GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

28.10.2020 tarihli maçlar ve maç sonuçları

UluslararasıUluslararası - Şampiyonlar Ligi - Grup - E
-
19:55
MS
Krasnodar
Chelsea
-
     
-
22:00
MS
Sevilla
Rennes
-
     
UluslararasıUluslararası - Şampiyonlar Ligi - Grup - F
-
22:00
MS
Dortmund
Zenit St.Petersburg
-
     
-
22:00
MS
Club Brugge
Lazio
-
     
UluslararasıUluslararası - Şampiyonlar Ligi - Grup - G
-
22:00
MS
Juventus
Barcelona
-
     
-
22:00
MS
Ferencváros
Dinamo Kyiv
-
     
UluslararasıUluslararası - Şampiyonlar Ligi - Grup - H
-
19:55
MS
Medipol Başakşehir
Paris SG
-
     
-
22:00
MS
Manchester Utd
RB Leipzig
-
     
ABDABD - Major League Soccer
-
01:00
MS
Montreal Impact
Nashville SC
-
     
-
04:00
MS
Vancouver Whitecaps
Seattle Sounders
-
     
BrezilyaBrezilya - Brezilya Kupası
-
02:30
MS
Botafogo
Cuiabá
0-0
     
-
21:00
MS
Santos
Ceará
0-0
     
-
00:00
MS
Atletico Goianiense
Internacional
0-1
     
HollandaHollanda - Kupa
-
19:45
MS
Den Haag
Sparta Rotterdam
-
     
-
20:45
MS
Emmen
Fc Eindhoven
-
     
-
20:45
MS
Heracles Almelo
Telstar
-
     
-
20:45
MS
Waalwijk
Cambuur
-
     
-
22:00
MS
Roda
Fortuna Sittard
-
     
İrlandaİrlanda - Birinci Lig
-
21:45
MS
Finn Harps
St Patricks
2-1
     
HırvatistanHırvatistan - Hırvatistan Birinci Ligi
-
18:00
MS
Slaven Belupo
Lokomotiva
0-0
     
İsveçİsveç - Allsvenskan
-
20:00
MS
Hacken
Djurgarden
-
     
JaponyaJaponya - J-League
-
12:00
MS
Sendai
Vissel Kobe
0-0
     
-
12:00
MS
Hiroshima
Yokohama Marinos
1-0
     
-
12:00
MS
Fc Tokyo
Kashiwa Reysol
0-1
     
PortekizPortekiz - Liga Sagres
-
23:45
MS
Sporting Lisbon
Gil Vicente
-
     
PolonyaPolonya - Ekstraklasa
-
19:00
MS
Wisla Krakow
Lechia Gdansk
-
     
UluslararasıUluslararası - Güney Amerika Kupası - 2. Tur
-
00:15
45'+
Sport Huancayo
Liverpool
-
     
-
00:15
45'+
Audax Italiano
Bolivar
-
     
-
02:30
MS
Unión La Calera
Deportes Tolima
-
     
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
-
20:00
MS
Albacete
Las Palmas
1-0
     
-
20:00
MS
Castellón
Almería
0-1
     
-
20:00
MS
Espanyol
Ponferradina
1-0
     
-
22:30
MS
Oviedo
UD Logroñés
1-0
     
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
-
19:30
MS
Osnabruck
Darmstadt 98
-
     
BrezilyaBrezilya - Brasileirão B
-
00:00
MS
Chapecoense
CSA
-
     
NorveçNorveç - 2. Lig
-
15:00
MS
KFUM
Ullensaker/Kisa
-
     
-
15:00
MS
Grorud
Asane
-
     
-
19:00
MS
Raufoss
Lillestrom
-
     
-
19:00
MS
Tromso
Ham Kam
-
     
-
19:00
MS
Sandnes Ulf
Strommen
-
     
-
19:00
MS
Sogndal
Jerv
-
     
-
19:00
MS
Øygarden
Kongsvinger
-
     
-
21:00
MS
Ranheim
Stjørdals-Blink
-
     
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Beyaz Grup
-
13:00
MS
24Erzincanspor
Hacettepe
0-0
     
-
13:00
MS
Ankara Demirspor
Manisa BB
0-0
     
-
13:00
MS
Ergene Velimese Spor
Çorum Bld.Spor
1-0
     
-
13:00
MS
Hekimoğlu Trabzon
Utaş Uşakspor
0-1
     
-
13:00
MS
İnegölspor
Afjet Afyonspor
0-2
     
-
13:00
MS
Niğde Belediyespor
Kocaelispor
0-0
     
-
18:00
MS
Amed Sportif Faliyetler
Gümüşhanespor
0-1
     
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Kırmızı Grup
-
13:00
MS
Van Büyüksehir Bld.
Bodrum Bld.
0-1
     
-
13:00
MS
Pazarspor
Karacabey Birlik Spor
0-0
     
-
13:00
MS
Anadolu Selçukluspor
Elazığspor
1-0
     
-
13:00
MS
Etimesgut Bld.
Serik Belediyespor
0-0
     
-
13:00
MS
Kastamonuspor
Bayburt Grup Özel Idare
0-0
     
-
13:00
MS
Tarsus Idman Yurdu
Buğsaşspor
2-0
     
-
13:00
MS
Eyüpspor
Pendikspor
0-0
     
-
13:00
MS
Kırklarelispor
Kirsehir Köy Hizmetleri
0-0
     
-
13:00
MS
Sakaryaspor
Sivas Dört EB
2-1
     
-
13:00
MS
Turgutluspor
Karabükspor
1-0
     
İngiltereİngiltere - Championship
-
21:00
MS
Preston
Millwall
-
     
-
21:45
MS
Birmingham
Huddersfield
-
     
-
21:45
MS
Bournemouth
Bristol City
-
     
-
21:45
MS
Derby
Cardiff
-
     
-
21:45
MS
Luton
Nottingham Forest
-
     
-
21:45
MS
Rotherham
Sheffield W
-
     
İtalyaİtalya - İtalya Kupası
-
15:00
MS
Torino
Lecce
1-1
     
-
15:30
MS
Cagliari
Cremonese
0-0
     
-
16:00
MS
Cittadella
Spezia
0-0
     
-
16:00
MS
Cosenza
Monopoli
1-0
     
-
17:00
MS
Benevento
Empoli
0-0
     
-
17:00
MS
Brescia
Perugia
2-0
     
-
18:00
Pen
Crotone
SPAL
0-0
     
-
18:00
MS
Genoa
Catanzaro
1-0
     
-
18:00
Pen
Verona
Venezia
1-0
     
-
18:40
MS
Fiorentina
Padova
2-0
     
-
19:00
MS
Parma
Pescara
2-0
     
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 1
-
13:00
MS
Payas Bld.
Tire 1922 Spor
0-1
     
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 3
-
13:00
MS
Yeni Altindag Bld.
Erokspor
0-0
     
-
13:00
MS
Osmaniyespor 2011
Ispartaspor
0-1
     
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 4
-
13:00
MS
Adıyamanspor
1954 Kelkit Belediyespor
0-0
     
-
13:00
MS
Karaköprü Belediyespor
Kestel Spor
0-0
     
-
13:00
MS
Bilecik Il Özel Idare
Orduspor
0-0
     
-
13:00
MS
Kozan Bld.
68 Aksaray Belediyespor
0-1
     
-
13:00
MS
Türk Metal Kirikkale
Modafen Spor
0-0
     
-
13:00
MS
Muglaspor
Bergama Bld.
1-1
     
-
13:00
MS
Silivrispor
Sultanbeyli Bld.
0-0
     

Futbolingo tarafından sunulan futbol maç sonuçları hizmeti,iddaa oynanan futbol ligi, kupa ve turnuvalarından futbol maç sonuçları ve skor bilgisiyle birlikte, puan durumu, gol atan oyuncular, futbol ilk yarı sonuçları, kırmızı kartlar, sarı kartlar, gol bildirimleri ve diğer iddaa skor bilgilerini sunar. İddaa maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olduğundan sayfayı yenilemeniz gerekmez. Futbolingo.com maç sonuçları ve iddaa maç sonuçları sayfalarında İngiliz Premier League iddaa maç sonuçları, Serie A iddaa maç sonuçları, La liga iddaa maç sonuçları, Bundesliga iddaa maç sonuçları, SporToto Süper Lig iddaa maç sonuçları ve Ptt 1. Ligi iddaa maç sonuçları bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.