10.12.2022 tarihli maçlar ve maç sonuçları

UluslararasıUluslararası - Dünya Kupası - Çeyrek Final
-
18:00
MS
kırmızı kartFas
Hırvatistan
1-0
     
-
22:00
MS
Arjantin
Fransa
0-1
     
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
-
13:30
MS
Ankara Keçiörengücü
Adanaspor
0-0
     
-
13:30
MS
Tuzlaspor
Çaykur Rizespor
0-0
     
-
16:00
MS
Denizlispor
Altay
0-0
     
-
19:00
MS
Göztepe
Manisa FK
1-0
     
İskoçyaİskoçya - Lig Kupası
-
17:00
Pen
Clyde
Elgin City
0-0
     
-
18:00
Pen
Inverness CT
Arbroath
0-0
     
-
18:00
MS
Montrose
Inverness CT
1-0
     
-
18:00
Pen
Linfield
Kelty Hearts
0-1
     
-
18:00
MS
Queen's Park
Dundee FC
2-0
     
RomanyaRomanya - Birinci Lig
-
20:00
MS
AFC Hermannstadt
Farul Constanta
1-0
     
Kuzey İrlandaKuzey İrlanda - Premiership
-
18:00
MS
Dungannon Swifts
Carrick Rangers
2-0
     
-
18:00
Ert.
Glentoran
ert
Glenavon
-
     
-
18:00
MS
Larne
Newry City
1-0
     
-
18:00
MS
Portadown
Ballymena United
1-0
     
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
-
21:00
MS
Andorra
Leganes
0-0
     
-
21:00
MS
Villarreal B
Tenerife
0-1
     
-
23:00
MS
Zaragoza
Huesca
2-0
     
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Beyaz Grup
-
14:00
MS
Arnavutköy Belediyespor
Batman Petrolspor
0-0
     
-
14:00
MS
İnegölspor
Ankaraspor
0-0
     
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Kırmızı Grup
-
14:00
MS
Etimesgut Belediyespor
Kirsehir Belediyespor
1-1
     
İngiltereİngiltere - Championship
-
15:00
MS
Birmingham City
Preston North End
0-1
     
-
15:30
MS
Rotherham United
Bristol City
1-2
     
-
17:00
MS
Reading
Coventry City
0-0
     
-
18:00
MS
Blackpool
Blackburn Rovers
0-0
     
-
18:00
MS
Middlesbrough
Luton Townkırmızı kart
1-1
     
-
18:00
MS
Millwall
Wigan Athletic
1-1
     
-
18:00
MS
Wrexham
Huddersfield Town
1-0
     
-
18:00
MS
Stoke City
Cardiff City
2-1
     
-
18:00
MS
Swansea City
Norwich City
0-1
     
İngiltereİngiltere - Lig 1
-
15:30
MS
Ipswich Town
Peterborough United
1-1
     
-
15:30
MS
Shrewsbury Town
Bolton Wanderers
1-1
     
-
17:00
MS
Burton Albion
Derby County
0-1
     
-
17:00
MS
Forest Green Rovers
Cheltenham Town
0-0
     
-
18:00
Ert.
Accrington Stanley
ert
Portsmouth
-
     
-
18:00
MS
Bristol Rovers
Port Vale
0-0
     
-
18:00
MS
Cambridge United
Plymouth Argyle
0-0
     
-
18:00
MS
Exeter City
Sheffield Wednesday
0-0
     
-
18:00
MS
Lincoln City FC
Wycombe Wanderers
0-0
     
-
18:00
MS
Milton Keynes Dons
Fleetwood Town
0-0
     
-
18:00
Ert.
Morecambe
ert
Charlton Athletic
-
     
AvustralyaAvustralya - A-Lig
-
09:00
MS
Wellington Phoenix
WS Wanderers
0-0
     
-
11:45
MS
Sydney FC
Melbourne City
1-1
     
-
14:30
MS
Perth Glory
Western United
1-0
     
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 1
-
14:00
MS
52 Orduspor FK
Yomraspor
0-1
     
-
14:00
MS
Çatalcaspor
Amasyaspor 1968
3-0
     
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 2
-
13:00
MS
Bayrampaşa
Orduspor 1967
0-1
     
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 3
-
14:00
MS
Bergama Belediyespor
Beyoğlu Yeni Çarşı FK
0-0
     
-
14:00
MS
Çankaya FK
Sapanca Gençlikspor
0-0
     
-
14:00
MS
Kepez Belediyespor
Arguvan Belediyespor
1-0
     
İngiltereİngiltere - Lig 2
-
16:00
Ert.
Harrogate Town
ert
Northampton Town
-
     
-
17:00
Ert.
Rochdale
ert
Stockport County
-
     
-
18:00
MS
Grimsby Town
Tranmere Rovers
1-0
     
-
18:00
MS
Newport County
Doncaster Rovers
0-0
     
-
18:00
MS
Stevenage
Mansfield Town
0-0
     
-
18:00
MS
Sutton United
Colchester Unitedkırmızı kart
0-0
     
-
18:00
MS
Swindon Town
AFC Wimbledon
0-0
     
İngiltereİngiltere - The Conference
-
18:00
MS
Bromley
Wealdstone
0-1
     
-
18:00
MS
Chesterfield
Dorking Wanderers
1-0
     
-
18:00
MS
Eastleigh
Sheffield United
0-2
     
-
18:00
Ert.
Gateshead FC
ert
Dagenham and Redbridge
-
     
-
18:00
MS
Maidenhead United
Notts County
1-3
     
-
18:00
MS
Maidstone United
Altrincham
1-1
     
-
18:00
MS
Woking
York City
0-0
     
-
18:00
MS
Yeovil Town
Scunthorpe United
0-0
     
İtalyaİtalya - Serie C - Grup B
-
16:30
MS
Alessandria
Montevarchi
1-0
     
-
16:30
MS
Reggiana
Olbia
0-0
     
-
16:30
MS
San Donato Tavarnelle
Imolese
0-0
     
-
16:30
MS
SEF Torres 1903
Gubbio
0-0
     
-
16:30
MS
Vis Pesaro
Cesena
1-1
     
-
19:30
MS
Lucchese
Carrarese
1-2
     
-
19:30
MS
Pontedera
Fermana
1-0
     
-
19:30
MS
Rimini
Ancona-Matelica
0-0
     
-
19:30
MS
Siena
Fiorenzuola
0-1
     
İskoçyaİskoçya - 2. Lig
-
18:00
MS
Stenhousemuir
Forfar Athletic
0-1
     
-
18:00
MS
East Fife
Bonnyrigg Rose Athletic
0-0
     

Futbolingo tarafından sunulan futbol maç sonuçları hizmeti,iddaa oynanan futbol ligi, kupa ve turnuvalarından futbol maç sonuçları ve skor bilgisiyle birlikte, puan durumu, gol atan oyuncular, futbol ilk yarı sonuçları, kırmızı kartlar, sarı kartlar, gol bildirimleri ve diğer iddaa skor bilgilerini sunar. İddaa maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olduğundan sayfayı yenilemeniz gerekmez. Futbolingo.com maç sonuçları ve iddaa maç sonuçları sayfalarında İngiliz Premier League iddaa maç sonuçları, Serie A iddaa maç sonuçları, La liga iddaa maç sonuçları, Bundesliga iddaa maç sonuçları, SporToto Süper Lig iddaa maç sonuçları ve Ptt 1. Ligi iddaa maç sonuçları bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.