GÜNÜN
GELİŞMESİ
Sivok rekor peşinde!

25.10.2014 tarihli biten maç sonuçları

TürkiyeTürkiye - Spor Toto SüperLig
16:00
MS
kırmızı kartSivasspor
Rizespor
0-0
19:00
MS
Fenerbahçe
Gençlerbirliği
0-0
19:00
MS
Balıkesirspor
Bursaspor
0-4
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
14:00
MS
Bucaspor
Adanaspor
2-0
16:00
MS
Giresunspor
Alanyaspor
1-0
16:00
MS
kırmızı kartDenizlispor
Boluspor
0-3
18:30
MS
Manisaspor
Karşıyaka
0-2
İngiltereİngiltere - Premier League
14:45
MS
West Ham
Manchester C
1-0
17:00
MS
Liverpool
Hull
0-0
17:00
MS
Southampton
Stoke
1-0
17:00
MS
Sunderland
Arsenal
0-1
17:00
MS
West Bromwich
Crystal Palace
0-2
19:30
MS
Swansea
Leicester
1-0
İspanyaİspanya - La liga
17:00
MS
Almería
Athletic Bilbao
0-0
19:00
MS
Real Madrid
Barcelona
1-1
21:00
MS
Valencia
Elche
2-0
23:00
MS
Cordoba
Sociedad
0-1
23:00
MS
Eibar
Granada
1-1
İtalyaİtalya - Serie A
16:00
MS
Empoli
Cagliari
0-4
19:00
MS
Parma
Sassuolo
0-2
21:45
MS
Sampdoria
Roma
0-0
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
16:30
MS
Dortmund
Hannover 96kırmızı kart
0-0
16:30
MS
Augsburg
Freiburg
1-0
16:30
MS
Hoffenheim
Paderborn
0-0
16:30
MS
Hertha Berlin
Hamburger SV
0-0
16:30
MS
kırmızı kartEintracht Frankfurt
Stuttgart
1-2
19:30
MS
kırmızı kartLeverkusen
Schalke 04
0-0
FransaFransa - Ligue 1
18:00
MS
kırmızı kartParis SG
Bordeauxkırmızı kart
1-0
21:00
MS
Caen
Lorient
1-1
21:00
MS
Evian Thonon Gaillard
Nantes
0-1
21:00
MS
Bastia
Monaco
1-1
21:00
MS
Reims
Montpellier
0-0
ABDABD - Major League Soccer
03:20
MS
Chicago Fire
Houston Dynamo
0-1
22:00
MS
Seattle Sounders
Los Angeles Galaxy
0-0
23:07
MS
Montreal Impact
Dc United
1-0
ArjantinArjantin - Açılış Ligi
02:30
MS
Belgrano
Rosario Central
1-0
21:00
MS
Independiente
Tigre
2-1
22:00
MS
Velez Sarsfield
Banfield
0-0
AvusturyaAvusturya - Bundesliga
17:00
MS
Sturm Graz
Rapid Viennakırmızı kart
0-2
19:30
MS
Austria Vienna
Wiener Neustadt
2-0
19:30
MS
Wolfsberger
Altachkırmızı kart
0-0
19:30
MS
kırmızı kartAdmira/Wacker
Ried
0-0
BelçikaBelçika - Jupiler Lig
-
19:00
MS
Waasland Beveren
Genk
0-0
     
-
21:00
MS
Charleroi
Oostende
1-0
     
-
21:00
MS
Zulte-Waregem
Cercle Bruggekırmızı kart
1-1
     
-
21:00
MS
Westerlo
Kortrijk
1-0
     
BrezilyaBrezilya - Brasileirao A
-
21:20
MS
Figueirense
Cruzeiro
0-1
     
-
21:20
MS
Palmeiras
Corinthians
1-0
     
-
21:20
MS
Fluminense
Atletico Paranaense
0-0
     
-
23:30
MS
kırmızı kartAtletico Mineiro
Sport Recife
1-1
     
-
23:30
MS
Vitoria Bahia
Criciúma
0-0
     
-
23:30
MS
Chapecoense
Santos
0-1
     
DanimarkaDanimarka - SAS Ligaen
18:00
MS
Sonderjyske
Midtjylland
0-0
HollandaHollanda - Casino Eredivisie
19:30
MS
Vitesse
Breda
1-0
20:45
MS
Heracles Almelo
Willem II
0-1
20:45
MS
Az Alkmaar
Gröningen
0-1
21:45
MS
Ajax
Go Ahead Eagles
1-1
HırvatistanHırvatistan - Hırvatistan Birinci Ligi
16:00
MS
Istra 1961
Slaven Belupo
1-0
20:00
MS
Hajduk
Lokomotiva
0-1
İskoçyaİskoçya - Premier League
-
17:00
MS
Partick Thistle
St Johnstone
0-0
     
-
17:00
MS
Dundee FC
Hamilton
0-0
     
-
17:00
MS
St Mirren
Ross County
1-1
     
-
17:00
MS
Inverness CT
Dundee United
1-0
     
İsveçİsveç - Allsvenskan
17:00
MS
Hacken
Gefle IF
2-0
İsviçreİsviçre - Süper Lig
-
18:45
MS
Thun
Aarau
0-0
     
-
21:00
MS
Basel
Sion
0-0
     
NorveçNorveç - 1. Lig
-
16:30
MS
Haugesund
Stromsgodset
1-0
     
FinlandiyaFinlandiya - Veikkausliiga
14:00
MS
Inter Turku
Jaro
0-1
14:00
MS
Lahti
Honka
1-0
14:00
MS
kırmızı kartKuopion
Vaasa
0-1
14:00
MS
Seinajoen Jk
Myllykoski
2-0
14:45
MS
Mariehamn
Turku
2-0
MeksikaMeksika - Açılış Ligi
-
03:30
MS
kırmızı kartQueretaro
Club America
2-0
     
-
05:35
MS
Santos Laguna
Pumas UNAMkırmızı kart
0-0
     
PortekizPortekiz - Liga Sagres
18:00
MS
Moreirense
Gil Vicente
0-0
18:00
MS
Boavista
Pacos Ferreira
0-1
22:15
MS
Arouca
Porto
0-3
RusyaRusya - Premiere League
-
13:00
MS
Amkar
Rostov
1-0
     
-
16:00
MS
Torpedo Moskva
Kuban
0-0
     
YunanistanYunanistan - Süper Lig
15:00
MS
Pas Giannina
Kalloni AEL
0-0
17:15
MS
Levadiakos
Panionios
0-0
19:30
MS
Atromitos
Ergotelis
0-0
RomanyaRomanya - Birinci Lig
16:00
MS
Ceahlaul Piatra Neamt
CSMS Iasi
0-2
-
18:30
MS
Universitatea Cluj
Viitorul Constanta
0-2
     
-
21:00
MS
Botosani
Rapid Bükreş
2-0
     
UluslararasıUluslararası - Uluslararası dostluk maçları
-
16:00
MS
Zambiya
Fildişi Sahilleri
1-0
     
PolonyaPolonya - Ekstraklasa
-
16:30
MS
Piast Gliwice
Jagellonia
0-1
     
-
16:30
MS
kırmızı kartLechia Gdansk
Slask Wroclaw
0-3
     
-
19:00
MS
Pogon
Cracovia Krakow
0-0
     
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti - Czech Liga
18:00
MS
Hradec Kralove
Dukla Prague
1-2
18:00
MS
Pribram
Banik Ostrava
1-0
18:00
MS
Jablonec
Teplice
1-0
21:15
MS
Slovacko
Viktoria Plzen
0-0
İngiltereİngiltere - FA Cup
-
17:00
MS
Kings Lynn Town
AFC Fylde
1-0
     
-
17:00
MS
Norton United
Shildon
0-1
     
-
17:00
MS
Warrington Town
North Ferriby United
0-0
     
-
17:00
MS
Leek Town
Blyth Spartans
2-0
     
-
17:00
MS
East Thurrock United
Bath City
2-1
     
-
17:00
MS
Willand Rovers
Gosport Borough
0-2
     
-
17:00
MS
Witham Town
Weston-Super-Mare
1-1
     
-
17:00
MS
Canvey Island
Havant and Waterlooville
0-0
     
-
17:00
MS
St Albans
Concord Rangers
0-0
     
-
17:00
MS
Basingstoke Town
Harrow Borough
1-0
     
-
17:00
MS
Evesham
Bromley
1-1
     
-
17:00
MS
Spennymoor Town FC
Telford
1-0
     
-
17:00
MS
Grimsby
Guiseley
0-0
     
-
17:00
MS
Alfreton Town
Lincoln
1-1
     
-
17:00
MS
Chorley
Halifax Town
0-0
     
-
17:00
MS
Stockport
Chester
0-2
     
-
17:00
MS
Tamworth
Southport
1-0
     
-
17:00
MS
Dorchester Town
Bristol Rovers
0-2
     
-
17:00
MS
Gloucester City
Forest Green
1-2
     
-
17:00
MS
Dartford
Burgess Hill Town
3-1
     
-
17:00
MS
Maidstone United
Welling United
1-0
     
-
17:00
MS
Eastbourne Borough
Dover Athletic
0-0
     
-
17:00
MS
Weymouth
Braintree Town
0-0
     
-
17:00
MS
Aldershot
Torquay
1-0
     
-
17:00
MS
Kidderminster
Eastleigh
0-1
     
-
17:00
MS
Chelmsford City
Barnet
0-0
     
-
17:00
MS
Nuneaton
Hemel Hempstead Town
0-0
     
-
17:00
MS
Woking
Boreham Wood
0-0
     
-
17:00
MS
Barwell
Altrincham
0-3
     
-
17:00
MS
Gateshead
Gainsborough Trinity
1-0
     
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
17:00
MS
Mallorca
Sabadell
0-0
19:00
MS
Santander
Alaves
1-0
19:15
MS
Betis
Huelva
2-1
21:00
MS
Ponferradina
Las Palmas
1-0
İtalyaİtalya - Serie B
16:00
MS
kırmızı kartAvellino
Virtus Lancianokırmızı kart
0-0
16:00
MS
Crotone
Cittadella
1-1
16:00
MS
kırmızı kartLatina
Bresciakırmızı kart
1-0
16:00
MS
Livorno
Spezia
0-0
16:00
MS
kırmızı kartPescara
Carpi
0-2
16:00
MS
Pro Vercelli
Perugia
0-0
16:00
MS
Varese
Barikırmızı kart
1-0
16:00
MS
Virtus Entella
Frosinone
0-0
-
16:00
MS
Catania
Vicenzakırmızı kart
0-0
     
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
14:00
MS
Kaiserslautern
Fortuna Dusseldorf
0-0
14:00
MS
St Pauli
Karlsruhe
0-2
FransaFransa - Ligue 2
15:00
MS
Troyes
Dijon
0-0
BrezilyaBrezilya - Brasileirão B
00:30
MS
kırmızı kartPortuguesa SP
Icasa
1-2
00:30
MS
America Mineiro
America Natalkırmızı kart
0-1
00:30
MS
kırmızı kartAvai
Joinville
0-2
02:50
MS
Abc Natal
Paraná
0-0
02:50
MS
kırmızı kartCeará
Santa Cruz Recifekırmızı kart
0-1
21:20
MS
Vasco da Gama
Ponte Preta
0-0
21:20
MS
Bragantino
Boakırmızı kart
1-1
22:20
MS
Nautico
Atletico Goianiense
0-1
HollandaHollanda - Jupiler Lig
17:30
MS
Vvv Venlo
Waalwijk
0-0
20:45
MS
Maastricht
Achilles '29
2-0
İskoçyaİskoçya - Championship League
-
17:00
MS
Falkirk
Cowdenbeath
4-0
     
-
17:00
MS
Livingston
Queen of the South
0-1
     
-
17:00
MS
Dumbarton
Rangers
0-1
     
-
17:00
MS
Raith Rovers
Alloa Athletic
1-1
     
İsveçİsveç - 2. Lig
15:00
MS
kırmızı kartDegerfors IF
Husqvarna FF
1-1
17:00
MS
Ostersund
Assyriska
0-0
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Kırmızı Grup
19:00
MS
Göztepe
Diyarbakır Diskispor
0-0
İngiltereİngiltere - Championship
14:15
MS
Millwall
Cardiff
0-0
17:00
MS
kırmızı kartBirmingham
Bournemouth
0-3
17:00
MS
Bolton
Brentford
0-0
17:00
MS
Brighton
Rotherham
1-0
17:00
MS
Derby
Wigan
1-0
17:00
MS
Ipswich
Huddersfield
1-0
17:00
MS
Leeds
Wolverhampton
1-0
17:00
MS
Middlesbrough
Watford
0-0
17:00
MS
Nottingham Forest
Blackburn
1-0
17:00
MS
Reading
Blackpool
1-0
17:00
MS
Sheffield W
Norwich
0-0
İngiltereİngiltere - Lig 1
17:00
MS
Barnsley
Bristol City
0-1
17:00
MS
Coventry
Peterborough
0-2
17:00
MS
kırmızı kartCrewe
Sheffield Utd
0-0
17:00
MS
Doncaster
Mk Dons
0-0
17:00
MS
Gillingham
Crawley Town
1-1
17:00
MS
Oldham
Bradfordkırmızı kart
2-1
17:00
MS
Port Vale
Leyton Orientkırmızı kart
0-0
17:00
MS
Preston
Fleetwood
0-2
17:00
MS
Scunthorpe
Notts County
0-0
17:00
MS
Swindon
Colchester
1-0
17:00
MS
Walsall
Chesterfield
0-0
17:00
MS
Yeovil
Rochdale
0-2
İskoçyaİskoçya - 1. Lig
-
17:00
MS
Stenhousemuir
Peterhead
0-0
     
-
17:00
MS
Forfar Athletic
Stranraer
1-1
     
-
17:00
MS
Ayr Utd
Brechin City
0-2
     
-
17:00
MS
Stirling Albion
Airdrie United
1-0
     
-
17:00
MS
Dunfermline
Morton
0-0
     
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 1
-
01:00
MS
Çamlıdere Şekerspor
Bozüyükspor
-
     
-
14:30
MS
Tuzlaspor
Batman Petrolspor
0-0
     
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 3
-
13:30
MS
Erzurum Bsb.Spor
Beylerbeyi
0-0
     
-
14:30
MS
Silivrispor
Etimesgut Bld.
0-1
     
İngiltereİngiltere - Lig 2
17:00
MS
Afc Wimbledon
Tranmere
2-1
17:00
MS
Cambridge
Hartlepool
1-0
17:00
MS
Carlisle
Oxford Utd
0-1
17:00
MS
Luton
Northampton
0-0
17:00
MS
Newport County
Accrington Stanley
0-0
17:00
MS
Plymouth
Cheltenham
2-0
17:00
MS
Shrewsbury
Portsmouth
1-1
17:00
MS
Southend
Bury
1-0
17:00
MS
Stevenage
Burton Albion
0-0
17:00
MS
Wycombe
Dagenham and Redbridge
0-0
17:00
MS
York
Mansfield
1-0
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
15:00
MS
Osnabruck
Sonnenhof Grossaspach
1-0
15:00
MS
Unterhaching
Stuttgart Am.
0-0
15:00
MS
Stuttgarter Kickers
Cottbus
0-1
15:00
MS
Duisburg
Dynamo Dresden
0-0
15:00
MS
Chemnitzer FC
Holstein Kiel
0-0
15:00
MS
Hallescher FC
Wehen Wiesbaden
1-0
İskoçyaİskoçya - 2. Lig
-
17:00
MS
Albion Rovers
Berwick Rangers
0-0
     
-
17:00
MS
Annan Athletic
East Stirling
3-1
     
-
17:00
MS
Queen's Park
East Fife
2-0
     
-
17:00
MS
Montrose
Arbroath
0-1
     
-
17:00
MS
Clyde
Elgin City
1-0
     
MacaristanMacaristan - Liga NB1
15:00
MS
Puskás AFC
Mtk
0-1
17:00
MS
Kecskemeti
Kispest Honved
1-0
19:00
MS
Diosgyori
Dunaújváros PASE
0-3
19:00
MS
Pecs
Lombard Pápa
1-0
21:00
MS
Paksi SE
Videoton FC
0-0
RusyaRusya - 1. Lig
-
12:00
MS
Gazovik
Sokol Saratov
1-0
     
-
12:00
MS
Petrotrest
FC Khimik Dzerzhinsk
1-0
     
-
12:00
MS
FC Enisey
SKA-Energia
0-0
     
-
13:00
MS
Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
Shinik
0-1
     
-
15:00
MS
Krylya Sovetov
Luch-Energiya
1-0
     
-
15:00
MS
Volga
FC Tosno
2-1
     
-
16:00
MS
Anzhi
Sibir
1-3
     
-
16:00
MS
Baltika
FC Tyumen
0-0
     
-
16:00
MS
Volgar Astrakhan
Tom Tomsk
0-2
     
EN ÇOK OKUNANLAR
Şok iddia! Emre Çolak'tan hareket! Galatasaray'ın genç yıldızı Emre Çolak'ın maç esnasında yapt...
Prandelli'den flaş açıklama! Borussia Dortmund maçının ardından yaptığı açıklamalarla sar...
Bomba iddia: Galatasaray-Ersun Yanal! Roberto Mancini'nin takımdan ayrılmasının ardından yola Cesare Pr...
Kartal 4 köşe! Avrupa Ligi gruplarında oynadığı ilk iki maçta sahadan 1-1 berabe...
Çanlar Türk futbolu için çalıyor Yunan temsilcisi Olympiakos kazanıp, Galatasaray kaybedince Türk fut...
EN ÇOK GEZİLEN GALERİLER

Futbolingo tarafından sunulan futbol maç sonuçları hizmeti,iddaa oynanan futbol ligi, kupa ve turnuvalarından futbol maç sonuçları ve skor bilgisiyle birlikte, puan durumu, gol atan oyuncular, futbol ilk yarı sonuçları, kırmızı kartlar, sarı kartlar, gol bildirimleri ve diğer iddaa skor bilgilerini sunar. İddaa maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olduğundan sayfayı yenilemeniz gerekmez. Futbolingo.com maç sonuçları ve iddaa maç sonuçları sayfalarında İngiliz Premier League iddaa maç sonuçları, Serie A iddaa maç sonuçları, La liga iddaa maç sonuçları, Bundesliga iddaa maç sonuçları, SporToto Süper Lig iddaa maç sonuçları ve Ptt 1. Ligi iddaa maç sonuçları bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.