GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

07.06.2020 tarihli maçlar ve maç sonuçları

AlmanyaAlmanya - Bundesliga
-
15:30
 
Werder Bremen
Wolfsburg
-
     
-
17:30
 
Union Berlin
Schalke 04
-
     
-
20:00
 
Augsburg
Köln
-
     
ABDABD - Major League Soccer
-
01:00
Ert.
New York Red Bulls
ert
Philadelphia Union
-
     
-
02:30
Ert.
New England Rev.
ert
Dc United
-
     
-
03:00
Ert.
Salt Lake
ert
Dallas
-
     
-
03:30
Ert.
Kansas City Wizards
ert
Orlando City
-
     
-
05:00
Ert.
Vancouver Whitecaps
ert
Montreal Impact
-
     
DanimarkaDanimarka - SAS Ligaen
-
19:00
 
Aalborg
Aarhus
-
     
-
19:00
 
Kopenhag
Randers FC
-
     
-
19:00
 
Hobro
Lyngby
-
     
-
19:00
 
Horsens
Brondby
-
     
-
19:00
 
Nordsjaelland
Midtjylland
-
     
-
19:00
 
Odense
Esbjerg
-
     
-
19:00
 
Sonderjyske
Silkeborg
-
     
HırvatistanHırvatistan - Hırvatistan Birinci Ligi
-
20:55
 
Istra 1961
Rijeka
-
     
-
23:05
 
Lokomotiva
Osijek
-
     
NorveçNorveç - 1. Lig
-
20:00
Ert.
Bodo Glimt
ert
Stromsgodset
-
     
-
20:00
Ert.
Mjondalen
ert
Rosenborg
-
     
-
20:00
Ert.
Sandefjord
ert
Stabæk
-
     
-
20:00
Ert.
Sarpsborg
ert
Odds Bk
-
     
-
22:00
Ert.
Haugesund
ert
Valerenga
-
     
PortekizPortekiz - Liga Sagres
-
00:15
 
Boavista
Moreirense
-
     
-
00:00
 
Rio Ave
Pacos Ferreira
-
     
UluslararasıUluslararası - Uluslararası dostluk maçları
-
20:00
Ert.
Çek Cumhuriyeti
ert
Avusturya
-
     
-
23:00
Ert.
Finlandiya
ert
Estonya
-
     
PolonyaPolonya - Ekstraklasa
-
14:30
 
Rakow Czestochowa
Lodzki KS
-
     
-
17:00
 
Arka Gdynia
Slask Wroclaw
-
     
-
19:30
 
Wisla Krakow
Legia Warsaw
-
     
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti - Czech Liga
-
17:00
 
MFK OKD Karvina
Budejovice
-
     
-
17:00
 
SFC Opava
Slovacko
-
     
-
19:00
 
Sigma Olomouc
Banik Ostrava
-
     
-
19:00
 
Teplice
Jablonec
-
     
-
21:00
 
Slavia Prag
Viktoria Plzen
-
     
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
-
15:30
 
Stuttgart
Osnabruck
-
     
-
15:30
 
Hannover 96
Heidenheim
-
     
-
15:30
 
Aue
Karlsruhe
-
     
AvusturyaAvusturya - Erste Liga
-
12:30
 
Austria Klagenfurt
Kapfenberg
-
     
DanimarkaDanimarka - 1. Lig
-
16:00
 
Næstved
Hb Koge
-
     
İsveçİsveç - 2. Lig
-
16:30
Ert.
Ljungskile
ert
Afc Utd
-
     
-
16:30
Ert.
Akropolis IF
ert
Sundsvall
-
     
NorveçNorveç - 2. Lig
-
20:00
Ert.
Grorud
ert
Raufoss
-
     
-
20:00
Ert.
Jerv
ert
Sogndal
-
     
-
20:00
Ert.
Stjørdals-Blink
ert
Kongsvinger
-
     
-
20:00
Ert.
Strommen
ert
Tromso
-
     
-
20:00
Ert.
Øygarden
ert
Ranheim
-
     
-
20:00
Ert.
Asane
ert
Lillestrom
-
     
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
-
15:00
 
Preussen Münster
Unterhaching
-
     
-
16:00
 
Carl Zeiss Jena
Kaiserslautern
-
     
-
19:00
 
Ingolstadt 04
Sonnenhof Grossaspach
-
     
MacaristanMacaristan - Liga NB1
-
20:55
 
Zalaegerszegi TE
Puskás AFC
-
     
-
23:05
 
Ferencváros
Diosgyori
-
     
ParaguayParaguay - Açılış Ligi
-
23:00
Ert.
Cerro Porteño
ert
River Plate Asunción
-
     
-
23:00
Ert.
General Díaz
ert
Guarani Asuncion
-
     
-
23:00
Ert.
Guaireña FC
ert
12 de Octubre
-
     
-
23:00
Ert.
Libertad
ert
San Lorenzo (Par)
-
     
-
23:00
Ert.
Sol de América
ert
Olimpia
-
     
-
23:00
Ert.
Sportivo Luqueño
ert
Nacional Asunción
-
     

Futbolingo tarafından sunulan futbol maç sonuçları hizmeti,iddaa oynanan futbol ligi, kupa ve turnuvalarından futbol maç sonuçları ve skor bilgisiyle birlikte, puan durumu, gol atan oyuncular, futbol ilk yarı sonuçları, kırmızı kartlar, sarı kartlar, gol bildirimleri ve diğer iddaa skor bilgilerini sunar. İddaa maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olduğundan sayfayı yenilemeniz gerekmez. Futbolingo.com maç sonuçları ve iddaa maç sonuçları sayfalarında İngiliz Premier League iddaa maç sonuçları, Serie A iddaa maç sonuçları, La liga iddaa maç sonuçları, Bundesliga iddaa maç sonuçları, SporToto Süper Lig iddaa maç sonuçları ve Ptt 1. Ligi iddaa maç sonuçları bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.