05 Temmuz 2022 Ankara at yarışı programı

1. koşu 14:00
 
Maiden, 3 Yaşlı İngilizler, 1400 Çim
İkramiye: 1.) 75.000 ₺  2.) 30.000 ₺   3.) 15.000 ₺  4.) 7.500 ₺  5.) 3.750 ₺
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orijin (baba - anne)
sahip
antrenör
st
h
kgs
s20
son 6 yarış
Gny
AGF
1
3y d e
58
TORUK MACTO (IRE) - VATTENE (IRE) /
KENDOR (FR)
V.İBRAHİM ARACI
C.AKGÜL
9
33
73
17
237
0.00
-
2
3y a e
58
WIN RIVER WIN (USA) - HEALER /
DR FONG (USA)
SIDIKA MÜDERRİSOĞLU
H.TOP
1
0
24
19
4
0.00
-
3
3y a e
54
ANATOLY - BLACK LETTERS /
DILUM (USA)
NEVİN TERLİKCİOĞULLARI
N.ALAGEYİK
2
16
7
8
588905
0.00
-
4
KENTUCKY BOYDBSKGSK
3y d e
58
PAPA CLEM (USA) - DARABY (USA) /
SKY CLASSIC (USA)
A.BANU ÖZKARDEŞ
A.E.BAŞ
7
0
15
19
0
0.00
-
5
3y d d
59
WIN RIVER WIN (USA) - LADY CLIFF /
EAGLE EYED (USA)
A.FİRUZHAN KANATLI
R.TAŞDELEN
DS12
33
7
15
545750
0.00
-
6
3y d d
54
LION HEART (USA) - ALWAYS MARJU /
MEHMET BORA
TUNÇ CAVCAV
YASİN POLAT
DS11
23
28
13
568908
0.00
-
7
ELOISSSKGSK
3y k d
56
NATIVE KHAN (FR) - BİR DAHA /
NATIVE PROCIDA
ÜMİT KORKMAZ
E.ACER
5
30
9
11
790394
0.00
-
8
HAKABEDBSK
3y k d
56
MARCAVELLY (USA) - NEVER TOUCH A STAR (USA) /
HENRYTHENAVIGATOR (USA)
FEDAİ KAHRAMAN
KAD.BALTACI
4
34
10
13
764827
0.00
-
9
3y d d
54
CHAMPS TO CHAMPS - SERIAL SINNER (IRE) /
HIGH CHAPARRAL (IRE)
MURAT CAVCAV
S.GÜRKAN
8
0
-
20
-
0.00
-
10
3y d d
56
KING DROK - ELLA /
EVOKE (USA)
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
NAİM GÜL
DS13
29
12
9
543706
0.00
-
11
NEW MOONKGDBSK
3y a d
56
THREE VALLEYS (USA) - ŞEBOŞ /
UNACCOUNTED FOR (USA)
MULLA ÇİFTÇİ
V.TEKİN
10
33
24
15
34970
0.00
-
12
3y d d
56
ROCKMASTER (IRE) - CLOATTRO /
CLODOVIL (IRE)
MEHMET TAHİR AKSOY
BUR.ARSLAN
3
32
14
14
895472
0.00
-
13
VENİCEKDBSKG
3y d d
56
SIDNEY`S CANDY (USA) - BERKETTE (USA) /
BERNSTEIN (USA)
YÜKSEL GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
6
34
12
17
4353
0.00
-
1. 6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ
2. koşu 14:30
 
ŞARTLI 5/Dişi, 3 ve Yukarı İngilizler, 2200 Çim
İkramiye: 1.) 90.000 ₺  2.) 36.000 ₺   3.) 18.000 ₺  4.) 9.000 ₺  5.) 4.500 ₺
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orijin (baba - anne)
sahip
antrenör
st
h
kgs
s20
son 6 yarış
Gny
AGF
1
FİLİBYASKGSK
5y d k
56,5
VICTORY GALLOP (CAN) - ZİLCİHAN /
KANEKO
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
DS7
75
16
18
434242
0.00
-
2
AYBÜKEDBSK
7y d k
57,5
YAVUZKAYA - KENNDREA /
XAAR (GB)
METİN GÜNDAY
S.GÜRKAN
1
67
14
17
753532
0.00
-
3
5y d k
56,5
HALICARNASSUS (IRE) - SERIAL SINNER (IRE) /
HIGH CHAPARRAL (IRE)
HATİCE GÜNEŞ
HÜS.GÜNEŞ
2
47
16
19
848513
0.00
-
4
4y d k
56
THREE VALLEYS (USA) - NAZGREL /
BIN AJWAAD (IRE)
MULLA ÇİFTÇİ
V.TEKİN
6
48
19
20
540961
0.00
-
5
4y d k
56
MAXIMUS DREAM - LADY POLITE /
FELEK I
TUNCAY SEVDİMBAŞ
BUR.ARSLAN
DS8
69
17
16
253624
0.00
-
6
4y d k
54
MARCAVELLY (USA) - REEMEYA (USA) /
BERNARDINI (USA)
ERKUTAY ÖZYURTERİ
EMİN KARATAŞ
4
63
14
13
596756
0.00
-
7
ROSE QUEENKGDBSK
4y a k
56
LUXOR - SETRYN /
STRIKE THE GOLD (USA)
AHMET GÜZELOCAK
B.TURGUL
3
46
14
12
044004
0.00
-
8
GLEAMYSKYP
3y d d
55
HAKEEM (USA) - PRENCESS EBRU /
OKAWANGO (USA)
CEM KAAN PARSAK
R.KARABAŞ
5
70
51
19
146310
0.00
-
1. 5'Lİ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
3. koşu 15:00
 
ŞARTLI 5, 2 Yaşlı İngilizler, 1200 Kum
İkramiye: 1.) 90.000 ₺  2.) 36.000 ₺   3.) 18.000 ₺  4.) 9.000 ₺  5.) 4.500 ₺
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orijin (baba - anne)
sahip
antrenör
st
h
kgs
s20
son 6 yarış
Gny
AGF
1
2y d e
57
KIRDEMİRKIR - QUEEN OF THE STORM /
INDIGO RED (GB)
RESUL ÜNLÜ
S.KAN
4
41
9
19
342122
0.00
-
2
2y d e
57
KANEKO - BEREN SULTAN /
ARTIE SCHILLER (USA)
MURAT TİNİZ
A.E.BAŞ
1
45
12
19
722214
0.00
-
3
2y a e
57
CAPTAIN RIO (GB) - LİLA HATUN /
RED BISHOP (USA)
MAHMUT KARAKEÇİ
M.Y.KILINÇ
3
51
12
17
141423
0.00
-
4
2y d d
55
KANEKO - GOLDEN HARD /
LION HEART (USA)
YAKUP ELĞAÇ
M.H.ELĞAÇ
5
53
21
20
11
0.00
-
5
2y k e
53
NATIVE KHAN (FR) - HARLEY QUINN /
LION HEART (USA)
RIDVAN YAVUZEL
S.KULAK
2
31
7
17
354
0.00
-
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 1. 3'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
4. koşu 15:30
 
Handikap 14 /H1, 3 Yaşlı İngilizler, 1900 Çim
İkramiye: 1.) 60.000 ₺  2.) 24.000 ₺   3.) 12.000 ₺  4.) 6.000 ₺  5.) 3.000 ₺
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orijin (baba - anne)
sahip
antrenör
st
h
kgs
s20
son 6 yarış
Gny
AGF
1
3y d e
61,5
TORUK MACTO (IRE) - SUBSCRIPTION /
WEST BY WEST (USA)
ŞİRİN DOĞAN
Ş.AYDEMİR
DS11
51
9
16
147453
0.00
-
2
3y a d
56
YILDIRIMBEY - ÖZBAŞAK /
MUJTAHID (USA)
SERCAN BAKAL
B. İLVAN
6
46
9
20
675271
0.00
-
3
3y d d
58,5
FAST 'N' FAMOUS (AUS) - DİCOŞ /
SUN MUSIC (IRE)
FIRAT YILDIRIM
BUR.ARSLAN
1
45
59
19
013
0.00
-
4
3y d d
58,5
PAPA CLEM (USA) - MATRUŞKA /
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
SERKAN ÖZGÜR
İ.KÖROĞLU
DS10
45
7
18
359136
0.00
-
5
3y d d
54
TOROK (IRE) - MARYOLEN /
MOUNTAIN CAT (USA)
OSMAN GÜLER
EMİN KARATAŞ
4
42
14
18
145179
0.00
-
6
3y d e
56,5
VICTORY GALLOP (CAN) - MEMPHIS BELLE (GB) /
LINAMIX (FR)
TAYLAN ARSLAN
M.ÖRTÜNÇ
3
41
17
14
079043
0.00
-
7
SAF KROMKGDBSK
3y d e
56
SCARFACE - ORE /
MOUNTAIN CAT (USA)
EMRE ŞAHİN
MEH.YILDIRIM
2
40
12
11
736976
0.00
-
8
3y d d
51,5
NATIVE KHAN (FR) - MISS CLASSICAL /
SUN MUSIC (IRE)
DORUK SÖKMEN
BUR.ARSLAN
8
37
104
14
367507
0.00
-
9
3y d e
54
NATIVE KHAN (FR) - BOSTORGAY /
DAI JIN (GB)
V.İBRAHİM ARACI
C.AKGÜL
7
36
10
17
023
0.00
-
10
3y d e
54,5
WIENER WALZER (GER) - PERFECT CIRCLE /
PERFECT STORM
AYFER ŞİMŞEK
E.ACER
9
37
7
20
074031
0.00
-
11
3y a d
50
VICTORY GALLOP (CAN) - MS HERO /
SEA HERO (USA)
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
NAİM GÜL
5
28
10
13
075850
0.00
-
2. 6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ
5. koşu 16:00
 
Handikap 16/DHÖW /H1, 4 Yaşlı Araplar, 2100 Kum
İkramiye: 1.) 90.000 ₺  2.) 36.000 ₺   3.) 18.000 ₺  4.) 9.000 ₺  5.) 4.500 ₺
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orijin (baba - anne)
sahip
antrenör
st
h
kgs
s20
son 6 yarış
Gny
AGF
1
4y k a
58,5
SARRAF - SERPİLGEL /
ARASLI
AHMET GÖZÜKÜÇÜK
H.ATAŞ
4
70
5
16
532585
0.00
-
2
SARRAFTAYKGKDB
4y d a
58
SARRAF - ÇIKMAZNUR /
ÇIKMAZ
ATİLLA SERİNER
E.GÖKÇE
9
69
17
18
324153
0.00
-
3
4y a a
59
ORÇUN - BETÜL /
ANTEPLİ
MEHMET Ş. DİNÇ
İ.CANPOLAT
DS11
65
15
18
556282
0.00
-
4
ARİFCANKGGKR
4y a a
58,5
KURTEL - ALMİMRUHİYE.25 /
ALAZ
ERDEM BEKMEZCİ
Y.YILDIZ
DS13
64
19
19
242913
0.00
-
5
4y a a
55
ATİKBEY - SERAY NUR /
SAĞANAK
MUSTAFA ÜSLEN
C.KATI
2
59
16
17
241356
0.00
-
6
4y k a
53,5
TAMERİNOĞLU - LALEZAR /
KARA YAĞIZ
ABDULLATİF BATMACI
EMİN KARATAŞ
8
54
5
15
232386
0.00
-
7
GÜNKUTKGDBSK Eküri
4y k a
50
AYABAKAN - ZAFİRE.17 /
ATLIEL
ADNAN DOĞAN
R.TAŞDELEN
DS12
46
12
15
473449
0.00
-
8
YENİÇAĞLIKGDBGKR
4y d a
50
KURTEL - SULTANSAAD /
BERKOŞ
FERHAN GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
DS10
46
17
18
404242
0.00
-
9
MİRDARKGSK
4y k a
50
ŞİMŞEĞİNOĞLU - MİRAYBATUR /
AĞABATUR
ALİ SUSEN
M.Y.KILINÇ
7
44
9
18
496147
0.00
-
10
BALKUHANKGDBSK Eküri
4y k a
50
SARRAF - LOZEN /
AL-IŞIK
MEHMET DOĞAN
R.TAŞDELEN
6
40
5
17
162354
0.00
-
11
4y a a
50
AYABAKAN - OLGU /
SAKARYA
ALİ ŞİMŞEK
E.ACER
5
47
5
20
800631
0.00
-
12
4y k a
50
GOBAKBEY - DURUAT /
AYABAKAN
FAHRİYE ARSLAN
M.ARSLAN
3
39
19
13
757620
0.00
-
13
4y k a
50
TAMERİNOĞLU - DEMİRYELE /
DEMİRKAZIK
D.SERHAN TAŞKIN
İS.TEKİNALP
1
36
61
20
4831
0.00
-
2. 5'Lİ GANYAN, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS
[(7)GÜNKUT,(10)BALKUHAN] eküridir.
6. koşu 16:30
 
Handikap 15/DHÖW/Dişi /H1, 4 ve Yukarı Araplar, 1900 Çim
İkramiye: 1.) 76.000 ₺  2.) 30.400 ₺   3.) 15.200 ₺  4.) 7.600 ₺  5.) 3.800 ₺
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orijin (baba - anne)
sahip
antrenör
st
h
kgs
s20
son 6 yarış
Gny
AGF
1
4y a k
60
ALTAHA - TÜKENMEZ /
HÜRBATUR
GÜNSEN SOYUPAK
C.DEMİR
10
64
27
15
533460
0.00
-
2
6y k k
58,5
ODİNHAN - KIRMATRA /
SAĞANAK
NAİF KARAKEÇİ
M.Y.KILINÇ
5
53
10
17
421525
0.00
-
3
8y a k
55,5
İZBATUR - TOTAYIM /
THUNDER TIKI (US)
ZEKİ DOĞAN
N.ALAGEYİK
4
45
16
20
000651
0.00
-
4
5y k k
54,5
ŞİMŞEĞİNOĞLU - BENZE /
BİRADER
MEHMET CAMUZ
C.KATI
2
43
17
10
766008
0.00
-
5
5y k k
51
SARUHANAĞA - DOĞAGÜZELİ /
HABERBATUR
ŞEREF ATLI
M.ARSLAN
9
42
135
18
356227
0.00
-
6
5y a k
52
ÖZGÜNHAN - NEHİRCAN /
EMAEL (PL)
MEHMET KARATOPRAK
C.KATI
7
40
7
14
028780
0.00
-
7
6y d k
53
ÖZGÜNHAN - HIZ TUTKUNU /
SÜLO
SERKAN ÜLGEN
F.KIRAN
8
40
8
11
758903
0.00
-
8
5y k k
50,5
TURBO - SEVDA MASALI /
DEVİRHAN
CANDAN CAN İŞLER
B. İLVAN
6
35
16
19
822210
0.00
-
9
4y a k
50
ODİNHAN - ŞAHRUT /
KARAMBOL.1
HAKKI GÜLAL
H.İ.AKÇAY
1
35
12
9
690300
0.00
-
10
SUFLEKGDBSK Eküri
4y k k
50
ÖZGÜNHAN - NAZLI BİLGİN /
BİLGİN
GÜNSEN SOYUPAK
B.ŞİMŞEK
DS12
35
12
17
431067
0.00
-
11
FOTOKIZISKGSK
6y d k
50
BATUKAN - YAKINBÜKE /
BATYSKAF (PL)
BAHATTİN OCAK
BUR.ARSLAN
3
34
24
17
495555
0.00
-
12
LADY ECEMKGKDB
4y k k
50
SEFAHAN - HAARA SEDD /
ODİNHAN
HASAN ALTUNBAŞ
M.BATMAN
DS11
32
7
14
358002
0.00
-
4'LÜ GANYAN, 6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS
[(1)ESHİLAL,(10)SUFLE] eküridir.
7. koşu 17:00
YAŞAR ESİN KOŞUSU
KV-6/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar, 1200 Kum
İkramiye: 1.) 105.000 ₺  2.) 42.000 ₺   3.) 21.000 ₺  4.) 10.500 ₺  5.) 5.250 ₺
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orijin (baba - anne)
sahip
antrenör
st
h
kgs
s20
son 6 yarış
Gny
AGF
1
3y a e
57
BAYHAN - MİHRİNUR /
İBOCAN
MEHMET KORKMAZ
H.ATAŞ
DS10
52
11
20
215431
0.00
-
2
ERLİKHANKGDBSK
3y k e
57
SULTAN DE FAUST (FR) - MAHİYEKAYA /
TUNABEYİ
CAVİDAN KAYA ÖZASLAN
S.AYDOĞAN
3
55
10
19
224315
0.00
-
3
3y d e
57
SONALP - ERVAGÜL /
SABURAY
ALİ RIZA KÖSEALİ
HAS.YILDIRIM
2
61
26
20
2111
0.00
-
4
3y k e
57
UÇANBEY - MİRAYBATUR /
AĞABATUR
ALİ SUSEN
M.Y.KILINÇ
1
50
9
19
621212
0.00
-
5
3y a e
57
SULTAN DE FAUST (FR) - CAŞPERİ /
KAFKASLI
BEŞİR KAYA
G.TOPBAŞ
4
59
7
20
235271
0.00
-
6
ATEŞİMKGDBSK
3y k d
55
BALIKHAN - DAĞ YELİ /
ALPAK
ZÜLFİKAR HATUNOĞLU
H.HATUNOĞLU
6
56
12
20
11541
0.00
-
7
3y d e
55
SARRAF - KIRİSTİNA /
SAĞANAK
MUSTAFA KATI
C.KATI
8
56
23
19
21112
0.00
-
8
3y k e
55
KAIZBERT (RU) - TUMBULHABER /
HABERBATUR
MAHMUT BİLGİÇ
M.YALÇIN
DS9
56
19
20
11
0.00
-
9
3y k e
54
ARASLI - MESRURE.56 /
ALKURUŞ.13
MEHMET GÜNEŞ
M.ARSLAN
7
41
14
18
323228
0.00
-
10
3y a e
54
ORÇUN - İLKORU /
UMUTBEY
SITKI ŞİMŞEK
İ.AKKILIÇ
DS11
45
30
17
1337
0.00
-
11
ORHONKGSK
3y a e
53
ORÇUN - SARIYELE /
ÖZGÜN
İLHAMİ YAVUZ
İ.KÖROĞLU
5
0
21
19
0
0.00
-
2. 3'LÜ GANYAN, 7. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
8. koşu 17:30
 
Handikap 15 /H1/Y1, 3 ve Yukarı İngilizler, 1400 Kum
İkramiye: 1.) 76.000 ₺  2.) 30.400 ₺   3.) 15.200 ₺  4.) 7.600 ₺  5.) 3.800 ₺
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orijin (baba - anne)
sahip
antrenör
st
h
kgs
s20
son 6 yarış
Gny
AGF
1
4y d a
63
TORUK MACTO (IRE) - PICCIKATO /
BOSPORUS (IRE)
FURKAN GÜVEN
O.ÖZPUYLAT
7
60
15
16
734844
0.00
-
2
3y d e
57
PAPA CLEM (USA) - SHIBUYA /
OCEAN CREST (USA)
MURAT ARSLAN
RE.ARSLAN
DS9
58
35
16
144284
0.00
-
3
3y d d
56,5
BELARDO (IRE) - ABBAGNATO (GB) /
GREEN DESERT (USA)
KEMAL AYDIN ONUR
M.GÜLENDAĞI
6
57
27
16
112760
0.00
-
4
4y d a
59
POPULAR DEMAND - DUYGULU (GB) /
DANEHILL (USA)
CEMAL TURAN
H.TURAN
2
52
12
13
008573
0.00
-
5
SENNAKGDBSK
5y d k
59
DAI JIN (GB) - PALMETTO LANE (USA) /
FLOWER ALLEY (USA)
AHMET ATEŞ
B.AYDIN
DS10
52
21
14
836303
0.00
-
6
HEMANKGSK
4y d a
58,5
TALIP HAN (IRE) - ICE GIRL /
LUXOR
YILMAZ ARİ
G.TOPBAŞ
8
51
12
17
512462
0.00
-
7
3y a d
51,5
BOSPORUS (IRE) - SOLITAIRE /
ROYAL ABJAR (USA)
D.SERHAN TAŞKIN
İS.TEKİNALP
DS12
47
16
17
541532
0.00
-
8
AMADISKGKDB
4y d g
56
LILBOURNE LAD (IRE) - CINDY'S VINDICATION (USA) /
VINDICATION (USA)
MÜGE DİNÇ
V.TEKİN
1
46
10
17
051542
0.00
-
9
4y a k
55,5
LION HEART (USA) - AWESOME SIX (USA) /
AWESOME AGAIN (USA)
İSA YÜKSEL
A.BAŞYİĞİT
5
45
61
13
438857
0.00
-
10
TORTOPSKGSK
4y d k
55,5
TOROK (IRE) - TOPRAĞIN SESİ /
SHINING STEEL (GB)
ŞEYHMÜSLÜM AKSOY
N.ALAGEYİK
3
45
245
18
816130
0.00
-
11
BARTOLOMEOKGDBSK
6y d a
53,5
BOSPORUS (IRE) - MOHITO /
UNACCOUNTED FOR (USA)
SALİH YILDIZER
V.TEKİN
DS11
41
12
7
868966
0.00
-
12
ARSLANHANKGDBSK
4y d a
50
WIENER WALZER (GER) - CHAMPANELLA /
MOUNTAIN CAT (USA)
METİN GÜNDAY
S.GÜRKAN
4
34
224
14
703657
0.00
-
8. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS
9. koşu 18:00
 
Maiden, 3 Yaşlı İngilizler, 1400 Çim
İkramiye: 1.) 75.000 ₺  2.) 30.000 ₺   3.) 15.000 ₺  4.) 7.500 ₺  5.) 3.750 ₺
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orijin (baba - anne)
sahip
antrenör
st
h
kgs
s20
son 6 yarış
Gny
AGF
1
3y d e
54
PERFECT STORM - FABULOUSLYSPIRITED (GB) /
SELKIRK (USA)
CEM ÖZBELGE
İ.TEMEL
DS12
24
24
16
5460
0.00
-
2
3y a e
58
AGRESIVO (USA) - BEYBUSHKA /
LION HEART (USA)
HALE EKMEKÇİ EMRE
M.GÜLENDAĞI
5
0
15
18
54
0.00
-
3
3y d e
54
WIN RIVER WIN (USA) - ÇİKİTAY /
LUXOR
FEYZULLAH ARSLAN
EMİN KARATAŞ
7
28
129
17
947
0.00
-
4
SENSATIONKGDBSK
3y d e
55
SCARFACE - OLGO /
BIN AJWAAD (IRE)
HAYRETTİN KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
6
18
10
17
060
0.00
-
5
3y d e
58
LUXOR - ULTRAMARINE /
ULTRAMAR
AYHAN AHRASOĞLU
M.GÜLENDAĞI
DS13
29
10
15
49636
0.00
-
6
3y d d
59
BLACK KING - ALL I NEED /
DEHERE (USA)
CEM ÖZBELGE
İ.TEMEL
10
35
24
16
323327
0.00
-
7
GADEMBUKGKDB
3y d d
56
AKINDAYIM (IRE) - SEA STORM /
PERFECT STORM
MEHMET GÜRDAL
NAİM GÜL
2
29
12
14
384038
0.00
-
8
3y d d
54
DAI JIN (GB) - BELVEDERE /
AJMERA (GB)
ERKUTAY ÖZYURTERİ
EMİN KARATAŞ
9
35
10
13
673428
0.00
-
9
3y a d
56
SIDNEY`S CANDY (USA) - MY BUTTERFLY /
CUVEE (USA)
ORHAN TANATAR
V.TEKİN
1
0
-
20
-
0.00
-
10
LADY SOFIAKGDBSK
3y a d
54
BOSPORUS (IRE) - ASHWAGANDHA /
RIVER SPECIAL (USA)
ZELİHA SEVLER
İ.AKKILIÇ
4
23
24
7
907950
0.00
-
11
LADY ULYADBSKGSK Eküri
3y a d
52
THREE VALLEYS (USA) - AMARILOU (FR) /
SLICKLY (FR)
A. ALPER SİLSÜPÜR
M.ARICI
8
11
14
17
000
0.00
-
12
ROBIN STARDBSKGSK Eküri
3y d d
56
SMART ROBIN (JPN) - BLACK BLOOD /
VELOCIRAPTOR (GB)
A. ALPER SİLSÜPÜR
M.ARICI
11
0
218
19
7
0.00
-
13
3y d d
55
YILDIRIMBEY - BEAUTY MİDA /
KARABEYHAN (GB)
TUNCAY SEVDİMBAŞ
BUR.ARSLAN
3
25
24
14
680550
0.00
-
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ
[(1)AIR FORCE ONE,(6)LOVE ME AGAIN],[(11)LADY ULYA,(12)ROBIN STAR] eküridir.

tjk bülten, tjk program, at yarışı programı, yarış programı, at yarışı bülteni, altılı bülteni, altılı programı, altılı ganyan programı burada. 05 Temmuz 2022 Ankara tjk bülten, 05 Temmuz 2022 Ankara tjk programı,05 Temmuz 2022 Ankara yarış programı, 05 Temmuz 2022 Ankara altılı bülteni, 05 Temmuz 2022 Ankara altılı programı, 05 Temmuz 2022 Ankara altılı ganyan programı, 05 Temmuz 2022 Ankara at yarışı bülteni bu sayfada, tjk Ankara at yarışı programı bugün, tjk bülten bugün 05 Temmuz 2022 Kocaeli tjk bülten, 05 Temmuz 2022 Kocaeli tjk programı,05 Temmuz 2022 Kocaeli yarış programı, 05 Temmuz 2022 Kocaeli altılı bülteni, 05 Temmuz 2022 Kocaeli altılı programı, 05 Temmuz 2022 Kocaeli altılı ganyan programı, 05 Temmuz 2022 Kocaeli at yarışı bülteni bu sayfada, tjk Kocaeli at yarışı programı bugün, tjk bülten bugün 05 Temmuz 2022 Pontefract Birleşik Krallık tjk bülten, 05 Temmuz 2022 Pontefract Birleşik Krallık tjk programı,05 Temmuz 2022 Pontefract Birleşik Krallık yarış programı, 05 Temmuz 2022 Pontefract Birleşik Krallık altılı bülteni, 05 Temmuz 2022 Pontefract Birleşik Krallık altılı programı, 05 Temmuz 2022 Pontefract Birleşik Krallık altılı ganyan programı, 05 Temmuz 2022 Pontefract Birleşik Krallık at yarışı bülteni bu sayfada, tjk Pontefract Birleşik Krallık at yarışı programı bugün, tjk bülten bugün 05 Temmuz 2022 Philadelphia ABD tjk bülten, 05 Temmuz 2022 Philadelphia ABD tjk programı,05 Temmuz 2022 Philadelphia ABD yarış programı, 05 Temmuz 2022 Philadelphia ABD altılı bülteni, 05 Temmuz 2022 Philadelphia ABD altılı programı, 05 Temmuz 2022 Philadelphia ABD altılı ganyan programı, 05 Temmuz 2022 Philadelphia ABD at yarışı bülteni bu sayfada, tjk Philadelphia ABD at yarışı programı bugün, tjk bülten bugün 05 Temmuz 2022 Turffontein Guney Afrika tjk bülten, 05 Temmuz 2022 Turffontein Guney Afrika tjk programı,05 Temmuz 2022 Turffontein Guney Afrika yarış programı, 05 Temmuz 2022 Turffontein Guney Afrika altılı bülteni, 05 Temmuz 2022 Turffontein Guney Afrika altılı programı, 05 Temmuz 2022 Turffontein Guney Afrika altılı ganyan programı, 05 Temmuz 2022 Turffontein Guney Afrika at yarışı bülteni bu sayfada, tjk Turffontein Guney Afrika at yarışı programı bugün, tjk bülten bugün