GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

24.01.2020 tarihli maçlar ve maç sonuçları

TürkiyeTürkiye - Spor Toto SüperLig
-
20:00
MS
Gençlerbirliği
Gaziantep BB
-
     
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
-
19:00
MS
Akhisar Belediye
Bursaspor
-
     
İspanyaİspanya - La liga
-
23:00
MS
Osasuna
Levante
-
     
İtalyaİtalya - Serie A
-
22:45
MS
Brescia
Ac Milan
-
     
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
-
22:30
MS
Dortmund
Köln
-
     
FransaFransa - Ligue 1
-
22:45
MS
Nice
Rennes
-
     
ArjantinArjantin - Açılış Ligi
-
23:35
MS
Aldosivi
Lanus
-
     
BelçikaBelçika - Jupiler Lig
-
22:30
MS
Standard
Oostende
-
     
BrezilyaBrezilya - Paulista
-
01:00
45'+
Ponte Preta
Santo André
-
     
-
01:15
 
Santos
Bragantino
-
     
-
03:30
MS
Corinthians
Botafogo SP
1-0
     
HollandaHollanda - Casino Eredivisie
-
22:00
MS
Utrecht
Den Haag
-
     
İngiltereİngiltere - FA Cup
-
23:00
MS
Qpr
Sheffield W
-
     
-
23:00
MS
Northampton
Derby
-
     
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
-
23:00
MS
Cadiz
Santander
0-0
     
İtalyaİtalya - Serie B
-
23:00
MS
Empoli
Chievo
-
     
FransaFransa - Ligue 2
-
22:00
MS
Auxerre
Sochaux
1-1
     
-
22:00
MS
Caen
Ajaccio
0-0
     
-
22:00
MS
Chateauroux
Chamois Niort
1-1
     
-
22:00
MS
Grenoble
Chambly
0-0
     
-
22:00
MS
Lorient
Nancy
1-0
     
-
22:00
MS
Orleans
Guingamp
2-0
     
-
22:00
MS
Paris FC
Rodez Aveyron
0-0
     
-
22:00
MS
Valenciennes
Le Mans
1-0
     
HollandaHollanda - Jupiler Lig
-
22:00
MS
Cambuur
Jong FC Utrecht
-
     
-
22:00
MS
Dordrecht
Fc Eindhoven
-
     
-
22:00
MS
De Graafschap
Maastricht
-
     
-
22:00
MS
Nijmegen
Jong Ajax
-
     
-
22:00
MS
Roda
Volendam
-
     
-
22:00
MS
Telstar
Oss
-
     
-
22:00
MS
Helmond Sport
Den Bosch
-
     
İskoçyaİskoçya - Championship League
-
22:05
MS
Dunfermline
Dundee FC
2-0
     
İngiltereİngiltere - Lig 1
-
22:45
MS
Sunderland
Doncaster
-
     
UluslararasıUluslararası - Kulüp Hazırlık Maçları
-
05:00
MS
Sendai
V-Varen Nagasaki
0-0
     
-
13:00
MS
FC Fredericia
Esbjerg
0-2
     
-
15:00
MS
Silkeborg
Midtjylland
1-2
     
-
15:00
MS
Viborg
Sonderjyske
0-1
     
-
15:30
MS
Nordsjaelland
Aarhus
2-4
     
-
17:00
MS
Admira/Wacker
SV Horn
1-1
     
-
18:00
MS
Örebro SK
Jonkopings
0-1
     
-
19:00
MS
Grorud
Bodo Glimt
0-0
     
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
-
21:00
MS
Hansa Rostock
Hallescher FC
0-0
     
KolombiyaKolombiya - Açılış Ligi
-
03:45
MS
Deportes Tolima
Independiente Medellín
-
     
ParaguayParaguay - Açılış Ligi
-
00:00
MS
General Díaz
Nacional Asunción
0-1
     

Futbolingo tarafından sunulan futbol maç sonuçları hizmeti,iddaa oynanan futbol ligi, kupa ve turnuvalarından futbol maç sonuçları ve skor bilgisiyle birlikte, puan durumu, gol atan oyuncular, futbol ilk yarı sonuçları, kırmızı kartlar, sarı kartlar, gol bildirimleri ve diğer iddaa skor bilgilerini sunar. İddaa maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olduğundan sayfayı yenilemeniz gerekmez. Futbolingo.com maç sonuçları ve iddaa maç sonuçları sayfalarında İngiliz Premier League iddaa maç sonuçları, Serie A iddaa maç sonuçları, La liga iddaa maç sonuçları, Bundesliga iddaa maç sonuçları, SporToto Süper Lig iddaa maç sonuçları ve Ptt 1. Ligi iddaa maç sonuçları bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.