GÜNÜN
GELİŞMESİ
Arda için savaş çıktı!

25 Temmuz 2014 Newmarket İngiltere at yarışı programı

1. koşu 19:35
3 ve Yukarı İngilizler
2000 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
RUSSIAN ROYALE
4yo
63.5
MIKEY ENNIS
ROYAL APPLAUSE - RUSSIAN RUBY
P. A. & M. J. REDITT
6
70
0
30
65269-3
2
PANETTONE (IRE)
5yo
62.5
ROSS ATKINSON
MONTJEU - TEA BREAK (DAYLAMI)
MR DUNCAN JONES & DR SOSIE KASSAB
4
68
0
17
1497-14
3
PINK LIPS
6yo
60
FREDERIK TYLICK
NOVERRE - PRIMROSE QUEEN (LEA
SWEET SUGAR RACING CLUB
8
62
0
28
122-234
4
DUBAI HADEIA
3yo
58.5
MARTIN LANE
DUBAWI - BLAISE CASTLE (IRISH
GODOLPHIN
9
69
0
26
955
5
CAPE MYSTERY
3yo
58
JAMES DOYLE
CAPE CROSS - MARAMBA (RAINBOW
FIVE HORSES LTD
3
68
0
43
652
6
THATCHEREEN (IRE)
3yo
58
LOUIS STEWARD
MASTERCRAFTSMAN - ROOF FIDDLE
MR T REDMAN AND MR P PHILIPPS
7
68
0
29
72-7342
7
KHESKIANTO (IRE) DB
8yo
55
PAUL BOOTH
KHELEYF - GENTLY (DARSHAAN) -
MR F. A. DICKINSON
1
51
0
10
18-9565
8
SHEER POETRY (IRE)
3yo
51.5
ROYSTON FFRENCH
YEATS - SASSARI (DARSHAAN) -
MR BORGATTI & MR MOIR
2
54
0
28
7-76
9
SATIN WATERS
3yo
51
JIMMY QUINN
HALLING - VELVET WATERS (UNFU
PCRACING.CO.UK
5
52
0
48
90-8594

2. koşu 20:10
2 Yaşlı İngilizler
1200 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ASTROPHYSICS
2yo
59.5
LIAM KENIRY
PACO BOY - JODRELL BANK (OBSE
MR D. R. C. ELSWORTH
14
0
0
2
ATLETICO (IRE)
2yo
59.5
FREDERIK TYLICK
KODIAC - QUEENOFTHEFAIRIES (P
MR A. D. SPENCE
2
0
0
18
2
3
AVENUE DES CHAMPS
2yo
59.5
ROBERT HAVLIN
CHAMPS ELYSEES - PENANG CRY (
INVICTUS
6
0
0
4
FATHER STONE
2yo
59.5
TED DURCAN
WINKER WATSON - PEINTRE D'ARG
THE PRO-CLAIMERS
13
0
0
34
78
5
FIRST CLASS MAIL
2yo
59.5
CHARLES BISHOP
WINKER WATSON - HAIRSPRAY (BA
DAILY MAIL
1
0
0
8
65
6
HOME OF THE BRAVE (IRE)
2yo
59.5
JAMES DOYLE
STARSPANGLEDBANNER - BLISSFUL
FLEMINGTON BLOODSTOCK PARTNERSHIP
11
0
0
27
2
7
RALPH MCTELL Eküri
2yo
59.5
JORDAN VAUGHAN
TOBOUGG - ALASHAAN (DARSHAAN)
MR A. B. COOGAN
8
0
0
87
87
8
STATE OF THE UNION (IRE)
2yo
59.5
RICHARD HUGHES
APPROVE - FIRST LADY (INDIAN
MRS J. WOOD
4
0
0
9
THEYDON THUNDER
2yo
59.5
ROSIE JESSOP
VIRTUAL - LADY AGNES (SINGSPI
PCRACING.CO.UK
3
0
0
25
63
10
WISEWIT
2yo
59.5
SEB SANDERS
ROYAL APPLAUSE - LOVELEAVES (
P. C. J. DALBY & R. D. SCHUSTER
7
0
0
11
YORKSHIRE (IRE)
2yo
59.5
PAUL HANAGAN
TAGULA - BUN PENNY (BERTOLINI
MRS JUNE BOWNES
10
0
0
12
ZAMPERINI (IRE)
2yo
59.5
MARTIN HARLEY
FAST COMPANY - LUCKY DATE (HA
MR ROBERT. E. TILLETT
5
0
0
13
ZIGAYANI (IRE)
2yo
59.5
RYAN MOORE
CLODOVIL - MARCH STAR (MAC'S
MR ROBERT NG
12
0
0
14
JULIA STARDUST Eküri
2yo
57
MARTIN LANE
EARLY MARCH - SUBTILTY (WITH
MR A. B. COOGAN
9
0
0
89
07

3. koşu 20:40
2 Yaşlı İngilizler
1400 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
SCUTUM (IRE)
2yo
60.5
FRANKIE DETTORI
KODIAC - BRONZE BABY (SILVER
THE PONY CLUB
1
78
0
22
81
2
NO ONE KNOWS
2yo
60.5
MARTIN LANE
PASTORAL PURSUITS - TOFFEE VO
GARY AND LINNET WOODWARD
5
78
0
21
3441
3
PANDA SPIRIT (USA)
2yo
60.5
RYAN MOORE
INVINCIBLE SPIRIT - TOWANDA (
MR ROBERT NG
2
78
0
23
21
4
GUILTY (IRE)
2yo
57.5
RICHARD HUGHES
FAST COMPANY - RED TITIAN (TI
MRS J. K. POWELL
3
72
0
17
633
5
MR SHEKELLS
2yo
54.5
DANNY BROCK
THREE VALLEYS - QUIP (GREEN D
MR NIGEL DAVIES & MR P. J. MCBRIDE
4
65
0
8
5691
6
HO YAM LAY
2yo
51.5
NOEL GARBUTT
SAKHEE'S SECRET - WINTERBOURN
MR A. A. GOODMAN
6
58
0
22
642

4. koşu 21:10
3 ve Yukarı İngilizler
1600 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
WEST LEAKE DIMAN (IRE)
5yo
63.5
PADDY ASPELL
NAMID - ROSELYN (EFISIO) -
LAMONT RACING
2
75
0
260
070080-
2
OCEAN APPLAUSE DB
4yo
63.5
JORDON MCMURRAY
ROYAL APPLAUSE - ALDORA (MAGI
MR W. MCLUSKEY
3
75
0
4
222343
3
ATHLETIC KG
5yo
62
DANNY BROCK
DOYEN - GENTLE IRONY (MAZILIE
MR A. S. REID
10
72
0
7
321341
4
SPECIALTY (IRE)
4yo
60
ADAM KIRBY
OASIS DREAM - SPECIOSA (DANEH
MICHAEL H. SLY DR T. DAVIES MRS PAM SLY
8
67
0
28
0-24221
5
EMPERATRIZ
4yo
60
ROBERT HAVLIN
HOLY ROMAN EMPEROR - FAIRMONT
MR ERIC BOUMANS
1
67
0
14
41-4376
6
MERIDIUS (IRE)
4yo
59.5
JAMES DOYLE
INVINCIBLE SPIRIT - ELIZA ACT
FRANCONSON PARTNERS
4
66
0
45
636401
7
BERRAHRI (IRE)
3yo
59
PAT DOBBS
BAHRI - BAND OF COLOUR (SPECT
CURTIS, MALT & WYKES
7
73
0
28
43-6009
8
TANAWAR (IRE)
4yo
58
PAUL HANAGAN
ELUSIVE CITY - PARAKOPI (GREE
JB & MD
6
63
0
19
05-6915
9
BOTANIST
7yo
57
B. A. CURTIS
SELKIRK - RED CAMELLIA (POLAR
NICK BLENCOWE & MARK LENTON
9
61
0
7
513612
10
VOLCANIC JACK (IRE)
6yo
56
PAUL BOOTH
KODIAC - ROSARIA PANATTA (MUJ
MR ALAN MANN
5
58
0
25
63234-7

5. koşu 21:40
3 Yaşlı İngilizler
2400 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ALMUHALAB
3yo
59.5
PAUL HANAGAN
DANSILI - GHANAATI (GIANT'S C
MR HAMDAN AL MAKTOUM
3
0
0
336
0-
2
AUSSIE ANDRE
3yo
59.5
WILLIAM BUICK
HIGH CHAPARRAL - HANA DEE (CA
THE LOVAT FAMILY
5
0
0
71
9
3
GWAFA (IRE)
3yo
59.5
MARTIN HARLEY
TAMAYUZ - ATALINA (LINAMIX) -
SALEH AL HOMAIZI & IMAD AL SAGAR
4
0
0
22
52
4
HOIST THE COLOURS (IRE)
3yo
59.5
TED DURCAN
SEA THE STARS - MULTICOLOUR W
MR B. E. NIELSEN
1
0
0
39
00-6
5
UNDRESS (IRE)
3yo
57
RYAN MOORE
DALAKHANI - DRESS UNIFORM (RE
MR B. HAGGAS
2
0
0
28
7

6. koşu 22:10
3 ve Yukarı İngilizler
2400 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BUCKLAND (IRE)
6yo
63.5
KIERAN SHOEMARK
ORATORIO - DOLLAR BIRD (KRIS)
MR P. S. MCNALLY
8
90
0
23
009-053
2
LINGUINE (FR)
4yo
63.5
ADAM KIRBY
LINNGARI - AMERISSAGE (RAHY)
MRS ANNE COWLEY
1
90
0
14
95-0610
3
BUTHELEZI (USA)
6yo
62.5
B. A. CURTIS
DYNAFORMER - NTOMBI (QUIET AM
WESTBOURNE RACING CLUB 1 & BRIAN ELLISON
5
88
0
20
765008
4
THECORNISHCOWBOY DB
5yo
61
JORDON MCMURRAY
HAAFHD - ORIENTAL DANCE (FANT
MR C LETCHER & MR J RYAN
3
85
0
13
111287
5
MISSED CALL (IRE)
4yo
61
RYAN MOORE
AUTHORIZED - INCOMING CALL (R
MR MALCOLM C. DENMARK
4
85
0
41
7122-32
6
XINBAMA (IRE)
5yo
59.5
RICHARD HUGHES
BALTIC KING - PERSIAN EMPRESS
TONY WASPE PARTNERSHIP
2
81
0
14
50-1212
7
WARRIOR OF LIGHT (IRE)
3yo
58
TED DURCAN
HIGH CHAPARRAL - STRAWBERRY F
NIARCHOS FAMILY
7
90
0
42
61-252
8
CONNECTICUT
3yo
57.5
ANDREA ATZENI
NEW APPROACH - CRAIGMILL (SLI
SHEIKH MOHAMMED OBAID AL MAKTOUM
6
89
0
42
311
9
LADY OF YUE
4yo
55
JIMMY QUINN
MANDURO - DESERT ROYALTY (ALH
MRS JANICE QUY
9
71
0
15
17-0174

7. koşu 22:45
3 Yaşlı İngilizler
1600 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
DYNAGLOW (USA)
3yo
60.5
WILLIAM BUICK
DYNAFORMER - LANTERN GLOW (MI
CHASEMORE FARM
6
75
0
29
21-583
2
CORNISH PATH
3yo
60.5
B. A. CURTIS
CHAMPS ELYSEES - QUINTRELL (R
THE CORNISH PATH PARTNERSHIP
7
75
0
16
36-7428
3
FRAY
3yo
60
JAMES DOYLE
CHAMPS ELYSEES - SHORT DANCE
MR K. ABDULLAH
5
74
0
275
71-
4
HALA HALA (IRE)
3yo
59.5
AHMAD AL SUBOUS
INVINCIBLE SPIRIT - GALISTIC
MR SULTAN ALI
3
73
0
29
110-637
5
BETTY BERE (FR)
3yo
57.5
MARTIN HARLEY
PEER GYNT - MONATORA (HECTOR
MARKET AVENUE RACING CLUB & MRS E BURKE
4
69
0
20
517
6
CROWN PLEASURE (IRE)
3yo
57
STEVIE DONOHOE
ROYAL APPLAUSE - TARBIYAH (SI
MR W. J. MUSSON
1
68
0
66
540-7
7
VIED (USA)
3yo
53.5
ADAM BESCHIZZA
ELUSIVE QUALITY - UNACLOUD (U
MUHAMMED NADEEM & YASMIN KHAN
2
60
0
43
005-6


at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 25 Temmuz 2014 Newmarket İngiltere at yarışı programı, 25 Temmuz 2014 tjk Newmarket İngiltere at yarışı programı,25 Temmuz 2014 tjk program , tjk Newmarket İngiltere at yarışı programı bugün, tjk program25 Temmuz 2014 Bursa at yarışı programı, 25 Temmuz 2014 tjk Bursa at yarışı programı,25 Temmuz 2014 tjk program , tjk Bursa at yarışı programı bugün, tjk program25 Temmuz 2014 İstanbul at yarışı programı, 25 Temmuz 2014 tjk İstanbul at yarışı programı,25 Temmuz 2014 tjk program , tjk İstanbul at yarışı programı bugün, tjk program