GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

03 Temmuz 2020 İstanbul at yarışı programı

1. koşu 16:45
Handikap 16/DHÖ /H1 , 4 ve Yukarı Araplar
1500 Sentetik
İkramiye :   1.) 70.000 TL    2.) 28.000 TL     3.) 28.000 TL     4.) 28.000 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
KAZDAĞI KG SK
7y a a
61
Ö.GÖNÜLTAŞ AP
KAIZBERT (RU)- SULTUK / OKANER
MEHMET ÇELİK
3
75
0
12
18
787100
2
ŞAHİN TEPESİ DB
9y k a
62,5
M.KAYA
ANTEPLİ- NECİBEHANIM / BERKO
ELİF KAYA
2
74
0
14
7
707069
3
KARAÇELİK KG K
5y d a
60,5
A.SÖZEN
KAIZBERT (RU)- MANGAN / DAĞDE
SADDULLAH AKÇA
9DS
70
0
12
10
859084
4
ROMANOLUR KG K
4y a k
58
Ö.YILDIRIM
KAIZBERT (RU)- TUTAYA / RİKAR
SADDULLAH AKÇA
6
68
0
7
15
394326
5
SELÇUKLUBEYİ KG DB SK
8y a a
58,5
A.ASLAN
KAIZBERT (RU)- VİOLET / HABER
ERCAN SÖKMEZ
11DS
66
0
12
18
040177
6
ÖZGÜNSTONE KG DB SK
4y k a
52,5
G.KOCAKAYA
KAIZBERT (RU)- JAPONGÜLÜ / B
MEHMET KAYA
8DS
57
0
14
18
810123
7
GÜNDOĞARKEN KG
5y a k
53
H.ÇİZİK
AYABAKAN- SONSUZ IŞIK / SÜLO
İBRAHİM HALİL ŞİMŞEK
1
55
0
7
15
139875
8
KEVİR SKG SK
5y k a
50
A.KAÇMAZ
SULTAN DE FAUST (FR)- CANIM S
KADRİ BAŞKURT
5
48
0
114
20
430261
9
BONJOUR EL SAMAWİ K GKR
5y a k
50
S.ERKUŞ
KAIZBERT (RU)- SAL SABİL / HA
A.ENGİN GICIR
7
34
0
7
15
244030
10
GÖKDİZGİN KG SK
4y k k
50
M.A.SOLMAZ AP
TURBO- HABİL / SEKLAVİ.39
UMUT AYSEL
10DS
34
0
12
19
989016
11
BUĞRAHAN SK
5y k a
50
GÖK.BEKTAŞ
ARASLI- NAZPERVER / SÜLO
CEMALETTİN KOÇ
4
33
0
10
10
300005
1. 6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ
[(3)KARAÇELİK,(4)ROMANOLUR] eküridir.
2. koşu 17:15
Handikap 15/DHÖW /H2 , 4 Yaşlı Araplar
2100 Sentetik
İkramiye :   1.) 55.000 TL    2.) 22.000 TL     3.) 22.000 TL     4.) 22.000 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
SUKAYA KG DB SK
4y k a
61,5
A.ÇELİK
KOŞANEFE- BİRSU / BATYSKAF (
ATİLLA SERİNER
2
57
0
8
19
222312
2
BÜYÜK ATLI K
4y a a
54,5
H.ÇİZİK
BERKSOY- MESADET / SADUN
ŞEREF ATLI
6
43
0
12
20
02161
3
BUMİNHAN KG SK BB
4y k a
51
M.A.SOLMAZ AP
AĞA KARACA- ALGÜL / TIRPAN
MURAT GÜLEN
7
38
0
19
18
365103
4
RODRIGUEZ KG K DB GKR
4y k a
51,5
A.ASLAN
ARASLI- CONCORDIA / BENİM OĞ
YAKUP DOĞAN ÖZBAY
3
37
0
9
17
331804
5
AYMİRA KG SK
4y a k
50
K.GÖKÇE AP
ARASLI- NURSUNA / ATAK
AHMET AYDOĞDİ
1
31
0
136
19
797310
6
SADECEİZLE KG SK
4y a a
50
BERKANT GÖKÇE AP
SÖNMEZALP- DEMİRBAŞ / DEVİ
ÖZGÜR FIRAT
8
26
0
9
10
465200
7
KARGO KG DB
4y k a
50
A.KAÇMAZ
KURTEL- CAHİDE.75 / SA'D.23
NİMET ARİF KURTEL
4
22
0
18
10
409440
8
GÖKTÜRK DB
4y k a
50
SEFER DEMİR AP
ATOMKARINCA- GİZEMLİ GÜZEL
ŞİRİN DOĞAN
5
5
0
154
17
680
1. 5'Lİ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
3. koşu 17:45
ŞARTLI 4 , 4 ve Yukarı İngilizler
1900 Çim
İkramiye :   1.) 55.000 TL    2.) 22.000 TL     3.) 22.000 TL     4.) 22.000 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ARTS MAN (USA) DB SKG SK
4y d a
54
H.KARATAŞ
TIZWAY (USA)- ART'S LADY (USA)
MÜZEYYEN KARABULUT
4DS
90
0
21
18
240262
2
ASLAN ADAM SKG SK
5y d a
54
H.ÇİZİK
HALICARNASSUS (IRE)- NİRAN /
RECEP KETME
1
83
0
236
17
252428
3
BAŞOK SKG SK
4y d a
54
A.KAÇMAZ
WIN RIVER WIN (USA)- SHAYLEE /
SÜLEYMAN ÖZ
3
49
0
217
19
465114
4
KAYI OVASI DB
4y a a
56
M.KAYA
PAN RIVER- STAR BABY / THUNDER
ELİF KAYA
6DS
90
0
5
16
344236
5
REKOR SKG SK
6y a a
54
D.YILDIZ
RIVER SPECIAL (USA)- RIGOROUS
M.NECDET NARİN
2
59
0
14
14
845450
6
STALLION FALCON DB SKG SK
7y d a
54
GÖKH.GÖKÇE
DYLAN THOMAS (IRE)- DREAM STAT
HALİL EVREN ŞAHİN
7DS
95
0
21
16
515008
7
UĞUR BUBAM DB SK
4y d a
54
A.ÇELİK
WIN RIVER WIN (USA)- MISS DISC
ASLAN OSMAN VAPUR
5DS
62
0
12
11
664684
1. 4'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
4. koşu 18:30
KV-8 , 4 ve Yukarı İngilizler
2100 Sentetik
İkramiye :   1.) 105.000 TL    2.) 42.000 TL     3.) 42.000 TL     4.) 42.000 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
CURTARALO SK
7y d a
58,5
A.ÇELİK
KURTINIADIS (IRE)- PRIMADONNA
KEMAL KURT
1
95
0
19
19
443512
2
KATMA DEĞER SKG SK
5y a a
58,5
Ö.YILDIRIM
WIN RIVER WIN (USA)- ALİZE /
ÜMİT BARLIK
5DS
98
0
19
20
933151
3
KIRCAALİ DB SK
5y k a
58,5
H.ÇİZİK
BIG BROWN (USA)- NEVER TOUCH A
FEDAİ KAHRAMAN
4
90
0
18
20
115141
4
CARROT KG K BB
4y d a
58
A.SÖZEN
KANEKO- TİGRİS / UNACCOUNTED
MUSTAFA GÜMÜŞBAŞ
6DS
83
0
21
19
523213
5
KLAUS DB
4y d a
58
G.KOCAKAYA
POWERSCOURT (GB)- ELLA / EVOKE
HÜSEYİN KÖKLİ
2
98
0
19
20
964624
6
ŞEKER HANIM
5y d k
56,5
A.KURŞUN
VICTORY GALLOP (CAN)- ŞEKER A
HASAN S. EKİNCİ
3
97
0
16
20
221311
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 1. 3'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
5. koşu 19:00
Maiden , 2 Yaşlı İngilizler
1000 Çim
İkramiye :   1.) 55.000 TL    2.) 22.000 TL     3.) 22.000 TL     4.) 22.000 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BAY METE KG BB
2y k e
57
A.SÖZEN
NATIVE KHAN (FR)- PRINCESS FUN
NECATİ DEMİRKOL
4
0
0
21
19
5
2
MEGALOMAN K
2y k e
57
M.KAYA
NATIVE KHAN (FR)- BONA DEA / L
M.YAVUZ SALİHOĞLU
2
0
0
21
19
5
3
RACE MASTER KG K
2y d e
57
A.ÇELİK
NATIVE KHAN (FR)- MEMORY AND M
YÜKSEL GÖKTÜRK
8
0
0
21
19
3
4
CHAOTIC
2y d d
55
H.ÇİZİK
AZARAKS- AMBER SULTAN (USA) /
ADİL MERT KAYA
3
0
0
19
19
2
5
GOOD RANGER SKG SK
2y d d
55
Ö.YILDIRIM
BUSHRANGER (IRE)- GOOD MEMORY
ERHAN KURUOĞLU
5
0
0
20
-
6
HITOMI
2y d d
55
G.KOCAKAYA
THREE VALLEYS (USA)- AZUMİ /
DUYGU FATURA
6
0
0
19
19
4
7
LUCKY ROCK
2y a d
55
M.AKDAĞ AP
APPROVE (IRE)- LUCKY NUMBER /
ELİF KAYA
7
0
0
20
-
8
PLAYA DEL REY K BB
2y a d
55
A.KURŞUN
VICTORY GALLOP (CAN)- ROSE BAY
CEM ÖZBELGE
1
0
0
20
-
9
SPEEDY ROCK
2y a d
51
K.GÖKÇE AP
CAPTAIN RIO (GB)- STAR BABY /
ELİF KAYA
9
0
0
21
19
4
2. 6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ
[(7)LUCKY ROCK,(9)SPEEDY ROCK] eküridir.
6. koşu 19:30
Handikap 15 /H1 , 4 ve Yukarı İngilizler
1600 Çim
İkramiye :   1.) 55.000 TL    2.) 22.000 TL     3.) 22.000 TL     4.) 22.000 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
OĞLUM EREN DB SK
4y d a
63
M.KAYA
WIN RIVER WIN (USA)- ANOTHER C
ABDULKADİR YAVUZASLAN
8
60
0
219
17
341580
2
DERİN DİYAR SKG SK
4y a k
59,5
M.G.ARSLAN AP
KANEKO- IPHIGENEIA / OKAWANGO
SEBATİ DUMAN
12
59
0
233
14
643306
3
LUALUA SK BB
5y d g
60
A.SÖZEN
DENMAN (AUS)- BOARDROOM SCANDA
AKANAY MIRIZ
13DS
54
0
12
12
960406
4
CAMBAZ SK
4y d a
58,5
Ö.YILDIRIM
YAVUZSTAR- SÜS BİBERİ / BIN
MÜTHİŞ ÖLÇER
1
51
0
14
16
413932
5
MAICON DB SKG SK
4y d a
57,5
H.ÇİZİK
KANEKO- ZAREEN (GER) / MEDICEA
SÜLEYMAN BAŞYİĞİT
6
49
0
16
17
702802
6
CREED BOY K DB
4y a a
57
GÖKH.GÖKÇE
DR FONG (USA)- HERNANDO KIZI /
HAKAN S. ÖZCAN
2
48
0
164
19
848214
7
ÇALIŞKANHAN KG SK
6y d a
55
A.ASLAN
PRESSING (IRE)- DELLARA / DİN
ÖMÜR ÇALIŞKAN
11
44
0
7
12
534050
8
FERHAN KG SK BB
4y a a
54
G.KOCAKAYA
KANEKO- ZEYNEP HANIM / DISTANT
NECATİ DEMİRKOL
10
42
0
14
20
238781
9
BRAVE KING
4y d a
53
A.ÇELİK
LUXOR- NAZAR / LEAR WHITE (USA
HAKAN SANER
9
40
0
21
18
3103
10
WILD OCEAN
4y d a
52,5
A.KAÇMAZ
OFFLEE WILD (USA)- KIWANI BAY
TEVFİK ÇELİKOĞLU
15DS
39
0
21
12
785495
11
LONGSTAR SK
5y d g
52
D.YILDIZ
LUXOR- COCCINELLE / COMMON GRO
ORHAN UZUN
4
38
0
14
15
243307
12
LOBO NEGRO SK
4y d a
50
S.ERKUŞ
KURTINIADIS (IRE)- PROVIDENCE
KEMAL KURT
5
31
0
21
11
495907
13
LEX TALLIONIS KG DB
4y a a
50
GÖK.BEKTAŞ
THREE VALLEYS (USA)- DOLORES /
İLHAN DURAK
14DS
26
0
21
14
956920
14
LE GOR DB SKG SK
4y d a
50
S.AKBULAT AP
CAPTAIN RIO (GB)- SWEETEST / B
AHMET GEMİCİ
3
20
0
16
11
679860
15
BEYAZ BODRUM KG
4y d a
50
K.GÖKÇE AP
MALİ- PORTO ALEGRE / LION HEA
GÖNÜL AK
7
11
0
16
8
009097
2. 5'Lİ GANYAN, 6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, SIRALI 5 Lİ BAHİS
7. koşu 20:00
KV-9 , 3 Yaşlı İngilizler
2100 Çim
İkramiye :   1.) 131.000 TL    2.) 52.400 TL     3.) 52.400 TL     4.) 52.400 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BELIEVE IN ME SK
3y d e
58
S.BOYRAZ
CARDINAL PIONEER- ÇAMALAN / R
TOLGAHAN TOPCU
4
50
0
19
19
873622
2
CLOUDS OF VICTORY K BB
3y d e
58
A.SÖZEN
HALICARNASSUS (IRE)- TİGRİS
MUSTAFA GÜMÜŞBAŞ
6
41
0
19
19
16
3
COACH SKG SK
3y d e
58
A.KURŞUN
SMART ROBIN (JPN)- BORN SHININ
ERHUN ETİ
7
79
0
19
20
211
4
ÇAKALINOĞLU SK
3y d e
58
Ö.YILDIRIM
ÇAKAL CARLOS- DOUBLE TROUBLE
BARAN D. CEMİLOĞLU
5
65
0
19
19
113414
5
FİNAL
3y d e
58
G.KOCAKAYA
LUXOR- SEPTEMBER DANCER / WEST
İBRAHİM TAŞEL
1
53
0
12
16
113663
6
NORTH STAR DB GKR
3y d e
58
D.YILDIZ
ROCKMASTER (IRE)- TINKERBELL /
SERDAR K. ÖZÇOLAK
8DS
0
0
7
18
00
7
STORM FALCON KG DB SK
3y d e
58
A.ÇELİK
TALIP HAN (IRE)- GALINA / OKAW
ŞAHİN MATYAR
3
59
0
19
18
241173
8
ZLATIBOR DB SK
3y d e
58
M.KAYA
VICTORY GALLOP (CAN)- GOLD BIH
BÜLENT TAŞÇI
2
54
0
16
18
315242
2. 4'LÜ GANYAN, 7. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
8. koşu 20:30
KV-8/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar
2100 Sentetik
İkramiye :   1.) 105.000 TL    2.) 42.000 TL     3.) 42.000 TL     4.) 42.000 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
AŞEMEZ SKG SK
9y a a
62
D.YILDIZ
YALAZ- DİLAYDA / KALAMIŞ
ERDAL ÖZTÜRK
7DS
119
0
15
20
141542
2
AKKULA KG DB SK
6y k a
59
H.KARATAŞ
TURBO- KALEBATUR / HABERBATUR
SONER SÖKMEN
2
97
0
19
19
414212
3
CEVHER KG
6y d a
59
A.ÇELİK
BİLGİN- MAHSUSE.45 / ALBATUR
HÜLYA ŞİMŞEK
4DS
105
0
12
15
240072
4
ERTEMİZ KG
7y d a
59
G.KOCAKAYA
DEMİRKAZIK- KAFKAS KIZI / CA
TARKAN H. ONAR
3
100
0
5
20
695233
5
FATİH AĞA KG DB SK
5y k a
59
H.ÇİZİK
KAIZBERT (RU)- AYBENİZ / İBO
FATİH ÇİFTÇİ
1
101
0
5
20
125211
6
ÖZEKAN KG
5y k a
59
A.KURŞUN
TAMERİNOĞLU- ŞATAFAT / SAKA
M.ELİSABETH KURA
5DS
94
0
14
19
541117
7
ŞAHİNTER KG DB
8y k a
59
M.KAYA
TAMERİNOĞLU- ELASAY / ÖZGÜ
ELİF KAYA
6DS
107
0
14
20
530083
2. 3'LÜ GANYAN, 8. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
9. koşu 21:00
Maiden , 2 Yaşlı İngilizler
1000 Çim
İkramiye :   1.) 55.000 TL    2.) 22.000 TL     3.) 22.000 TL     4.) 22.000 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
KINGS IMPACT K SKG BB
2y d e
57
A.SÖZEN
SMART ROBIN (JPN)- SAFİRA / M
ÇİĞDEM ZURNACI
9DS
0
0
21
19
9
2
OPERA
2y d e
57
D.YILDIZ
RED GIANT (USA)- ZAFER DAĞI /
M.NECDET NARİN
6
0
0
20
-
3
POYRAZ YELİ K
2y k e
57
A.KURŞUN
NATIVE KHAN (FR)- LAZKIZI / MU
İBRAHİM TAŞEL
8
0
0
20
-
4
STARK SKG SK
2y a e
57
H.KARATAŞ
CARDINAL PIONEER- ROSE DAILY /
TOLGA ÇELİK
2
0
0
21
19
3
5
AMİRAL HOLD SKG SK
2y d d
55
H.ÇİZİK
WIENER WALZER (GER)- EMİNE HA
HAKAN KEFOĞLU
7
0
0
21
19
6
6
ATOMIC BLONDE
2y a d
55
Ö.YILDIRIM
CAPTAIN RIO (GB)- LADY SMITH /
ADİL MERT KAYA
3
0
0
21
19
4
7
KAR KIZ SK
2y k d
55
G.KOCAKAYA
GREGORIAN (IRE)- SNOW COVER (G
DUYGU FATURA
5
0
0
21
19
8
8
MY DEAR SISTER
2y d d
55
S.BOYRAZ
KANEKO- MİNALYA / POWERSCOURT
DİNÇER ALACA
1
0
0
20
-
9
PASSION RUNNER KG K ÖG
2y d d
55
A.KAÇMAZ
CHURCH PICTURES (GB)- SUMMER S
YASEMİN TURAKTEKİN
4
0
0
20
-
9. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
10. koşu 21:30
Handikap 15/DHÖW /H1 , 4 ve Yukarı Araplar
1400 Çim
İkramiye :   1.) 55.000 TL    2.) 22.000 TL     3.) 22.000 TL     4.) 22.000 TL
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BAWEPİR KG
6y a a
60
K.GÖKÇE AP
ÖZHABER- CANAN KIZI / EVREN.1
SEFER ÜNLÜ
2
59
0
5
18
131108
2
SPARTAKÜS SK
4y a a
61
Ö.GÖNÜLTAŞ AP
UÇANBEY- GÜRŞİN / KANATLI.
M.ALİ ÖZKAN
4
62
0
13
15
150352
3
KRALONUR KG SK
4y d a
56
B.ÇIĞLA AP
ONURKAAN- BUSEKRAL / CAŞ
MEHMET ÇELİK
7
54
0
7
13
068002
4
DALOĞLU KG SK
5y k a
60
H.ÇİZİK
YELGEÇEN- AYBEYNUR / ARASLI
HASAN HÜSEYİN AYRANCI
12DS
53
0
12
13
489453
5
BUDUNALP DB
6y k a
55,5
D.YILDIZ
AYABAKAN- KÜBRASULTAN / DEMİ
ŞEREF AĞRI
14DS
44
0
7
2
999900
6
AKDAMAR KG DB SK GKR
5y a a
55
S.BOYRAZ
ÇELİKSÖMEK- SALİHA / GÜND
HAKAN NAYMAN
9
43
0
21
17
301738
7
SARİDUZ KG
4y a k
50
H.YOLAÇICI AP
KILAVUZ- SUZİRA / KOBRA
ÖMER AKALTUN
5
38
0
9
20
363221
8
BİTURBO KG DB GKR
5y a a
50
A.ASLAN
TURBO- İSMİGÜL / HÜRBATUR
HULUSİ TAŞKIRAN
1
31
0
12
17
001076
9
LAZ OĞLUM KG DB SK
5y d a
50
S.ERKUŞ
GÜNDENİZ- NEVRA KIZ / HABERB
VOLKAN YOZGATLI
8
30
0
19
16
620269
10
ALSANCAKLI SK
6y a a
50
A.KAÇMAZ
ÖZHABER- GÖZDEAY / DRUID (PL
ALİ POLAT
15DS
29
0
7
11
820053
11
HABERPOLAT KG K
5y a a
50
GÖK.BEKTAŞ
HABERBATUR- DERYANUR / İBOCAN
AHMET POLAT
6
26
0
7
13
050000
12
ULTRA KG SK BB
5y k a
50
M.A.SOLMAZ AP
TURBO- MENŞURE / SÜLO
GÜR ÖZBELGE
13DS
26
0
233
9
753790
13
AĞANARLICA KG SK
5y k a
47
C.PASO AP
BERKAY EFE- ÇUHA ÇİÇEĞİ
SERDAR ZABUN
3
21
0
205
7
506067
14
SAYMALITAŞ KG
4y k a
50
S.AKBULAT AP
BATURŞAH- BEBEKAT / ÜNALBEY
MURAT DANIŞ
11DS
11
0
9
17
976
15
DELLARA KG SK
5y a k
50
BERKANT GÖKÇE AP
UÇANBEY- TUNÇKANAT / ODİNHA
ÖMÜR ÇALIŞKAN
10
10
0
7
10
889090
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, SIRALI 5 Lİ BAHİS

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 03 Temmuz 2020 İstanbul at yarışı programı, 03 Temmuz 2020 tjk İstanbul at yarışı programı,03 Temmuz 2020 tjk program , tjk İstanbul at yarışı programı bugün, tjk program03 Temmuz 2020 Bursa at yarışı programı, 03 Temmuz 2020 tjk Bursa at yarışı programı,03 Temmuz 2020 tjk program , tjk Bursa at yarışı programı bugün, tjk program03 Temmuz 2020 Chepstow Birleşik Krallık at yarışı programı, 03 Temmuz 2020 tjk Chepstow Birleşik Krallık at yarışı programı,03 Temmuz 2020 tjk program , tjk Chepstow Birleşik Krallık at yarışı programı bugün, tjk program