GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

30.10.2020 tarihli maçlar ve maç sonuçları

TürkiyeTürkiye - Spor Toto SüperLig
-
19:00
MS
Fatih Karagümrük
Bsb Erzurumspor
-
     
-
19:00
MS
Trabzonspor
Kasımpaşa
-
     
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
-
18:00
MS
Balıkesirspor
Adanaspor
-
     
-
18:00
Ert.
Tuzlaspor
ert
Altay
-
     
İngiltereİngiltere - Premier Lig
-
22:00
MS
Wolverhampton
Crystal Palace
-
     
İspanyaİspanya - La liga
-
22:00
MS
Eibar
Cadiz
-
     
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
-
21:30
MS
Schalke 04
Stuttgart
-
     
FransaFransa - Ligue 1
-
22:00
Ert.
Marsilya
ert
Lens
-
     
BelçikaBelçika - Jupiler Lig
-
21:45
MS
Genk
Eupen
-
     
BrezilyaBrezilya - Brezilya Kupası
-
02:30
MS
Gremio
Juventude
1-0
     
DanimarkaDanimarka - SAS Ligaen
-
20:00
MS
Kolding FC
Randers FC
-
     
İrlandaİrlanda - Birinci Lig
-
20:45
Ert.
Cork City
ert
Dundalk
-
     
-
20:45
Ert.
Derry City
ert
St Patricks
-
     
-
20:45
Ert.
Shelbourne
ert
Finn Harps
-
     
-
20:45
Ert.
Sligo Rovers
ert
Bohemians
-
     
-
21:00
Ert.
Shamrock Rovers
ert
Waterford United
-
     
MeksikaMeksika - Açılış Ligi
-
05:00
MS
Atlético San Luis
Monarcas Morelia
-
     
PortekizPortekiz - Liga Sagres
-
22:30
MS
Pacos Ferreira
Porto
-
     
RomanyaRomanya - Birinci Lig
-
18:00
MS
Arges Pitesti
Voluntari
1-0
     
UkraynaUkrayna - Premier League
-
19:00
MS
Shakhtar Donetsk
Illychivets Mariupil
-
     
PolonyaPolonya - Ekstraklasa
-
19:00
MS
Pogon
Jagellonia
-
     
PolonyaPolonya - Polonya Kupası
-
13:30
MS
Garbarnia Krakow
Chojniczanka Chojnice
0-0
     
-
19:00
MS
Sokol Ostroda
Warta Poznan
0-0
     
-
19:00
MS
Nieciecza
Rakow Czestochowa
0-1
     
UluslararasıUluslararası - Güney Amerika Kupası - 2. Tur
-
00:15
45'+
Sol de América
Univ. Catolica
-
     
-
00:15
45'+
Union de Santa Fe
Emelec
-
     
-
02:30
MS
Independiente
Atlético Tucumán
-
     
-
02:30
MS
FBC Melgar
Bahia
-
     
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
-
19:30
MS
Fortuna Dusseldorf
Heidenheim
-
     
-
19:30
MS
Hamburger SV
St Pauli
-
     
AvusturyaAvusturya - Erste Liga
-
19:30
MS
FK Austria Wien Amateure
Liefering
0-2
     
-
19:30
MS
FC Juniors OÖ
GAK
0-0
     
-
19:30
MS
SV Lafnitz
Kapfenberg
1-0
     
-
19:30
MS
SK Vorwarts Steyr
FAC Team fur Wien
1-1
     
-
19:30
MS
Wacker Innsbruck
SV Horn
1-1
     
DanimarkaDanimarka - 1. Lig
-
19:00
MS
Viborg
Elite 3000 Helsingor
-
     
-
20:00
MS
Kolding
Hvidovre
-
     
HollandaHollanda - Jupiler Lig
-
19:45
MS
Helmond Sport
Maastricht
0-0
     
-
19:45
MS
Jong Ajax
Almere City
-
     
-
22:00
MS
Breda
Nijmegen
-
     
-
22:00
MS
Oss
De Graafschap
-
     
FinlandiyaFinlandiya - Naistenliiga
-
18:00
MS
TiPS Vantaa
HJK Helsinki
1-0
     
İngiltereİngiltere - Championship
-
21:45
MS
Coventry
Reading
-
     
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
-
20:00
MS
Viktoria Köln 1904
VfB Lübeck
0-2
     

Futbolingo tarafından sunulan futbol maç sonuçları hizmeti,iddaa oynanan futbol ligi, kupa ve turnuvalarından futbol maç sonuçları ve skor bilgisiyle birlikte, puan durumu, gol atan oyuncular, futbol ilk yarı sonuçları, kırmızı kartlar, sarı kartlar, gol bildirimleri ve diğer iddaa skor bilgilerini sunar. İddaa maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olduğundan sayfayı yenilemeniz gerekmez. Futbolingo.com maç sonuçları ve iddaa maç sonuçları sayfalarında İngiliz Premier League iddaa maç sonuçları, Serie A iddaa maç sonuçları, La liga iddaa maç sonuçları, Bundesliga iddaa maç sonuçları, SporToto Süper Lig iddaa maç sonuçları ve Ptt 1. Ligi iddaa maç sonuçları bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.