GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

29.10.2020 tarihli maçlar ve maç sonuçları

UluslararasıUluslararası - UEFA Avrupa Ligi - Grup - A
-
22:00
45'+
CFR Cluj
Young Boys
-
     
-
22:00
45'+
Roma
CSKA Sofia
-
     
UluslararasıUluslararası - UEFA Avrupa Ligi - Grup - B
-
22:00
45'+
Molde
Rapid Vienna
-
     
-
22:00
45'+
Arsenal
Dundalk
-
     
UluslararasıUluslararası - UEFA Avrupa Ligi - Grup - C
-
22:00
45'+
Nice
Hapoel Be'er Sheva
-
     
-
22:00
45'+
Slavia Prag
Leverkusen
-
     
UluslararasıUluslararası - UEFA Avrupa Ligi - Grup - D
-
22:00
45'+
Rangers
Lech Poznan
-
     
-
22:00
45'+
Benfica
Standard
-
     
UluslararasıUluslararası - UEFA Avrupa Ligi - Grup - E
-
22:00
45'+
Granada
Paok
-
     
-
22:00
45'+
Omonia Nicosia
Psv Eindhoven
-
     
UluslararasıUluslararası - UEFA Avrupa Ligi - Grup - F
-
22:00
45'+
Az Alkmaar
Rijeka
-
     
-
22:00
45'+
Real Sociedad
Napoli
-
     
UluslararasıUluslararası - UEFA Avrupa Ligi - Grup - G
-
19:55
MS
Aek Athens
Leicester
-
     
-
19:55
MS
Zoria Luhansk
Braga
-
     
UluslararasıUluslararası - UEFA Avrupa Ligi - Grup - H
-
19:55
MS
Lille
Celtic
-
     
-
19:55
MS
Ac Milan
Sparta Prag
-
     
UluslararasıUluslararası - UEFA Avrupa Ligi - Grup - I
-
19:55
MS
Karabağ
Villarreal
-
     
-
19:55
MS
Demir Grup Sivasspor
Maccabi Tel Aviv
-
     
UluslararasıUluslararası - UEFA Avrupa Ligi - Grup - J
-
19:55
MS
Lask Linz
Ludogorets
-
     
-
19:55
MS
Antwerp
Tottenham
-
     
UluslararasıUluslararası - UEFA Avrupa Ligi - Grup - K
-
19:55
MS
CSKA Moskova
Dinamo Zagreb
-
     
-
19:55
MS
Feyenoord
AC Wolfsberger
-
     
UluslararasıUluslararası - UEFA Avrupa Ligi - Grup - L
-
19:55
MS
Gent
Hoffenheim
-
     
-
19:55
MS
Kızıl Yıldız
Slovan Liberec
-
     
ABDABD - Major League Soccer
-
01:08
MS
New York Red Bulls
New England Rev.
-
     
-
01:38
MS
Philadelphia Union
Chicago Fire
-
     
-
01:38
MS
FC Cincinnati
Kansas City Wizards
-
     
-
01:38
MS
Orlando City
Atlanta United
-
     
-
01:38
MS
Toronto FC
New York City FC
-
     
-
02:08
MS
Minnesota United
Colorado Rapids
-
     
-
02:08
MS
Dc United
Columbus Crew
-
     
-
02:38
MS
Dallas
Inter Miami CF
-
     
-
04:08
MS
Portland Timbers
Los Angeles Galaxy
-
     
-
04:38
MS
Los Angeles FC
Houston Dynamo
-
     
-
04:38
MS
San Jose Earthquakes
Salt Lake
-
     
BrezilyaBrezilya - Brezilya Kupası
-
00:00
MS
Atletico Goianiense
Internacional
0-1
     
-
02:30
MS
Corinthians
America Mineiro
0-0
     
İrlandaİrlanda - Birinci Lig
-
20:00
Ert.
Shamrock Rovers
ert
Derry City
-
     
İsveçİsveç - Allsvenskan
-
20:00
MS
Sirius
Aik Stockholm
-
     
PolonyaPolonya - Polonya Kupası
-
18:00
Ert.
Podbeskidzie Bielsko
ert
Zaglebie Lubin
-
     
UluslararasıUluslararası - Güney Amerika Kupası - 2. Tur
-
00:15
45'+
Fenix
Huachipato
-
     
-
00:15
45'+
Sportivo Luqueño
Defensa y Justicia
-
     
-
00:15
45'+
Atletico Nacional
River Plate Montevideo
-
     
-
00:15
45'+
Lanus
Sao Paulo
-
     
-
02:30
MS
Vasco da Gama
Caracas FC
-
     
-
02:30
MS
Velez Sarsfield
Penarol
-
     
-
02:30
MS
Millonarios
Deportivo Cali
-
     
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
-
17:30
MS
Alcorcón
Sporting Gijón
-
     
-
20:00
MS
Mallorca
Malaga
1-0
     
-
20:00
MS
Mirandes
Zaragoza
0-0
     
-
20:00
MS
Tenerife
Lugo
1-0
     
-
22:30
 
Rayo Vallecano
Fuenlabrada
-
     
-
22:30
 
Sabadell
Leganés
-
     
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Beyaz Grup
-
13:00
Ert.
Sancaktepe Bld.
ert
Sarıyer
-
     
-
18:00
Ert.
Kahramanmaraşspor
ert
Zonguldak Kömürspor
-
     
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 1
-
12:00
Ert.
Ofspor
ert
Malatya Yesilyurt Spor
-
     
-
12:00
MS
Kemerspor 2003
Ankara Adliyespor
0-0
     
-
12:00
MS
Arnavutköy Belediyespor
Artvin Hopaspor
2-0
     
-
12:00
MS
Derince Bld.
Nevsehirspor Gençlik
0-0
     
-
12:00
MS
Edirnespor Gençlik
Fatsa Bld.
0-1
     
-
12:00
MS
Manisaspor
1877 Alemdağspor
1-0
     
-
18:00
MS
Diyarbakırspor
Kızılcabölükspor
2-1
     
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 2
-
13:00
MS
Agri 1970 Spor
Tokatspor
0-0
     
-
13:00
MS
Karaman Bld.
Ceyhanspor
2-1
     
-
13:00
MS
Y.Yozgatspor
Mardin Büyükşehir Başakspor
1-0
     
-
13:00
MS
Çengelköy SK
Halide Edip Adivar
0-0
     
-
13:00
MS
Darıca G.Birligi
Erzin Bld.
0-1
     
-
13:00
MS
Nazilli Bld.
Kütahyaspor
0-0
     
-
13:00
MS
Tekirdagspor
Kahta 02 Spor
0-0
     
-
13:00
MS
B.Cekmece Tepecikspor
Fethiyespor
0-0
     
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 3
-
13:00
MS
Batman Petrolspor
Yalovaspor
1-0
     
-
13:00
MS
Çarsambaspor
Arhavispor
3-0
     
-
13:00
MS
Karşıyaka
Cizre Basra Spor
0-1
     
-
13:00
MS
Şile Yıldızspor
Gölcükspor
0-0
     
-
13:00
MS
Somaspor
Çatalca Spor
2-0
     
-
18:00
MS
Icel Idmanyurdu
Elaziz Bld.
0-0
     
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 4
-
13:00
Ert.
Bayrampasa
ert
Düzcespor
-
     

Futbolingo tarafından sunulan futbol maç sonuçları hizmeti,iddaa oynanan futbol ligi, kupa ve turnuvalarından futbol maç sonuçları ve skor bilgisiyle birlikte, puan durumu, gol atan oyuncular, futbol ilk yarı sonuçları, kırmızı kartlar, sarı kartlar, gol bildirimleri ve diğer iddaa skor bilgilerini sunar. İddaa maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olduğundan sayfayı yenilemeniz gerekmez. Futbolingo.com maç sonuçları ve iddaa maç sonuçları sayfalarında İngiliz Premier League iddaa maç sonuçları, Serie A iddaa maç sonuçları, La liga iddaa maç sonuçları, Bundesliga iddaa maç sonuçları, SporToto Süper Lig iddaa maç sonuçları ve Ptt 1. Ligi iddaa maç sonuçları bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.