GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

Kasımpaşa stadın kapılarını Beşiktaş'a kapattı!

Kasımpaşa Spor Kulübü, Beşiktaş'ın kira bedeli ödemelerindeki gecikmeleri gerekçe göstererek sözleşmeyi tek taraflı feshetti.

Bizi Facebook'ta takip etmek için beğen'e tıklayınız
19 Şubat 2014, Çarşamba 15:01

Yeni stat inşaatı dolayısıyla bu sezon maçlarını Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan ve Atatürk Olimpiyat Stadyumlarında dönüşümlü oynamayı planlayan Beşiktaş'ın elinde tek seçenek kaldı.
  
Kasımpaşa Spor Kulübü, Beşiktaş'ın kira bedeli ödemelerindeki gecikmeleri gerekçe göstererek sözleşmeyi tek taraflı feshetti.
  
Konu hakkında Beşiktaş'tan yapılan açıklamada "Kasımpaşa Spor Kulübü Derneği ile imzalanan stadyum kiralama sözleşmesi tek taraflı olarak feshedilmiştir. Kasımpaşa Spor Kulübü Derneği ile Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında imzalanan 2013/2014 futbol sezonu ile sınırlı stadyum kiralama sözleşmesi, kira bedelinin ödenmesinde 1 ve 3 günlük iki gecikme öne sürülerek Kasımpaşa Spor Kulübü Derneği tarafından tek taraflı fesh edilmiştir. Beşiktaş Futbol A Takımı, 2013/2014 sezonunda kalan iç saha maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynayacaktır." denildi.

GERİLİMİN SONUCU...

Yaşanan bu gelişme, Kasımpaşa ile Beşiktaş arasında son dönemde ortaya çıkan gerilimin sonucu olarak görülüyor. İki takımın ligin ilk yarısında yaptığı maçı Kasımpaşa 2-1 kazanmış ancak Donk'un sahaya atılan 2. top ile yaptığı hareket sonrası Beşiktaş'ın itirazını değerlendiren TFF karşılaşmanın tekrarına karar vermişti. Ayrıca maçta sahaya atlayan Beşiktaşlı bir taraftarın Fernandes'e saldırması da siyah beyazlı kulübün tepkisini çekmiş ve Beşiktaş Yönetimi, Kasımpaşa Kulübü'nü yeterli güvenlik önlemi almamakla suçlamıştı. Tekrar kararı sonrası iki kulüp arasında söz düellosu da yaşanmıştı.


Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
 

Derbide ilki yaşayacaklar! Tam 21 isim...

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde, teknik direktörlerinin forma verm

Başkan Özbek'in derbilerde yüzü gülmüyor!

Süper Lig'de 22 Ekim Pazar günü Fenerbahçe'yi konuk edecek Galatas

Kocaman'ın Galatasaray'a şansı tutmuyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Kocaman, derbide karşılaşacakları s

Volkan Demirel, İnstagram'dan yanıt verdi!

Fenerbahçe'nin başarılı file bekçisi Volkan Demirel, Galatasaray
 
Federer'in çocukla maçı
34708
Sporda ilginç görüntüler!
35129
Galatasaraylılardan Fenerbahçe'ye uçakta küfür
9849
Ünlülerden Fenerbahçe'ye destek!
12345