GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

13.04.2021 tarihli maçlar ve maç sonuçları

UluslararasıUluslararası - Şampiyonlar Ligi - Çeyrek Final
-
22:00
 
Chelsea
Porto
-
     
-
22:00
 
Paris SG
Bayern Mün.
-
     
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
-
13:30
 
Tuzlaspor
Eskişehirspor
-
     
-
19:00
 
Altınordu
Adana D.spor
-
     
-
19:00
 
Giresunspor
Keçiörengücü
-
     
BrezilyaBrezilya - Brezilya Kupası
-
22:30
 
Cianorte
Santa Cruz Recife
-
     
-
22:45
 
Paysandu
Regatas
-
     
BrezilyaBrezilya - Paulista
-
02:00
MS
Sao Paulo
Bragantino
0-0
     
İrlandaİrlanda - Birinci Lig
-
21:45
 
Derry City
Shamrock Rovers
-
     
MeksikaMeksika - Kapanış Ligi
-
05:00
MS
Pachuca
Puebla
-
     
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti - Czech Liga
-
15:30
 
FK Pardubice
Slovacko
-
     
İtalyaİtalya - Serie B
-
17:00
 
Cremonese
Empoli
-
     
AvusturyaAvusturya - Erste Liga
-
19:10
 
SKU Amstetten
Austria Klagenfurt
-
     
-
19:30
 
FAC Team fur Wien
SK Vorwarts Steyr
-
     
-
19:30
 
SV Horn
Wacker Innsbruck
-
     
-
19:30
 
Kapfenberg
SV Lafnitz
-
     
-
21:25
 
FC Dornbirn 1913
Austria Lustenau
-
     
İskoçyaİskoçya - Championship League
-
20:00
 
Dunfermline
Dundee FC
-
     
-
21:00
 
Queen of the South
Raith Rovers
-
     
İsveçİsveç - 2. Lig
-
20:00
 
Sundsvall
Helsingborgs IF
-
     
RomanyaRomanya - Romanya Kupası
-
19:00
 
Astra Giurgiu
Dinamo Bükreş
-
     
İngiltereİngiltere - Championship
-
19:30
 
Huddersfield
Bournemouth
-
     
-
20:00
 
Sheffield W
Swansea
-
     
-
21:00
 
Rotherham
Qpr
-
     
İngiltereİngiltere - Lig 1
-
20:00
 
Crewe
Portsmouth
-
     
-
20:00
 
Wigan
Sunderland
-
     
-
20:30
 
Afc Wimbledon
Ipswich
-
     
-
21:00
 
Oxford Utd
Shrewsbury
-
     
-
21:00
 
Blackpool
Accrington Stanley
-
     
-
21:00
 
Doncaster
Burton Albion
-
     
-
21:00
 
Rochdale
Swindon
-
     
-
21:00
 
Lincoln
Mk Dons
-
     
İskoçyaİskoçya - 1. Lig
-
21:00
 
Partick Thistle
Clyde
-
     
-
21:00
 
Airdrie United
Forfar Athletic
-
     
İngiltereİngiltere - Lig 2
-
20:30
 
Morecambe
Scunthorpe
-
     
-
21:00
 
Barrow
Exeter
-
     
-
21:00
 
Bradford
Crawley Town
-
     
-
21:00
 
Newport County
Carlisle
-
     
-
21:00
 
Salford City FC
Bolton
-
     
-
21:00
 
Harrogate Town
Leyton Orient
-
     
-
21:00
 
Walsall
Tranmere
-
     
İngiltereİngiltere - The Conference
-
21:00
 
Solihull
Notts County
-
     
-
21:00
 
Dagenham and Redbridge
Eastleigh
-
     
-
21:00
 
Halifax Town
Wrexham
-
     
-
21:00
 
Stockport
Kings Lynn Town
-
     
-
21:00
 
Sutton United
Torquay
-
     
-
21:45
 
Chesterfield
Boreham Wood
-
     
-
21:45
 
Weymouth
Aldershot
-
     
-
21:45
 
Woking
Bromley
-
     
-
21:45
Ert.
Yeovil
ert
Maidenhead United
-
     
İskoçyaİskoçya - 2. Lig
-
21:00
 
Albion Rovers
Cowdenbeath
-
     
-
21:00
 
Edinburgh City
Brechin City
-
     
-
21:00
 
Queen's Park
Annan Athletic
-
     
-
21:00
 
Stenhousemuir
Elgin City
-
     
-
21:00
 
Stirling Albion
Stranraer
-
     
ParaguayParaguay - Açılış Ligi
-
02:00
MS
Guarani Asuncion
River Plate Asunción
1-0
     
KolombiyaKolombiya - Açılış Ligi
-
04:00
MS
Deportes Tolima
Atletico Bucaramanga
-
     

Futbolingo tarafından sunulan futbol maç sonuçları hizmeti,iddaa oynanan futbol ligi, kupa ve turnuvalarından futbol maç sonuçları ve skor bilgisiyle birlikte, puan durumu, gol atan oyuncular, futbol ilk yarı sonuçları, kırmızı kartlar, sarı kartlar, gol bildirimleri ve diğer iddaa skor bilgilerini sunar. İddaa maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olduğundan sayfayı yenilemeniz gerekmez. Futbolingo.com maç sonuçları ve iddaa maç sonuçları sayfalarında İngiliz Premier League iddaa maç sonuçları, Serie A iddaa maç sonuçları, La liga iddaa maç sonuçları, Bundesliga iddaa maç sonuçları, SporToto Süper Lig iddaa maç sonuçları ve Ptt 1. Ligi iddaa maç sonuçları bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.