinci oldular.

İkinci gün yapılan Yıldız Bayan ve Erkekler Türkiye Şampiyonasında ilk üç dereceye giren sporcular şöyle. Dereceye giren sporculara törenle madalyaları verildi.

BAYANLAR:

YILDIZ KIZLAR YÜKSEK ATLAMA:

1-Nursena Şenöz (İzmir 1.63)

2-Merve Menekşe (Ankara 1.63)

3-Rümeysa Ökdem n(Bursa 1.61)

YILDIZ KIZLAR 2 METRE YÜRÜYÜŞ:

1-Yeter Arslan (Diyarbakır 926.02)

2-Hatice Dede (Aksaray 943.04)

3-Ayşe Tekdal (Diyarbakır 1.001.77)

YILDIZ KIZLAR 800 METRE:

1-İlke Özyüksel (Ankara 2.15.79)

2-Semra Karaaslan (Kırıkkale 2.15.86)

3-Keziban Demiralp (Kayseri 2.19.34)

YILDIZ KIZLAR 200 METRE:

1-Yudum İliksiz (İstanbul 25.33 YTR)

2-Gözdenur Bayrak (Kocaeli 25.76)

3-Ezgi Doğan (İzmir 26.33)

YILDIZ KIZLAR 60 METRE ENGELLİ:

1-Meryem Çanakçı (Bursa 8.83)

2-Gamze Şimşek (İzmir 9.25)

3-Aynursel Pınar (İzmir 9.42)

YILDIZ KIZLAR UZUN ATLAMA:

1-Ecem Çağlayan (İzmir 5.34)

2-Gamze Şimşek Mersin 5.09)

3-Tuğba Danışmaz (Ankara 5.03)

ERKEKLER:

YILDIZ ERKEKLER 1500 METRE:

1-Bekir Samet Tan (Sivas 4.04.40)

2-Adem Bayram (Erzurum 4.o4.40)

3-Muhammet Alperen (Ankara 4.05.17 )

YILDIZ ERKEKLER ÜÇ ADIM ATLAMA:

1-Mert Çiçek (Bursa 14.53)

2-Fadıl Bombacı (İzmir 13.79)

3-A. Kaan Yasin (Ankara 13.75)

YILDIZ ERKEKLER 800 METRE:

1-Bekir Samet Tan (Sivas 1.55.02)

2-Sercan Basım (Bursa 1.55.04)

3-Ferhat Agun (Bursa 1.55.40)

YILDIZ ERKEKLER 3000 YÜRÜYÜŞ:

1-Süleyman Gül (Balıkesir 14.13.80)

2-Şeyhmuz Alpkaya (Diyarbakır 14.25.50)

3-Murat Çakıl (Malatya 14.27.43)

YILDIZ ERKEKLER GÜLLE ATMA:

1-Hamza Yakışır (İzmir 16.74)

2-Oğuzhan Özdayı (Ankara 16.47)

3-Ersel Kurtul (Bursa 15.71)

YILDIZ ERKEKLER 60 METRE ENGELLİ:

1-Harun Akın (Zonguldak 8.16)

2-Muhammet Ak (İstanbul 8.16)

Kerem Çolak (Çanakkale 8.25)

YILDIZ ERKEKLER 200 METRE:

1-Hüseyin İşekoş (22.75)

2-Onurcan Sehan (Zonguldak 22.93)

3-Ramazan Naşal (Konya 23.22)

YILDIZ ERKEKLER SIRIKLA ATLAMA:

1-Mustafa Tilki (Ankara 4.40)

2-Zekicem Tenekebüken (Adana 4.30)

3-Muhammet Hanifi Tanrıkulu (Adana 4.10)


Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
 

Galatasaray-Östersunds maçı İsveç basınında

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Galatasaray'ın Östersunds'a el

Britanya'da zafer Hamilton'ın!

Formula 1 Britanya GP'sini Mercedes'in İngiliz pilotu Lewis Hamilton

Shavonte Zellous, Bornova Beckerspor'da!

Bornova Beckerspor'da transfer.

Sıfırdan Olimpiyatlara!

İşitme Engelliler Medya Direktörlüğünden yapılan açıklamaya g
 
Federer'in çocukla maçı
28056
Sporda ilginç görüntüler!
28088
Galatasaraylılardan Fenerbahçe'ye uçakta küfür
6159
Ünlülerden Fenerbahçe'ye destek!
7747
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK GEZİLEN GALERİLER