GÜNÜN
GELİŞMESİ
Emre: "Çok ağır konuşurum"

15 Ocak 2013 Adana at yarışı programı

1. koşu 15:00
Handikap 15 DHÖW
5 ve Yukarı Araplar
1900 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
SİNANAĞA KG K
6y k a
58
F.R.BEBEK
RİKARDO - NURTAY
ERDAL URAL
TS 10
75
75
17
17
791099
2
AKINALP KG
5y a a
58.5
Y.PİLAVCILAR
ALTAHA - ZAHİDE.34
MAHMUT YILDIZ
3
74
74
7
17
89141-4
3
ÇOKER KG DB SK
7y k a
58
M.TURAN
BİLGİN - VOLGANAME
ÇETİN ALTIN
4
73
73
5
18
0031-30
4
EMİRSULTAN KG DB
8y k a
60.5
Ö.KAYA
BERKOŞ - NEAME.54
ABDULLAH POLAT
2
70
70
7
16
01070-3
5
HİLVANLI ZEYNO KG DB
6y k k
56
H.PARILDAR
BOZDAĞ - BENZE
MEHMET CAMUZ
6
69
69
7
15
22564-3
6
ENGİZEK KG
6y d a
58
H.POLAT
SÜLO - HAMDE.51
CİNDİ YILDIZ
TS 9
65
65
17
15
443486
7
KORYÜREK KG K
5y k a
54
O.BULUT
ARASLI - TURFETÜNNUR.32
NECATİ DEMİRKOL
5
65
65
17
15
476223
8
BOZDEMİR KG
8y k a
56.5
İ.H.KETME
SERGEN - MEBRUKE.89
İSMAİL ATİK
7
62
62
8
8
4800-80
9
ÇİFTELİ
8y a k
52
S.ERKUŞ
HABERBATUR - ESMERAY
ABDULKADİR YAŞARER
8
61
61
7
13
52800-4
10
SEÇİLTAN KG
5y k k
50
E.SİNCAN
ARASLI - ALGUFRE
SIRAÇ DEMİR
1
39
39
7
9
06420-0
ALTILI GANYAN Bu koşudan başlar
2. koşu 15:30
Handikap 17
4 ve Yukarı İngilizler
1400 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
FUME K
7y k a
59
H.PARILDAR
KOŞTURAN - ANNA CARALINA
B.BALKAR BALKAROĞLU
2
93
99
21
17
781253
2
AYDEMİRBEY SK
4y d a
57.5
Y.PİLAVCILAR
WEST BY WEST - ÇAVLAN
ŞEFİK AYDEMİR
TS 12
98
98
20
17
411842
3
HINZIR SK SKG
5y d a
57.5
O.BULUT
KEYİF - MANZUME
HASAN S.EKİNCİ
10
96
96
24
19
573612
4
KID ROCK KG
5y d a
61
İ.H.KETME
RAKAN - MUSICAL MYTH
HASAN HÜSEYİN UYARLAR
1
95
95
14
14
84025-3
5
ALL IN SK SKG
6y d a
60.5
H.KARATAŞ
SRI PEKAN - STAR FLICKER
AYTUĞ ATALAY
3
94
94
21
18
153132
6
BANDİDAS SK SKG
4y d k
55
S.ERKUŞ
GOLDAT - NAMRUN
İBRAHİM HALİL GÜRCÜ
8
93
93
38
18
526142
7
NOCHE COOL K DB
7y d k
58
F.ÇAKAR
UNACCOUNTED FOR - POTENTIALLY
DİNÇER KARABULUT
TS 13
89
89
17
16
116663
8
SURLARIN GÜZELİ KG DB
5y d k
57.5
AHMET ÇELİK
KURTARAN - TAKARABUNE
VEDAT SÖYLEMEZ
4
88
88
9
15
12544-7
9
SABATO KG SK
4y d a
56
A.KURŞUN
CHAMPS TO CHAMPS - SABOŞ TAY
HULUSİ ÇİL
7
87
87
20
16
013479
10
BLACK AND WHITE SK SKG
4y a a
52.5
U.TEMUR
ULTRAMAR - AYFIRTINASI
HACİ İPEK
11
80
80
80
18
127178
11
EASTERN CLASSIC
5y a a
53.5
E.SİNCAN
ALWAYS A CLASSIC - EASTERN LAD
SAVAŞ KURU
9
80
80
7
13
37295-0
12
ATLANTIC STORM KG
5y a a
50
MÜS.ÇELİK
STRIKE THE GOLD - YÖRÜKHANIM
ŞEMSİ AĞIRTAŞ
5
62
62
7
19
24152-2
13
WOLF MENACE DB SK
4y d a
47
E.TUNÇ
DIVINE LIGHT - RACING HEART
KEMAL KURT
6
47
47
7
11
87002-3
BEŞLİ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
3. koşu 16:00
ŞARTLI 4 DHÖW
4 ve Yukarı Araplar
1500 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
KOŞAN ARTUN
8y k a
59.5
İ.KATI
GÜNEY - ÇÖLKUŞU.1
HALİL ARTUN
1
101
101
14
20
90311-1
2
ERENCAN KG DB SK
6y k a
58.5
H.PARILDAR
MAGRİP - CEYLANYILDIZ
MEHMET YÜKSEL
3
84
84
7
16
72782-7
3
AĞINLI KG K DB
5y k a
56.5
S.ERKUŞ
ÖZGÜNHAN - FAZILA.31
MUZAFFER KILIÇSEREN
2
101
101
14
16
61768-3
4
DARBE KG
8y d a
60.5
B.GÖKÇE
TIGRES LIGHT - KEMİYETÜLIRAK
İLHAN GÜÇLÜ
4
109
109
7
12
80082-4
5
KAANEFE KG K
8y k a
60.5
A.KURŞUN
AKARCA - HANDAN.1
FATMA ŞANSLI
TS 8
107
107
9
18
85910-4
6
SARAYCAN KG SK
5y k a
60.5
MÜS.ÇELİK
YELHAN - ZAFİRE.17
MEHMET ŞAHİN
TS 6
107
107
20
17
661900
7
TUMBUL ANZELHA KG
8y a k
54.5
O.BULUT
EMİROĞLU - ALTINORDULUM
NEBİ DOĞAN
TS 7
101
101
10
17
48137-3
8
YALINAY KG DB
8y k a
56.5
Ö.KAYA
KAN CAN SAN - ADIGÜL
AYDIN AKSOY
TS 5
99
99
9
14
78000-2
DÖRTLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar
4. koşu 16:30
KV-8
4 ve Yukarı İngilizler
1900 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
DESERT EAGLE DB SK SKG
5y d a
60
N.ŞEN
MOUNTAIN CAT - MISS PETEK
OKTAY SERİCİ
TS 4
92
92
20
19
124513
2
NO JOKE
5y d a
60
E.METİN
BOSPORUS - AZİADE
MEHMET KATAR
2
92
92
10
12
00783-6
3
SİLSÜPÜR SK
5y a a
60
H.KARATAŞ
STRIKE THE GOLD - MADAMOSEILLE
BARAN D. CEMİLOĞLU
1
119
119
31
20
123111
4
GRAND EXPECTATIONS
5y d k
58
S.BOYRAZ
GRAND EKINOKS - MORRIS CODE
VOLKAN R. EKİNCİ
TS 5
107
107
9
19
09202-2
5
KING DROK KG DB SK
4y d a
58
F.ÇAKAR
WEST BY WEST - MS HERO
İSMET ÇAKMAKOĞLU
TS 6
108
108
31
18
317153
6
PETINA KG DB
4y d a
58
AHMET ÇELİK
KANEKO - MALINA
S.BORA ATAKOL
3
101
101
20
20
131111
ÜÇLÜ GANYAN, SIRALI İKİLİ, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar
5. koşu 17:00
Handikap 14
3 Yaşlı İngilizler
1900 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BABADOĞUKAN KG K
3y d e
55
F.R.BEBEK
INDIGO RED - ELMAS BIKE
İLHAN ÖZKAN
5
63
63
7
16
51873-4
2
YELLOW APACHY DB SK
3y a d
54.5
E.TUNÇ
STRIKE THE GOLD - LION DANCE
KEMAL KURT
2
62
62
20
12
735890
3
BLACK SPLENDOR K DB
3y d d
54.5
M.BAYIR
SEA HERO - MAE WEST
Ö.S.NECMETTİN ELİYEŞİL
1
52
52
27
20
29391
4
KONDANSATÖR KG K DB
3y d e
51
H.PARILDAR
AVANGARD - GOLDEN CANDLE
ALİ GÜNEŞ.
3
51
51
10
17
44150-6
5
HAYIRLI AYAK KG K
3y a d
51.5
S.ERKUŞ
SPORTS HERO - RAM BELLE
ERGUN İSLİM
TS 6
50
50
9
15
43946-3
6
PADRI PADRE KG DB SK
3y d e
53.5
A.KURŞUN
INDIGO RED - GIRL IN PARADISE
GÜL ESRA ÇAKIR
4
50
50
20
19
86810
7
TOSUNUM KG K DB
3y d e
52.5
N.ŞEN
KING BISHOP - IRADAH
SEVGİ TOSUNOĞLU
TS 7
48
48
14
20
85849-1
8
UNTOUCHABLE K
3y d d
50
E.SİNCAN
SPORTS HERO - ARHONTISSA
MUSTAFA ARSLAN
TS 8
33
33
27
13
074489
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar
6. koşu 17:30
Handikap 14
4 Yaşlı Araplar
1900 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
GÜVENAY KG DB
4y k a
59
U.YÜCEL
AĞAKARACA - SABIKA.76
N.CEHDİ ADVAN
TS 14
61
61
17
12
720756
2
EFEMİR KG K
4y a a
58
S.ERKUŞ
MURATAĞA - KASIMPATI
SEYİT MEHMET COŞKUN
3
59
59
17
19
214017
3
KARSAVUL ATEŞİ KG
4y k a
60.5
İ.H.KETME
HABERBATUR - DİLNAZ
BARAN D. CEMİLOĞLU
TS 12
56
56
14
11
46737-4
4
KORALAY
4y a a
54.5
F.R.BEBEK
HİSARHAN - PERVİN
AYŞEGÜL KURTEL
9
54
54
14
19
531-3
5
KÖKAĞA KG K
4y a a
54
E.TUNÇ
KÖKMENHAN - AĞAKIZI
ATİLLA SERİNER
11
53
53
49
16
216005
6
BÜYÜKBAŞ KG DB SK
4y k a
54.5
M.TURAN
DEMİRKIR - MEBRUKE.90
MUZAFFER CAN
7
52
52
17
16
316043
7
MERTYUSUF KG K
4y k a
58.5
Ö.KAYA
ERBEYİM - ÖZ ÇALDIRAN
MÜSLÜM KATI
4
52
52
14
13
56502-6
8
ATLANTA KG
4y k a
54
GÖKH.YILMAZ
YAŞARCIK - ŞERBET
ADİL TEKİNALP
TS 13
51
51
17
15
154645
9
CANTINAZ
4y k a
58
MÜS.ÇELİK
HİSARHAN - ZEHRA.125
M.REŞAT YILDIZ
2
51
51
14
13
55278-9
10
OZİCAN KG K
4y a a
54
H.PARILDAR
KOCAREİS - KÖRFEZ SULTANI
ALAATTİN KARACA
5
51
51
10
20
32-1
11
ANADOLU RÜZGARI KG
4y a a
56.5
AHMET ÇELİK
YELHAN - ZAFİRE.15
OSMAN Z.TEKİNALP
1
48
48
10
19
37532-2
12
BUĞU BUHARA SK SKG
4y k a
52
O.BULUT
KAZAKBEY - SEYHATÇI
ALİ ŞAHİN
10
47
47
20
20
7561
13
ÇEVİKBERK KG
4y k a
56
Ö.AHLAT
ARASLI - MESRURE.56
METİN GÜNDAY
6
47
47
10
20
80008-1
14
BABA MUSTAFA KG K
4y d a
55.5
A.KURŞUN
EMAEL - BİRCANIM
FIRAT TANYİĞİT
8
46
46
14
17
46108-7
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 15 Ocak 2013 Adana at yarışı programı, 15 Ocak 2013 tjk Adana at yarışı programı,15 Ocak 2013 tjk program 15 Ocak 2013 Turffontein Güney Afrika at yarışı programı, 15 Ocak 2013 tjk Turffontein Güney Afrika at yarışı programı,15 Ocak 2013 tjk program