GÜNÜN
GELİŞMESİ
Prandelli'yi göndermenin bedeli!

24 Nisan 2014 Tjk at yarışı programı

24 Nisan 2014 İzmir at yarışı programı

1. koşu 18:30
ŞARTLI 2 DHÖW
4 ve Yukarı Araplar
1400 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
KAREAS KG Eküri
10y k a
59
ONUR ÖZ
ÖZGÜN - MAHİDE.18
MEVLÜT TANİYİT
6
81
81
5
13
570789
2
KURÇAK KG DB Eküri
8y a a
58
F.KABADAYI
KOŞAYALP - ALIMPINAR
MEVLÜT TANİYİT
5
66
66
7
14
756642
3
GÜRHANAĞA KG K
6y d a
59
M.ÇİÇEK
HABERBATUR - GIRL
GÜRHAN Ş. ÖZBELGE
11
74
74
12
17
9-32244
4
BİRCANKAYA DB Eküri
6y a a
55
K.ÖZER
KOŞAYALP - ZEHRA.124
REMAZAN KAYA
9
65
65
28
9
345846
5
HASRETİMKAYA KG Eküri
5y a a
52
CEM KAYA
ERSİNAN - AYAZKIZ
KADRİYE KAYA
8
84
84
55
12
5-45765
6
KOÇARLI KG SK
6y k a
52
A.KÜRÜNDÜK
YAŞARCIK - MERHEM
İBRAHİM BAĞYAPAN
1
92
92
14
14
00-4255
7
MAGMA KG
6y k a
52
S.ÖNCEL
CAŞ - DESTAN
AYŞEGÜL KURTEL
7
91
91
13
7
553-677
8
ONURSOY KG Eküri
8y k a
57
Ç.OK
KOŞAYALP - MENCULE.55
MEVLÜT TANİYİT
2
68
68
30
12
778000
9
UÇANEFE Eküri
10y a a
57
F.AVCI
HALİD - SAPHA.29
MEVLÜT TANİYİT
TS 12
85
85
26
12
235-659
10
DOKTORKAYA KG SK Eküri
5y k k
52
H.KALINYILMAZ
MURATAĞA - GÜLLÜ.11
REMAZAN KAYA
4
71
71
12
5
950555
11
HARİKA ÇAĞRI KG K
4y k a
52
N.KILIÇASLAN
BOLKAR - DEVRİYE
İSMET ÇİFTÇİ
10
 
 
214
19
0
12
SOKU KG
6y a k
55
S.ÖZEN
PİR KARACA - NEAME.48
EYLEM TANİYİT
3
64
64
21
6
775644
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, YEDİLİ PLASE, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
2. koşu 19:00
Handikap 15
4 ve Yukarı İngilizler
1600 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
AKARCA KIZI SK SKG
6y d k
63
S.KANSU
DİNYEPER - İZMİTLİ
TURGAY AKARCA
8
71
71
12
19
8-35622
2
BAY BLESSING
6y d k
59.5
A.C. İNAN
SRI PEKAN - TANUI
RACİ ÖZYİĞİT
3
64
64
32
16
122755
3
QUEEN TAMARA K
4y d k
57
V.KAPLAN
STRIKE THE GOLD - EXOTIC DANCE
VAHAP KILIÇKAYA
2
62
62
28
19
138412
4
ALFA KIZI DB
4y d k
55.5
İ.KALE
BOSPORUS - JOHNNY DANCER
M.OZAN ŞER
4
59
59
12
19
0-32113
5
BİDEVİ KG K
4y a k
54
ONUR ÖZ
GOLDEN SUN - VILLARENA
AHMET GÜZELOCAK
1
56
56
21
8
65364-0
6
SANGRIA K
4y d k
50.5
F.KABADAYI
GREEN GÖNEN - LA SAMBA
A.LEVENT DİLMAÇ
10
49
49
21
8
574-247
7
SHINY MOON (IRE) DB
5y d k
51.5
A.KÜRÜNDÜK
BYRON - APPLEACRE
CEMİL AMAÇ
7
48
48
12
16
434335
8
DE NİGRİS KG
7y d k
50
AYTEK DÜLGER
OCEAN CREST - MOON RIVER
ERKUL ÖCAL
5
43
43
21
12
7-92530
9
GREEN QUEEN K
4y d k
50
T.E.GÜNAYDIN
GREEN GÖNEN - RANAVALO
SIDIKA PEHLİVANLAR
6
36
36
119
7
907750
10
GELSEN KG K
4y a k
50
C.GÖKÇE
BOSPORUS - ÖZDEN SULTAN
ALOŞ YILDIRIM
9
41
41
21
11
0700-00
ALTILI GANYAN Bu koşudan başlar
3. koşu 19:30
KV-6
4 ve Yukarı İngilizler
2000 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
TEO THE LEO SK SKG
5y d a
58
M.KAYA
MARLIN - ALSEVİN
EROL GÖKKAYA
5
99
99
14
20
522571
2
CABO FRIO
5y d a
57
İ.SOYAD
VICTORY GALLOP - LIFECHAIN
G.DİLEK EMİRSOY
11
92
92
19
20
336341
3
ALEHANDRO KG K
5y k a
56
M.GÖNÜLTAŞ
BIN AJWAAD - ASHJAAN
ALİ ERKAN YILMAZ
1
47
47
19
5
0028-00
4
NATIVE STAR K DB
5y a a
56
F.ÇAKAR
NATIVE PROCIDA - BENEDICT
ERHAN DEMİRCİ
TS 12
89
89
28
18
381-185
5
PARIS DAKAR K
6y d a
56
S.ÖZEN
ELIXIR - LOUISE PARIS
MEHMET UÇAN
8
91
91
14
11
377-369
6
RED FIRE KG
5y a a
56
A.ALPAGUT
RED BISHOP - PUCCİ
MAHMUT BAGUÇ
10
93
93
14
19
327-515
7
SPUMADOR (IRE) SK
5y d a
56
F.VURUCU
KING`S BEST - POURQUOI PAS
ERDAL KATİPOĞLU
4
85
85
14
16
2130-02
8
WARRIOR HAWK SK
8y d a
56
B.KURDU
TRAPPER - DUSELİK
ALİ KOTAN
6
106
101
7
11
303-096
9
BAY ÇİFTÇİOĞLU DB SK
4y d a
55
S.BOYRAZ
DIVINE LIGHT - EMOTION
NECATİ ÇİFTÇİOĞLU
9
105
105
7
16
135244
10
GÖZÜYILMAZ KG
4y d a
54
K.TOKAÇOĞLU
DİNYEPER - RED WHITE
A.FERHAT KÜÇÜKER
7
104
101
7
20
472-681
11
SERENARA K
5y d k
54
M.ÇİÇEK
VELOCIRAPTOR - BURANO
MEHMET ESMER
2
107
107
14
20
0-84740
12
ASPURCE SK
4y a k
52
A.OLUK
BOSPORUS - MÜGİDE
MUSTAFA YÜKSEL
3
101
101
90
18
31215-5
BEŞLİ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
4. koşu 20:00
ŞARTLI 4
3 Yaşlı İngilizler
1400 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
KAIZEN KG K DB
3y a e
56
İ.KALE
LION HEART - AFADLİ
HASAN GÖRGÜN
1
85
85
24
17
112333
2
SEVİMLİGÜZEL DB SK
3y a d
56
S.BOYRAZ
SON OF SUN - SEVİMABLA
İRFAN BERBEROĞLU
2
81
81
14
19
48-2213
3
KORAT SK
3y a e
55
M.KAYA
PERFECT STORM - PIECE OF CAKE
AYBERK TEZEL
TS 6
63
63
27
20
1246-1
4
RUH ADAM KG K
3y d e
50
A.KÜRÜNDÜK
YONAGUSKA - ECE LİN
BİROL ÇINAROĞLU
5
51
51
7
19
737215
5
BEZMİ ALEM KG K
3y d d
54
İ.SOYAD
SPORTS HERO - GOLDEN BOUNCE
MEHMET NURETTİN ÇEKE
4
51
51
14
18
342143
6
NIKOLAYEV KG K
3y d e
51
M.ÇİÇEK
MOUNTAIN CAT - ŞERBETLİ
R.TEVFİK ŞERİFOĞLU
3
 
 
151
18
24
7
SUN STROKE SK SKG
3y a e
54
B.KURDU
SON OF SUN - NEVRUZCAN
SELÇUK ÜNLÜ
TS 7
50
50
62
15
1-66336
DÖRTLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar
5. koşu 20:30
ŞARTLI 2 DHÖW
3 Yaşlı Araplar
1000 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ÇAMÖNÜ BEYİ KG K
3y a e
56
H.KALINYILMAZ
YELHAN - İREMCAN
AYŞE GÜL
2
53
53
14
20
21
2
ÇOLBIR KG K
3y a e
54
N.KILIÇASLAN
DOĞANASLAN - PEÇELİ
İ.HALİL DOĞAN
4
48
48
21
20
1
3
TURANHAN KG
3y k e
54
B.KOÇOĞULLARI
BİLGİN - GERMEN
KEMAL A. TURAN
1
49
49
21
20
1
4
GAKKOŞKIZ KG
3y k d
54
M.ÇİÇEK
TEKELİOĞLU - ÖZTEN
İSMET TURAN
3
51
51
21
20
1
5
ALHABER KG K
3y a d
55
A.ALPAGUT
HABERBATUR - ÖZGÜNBAL
İBRAHİM TAMER
5
50
50
7
20
31
ÜÇLÜ GANYAN, SIRALI İKİLİ, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar
6. koşu 21:00
Maiden
3 Yaşlı İngilizler
1900 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
EXTRA LORD KG K
3y d e
58
S.BOYRAZ
VICTORY GALLOP - LADY EXTRA
İRFAN BERBEROĞLU
5
 
 
20
2
FALCAO
3y d e
55
M.ÇİÇEK
BIN AJWAAD - MARAIN
SULTAN SÖKMEN
3
43
43
19
11
640-032
3
GOLD WOLF K
3y a e
54
ONUR ÖZ
STRIKE THE GOLD - MAMAS WOLF
F.GURUR TULGAR
TS 9
34
34
19
15
88446
4
HRUNDI VI BAKSHI KG
3y a e
58
Y.ÇILGIN
ABREK - NEVER SAY
H. ALİ AFŞAROĞLU
2
 
 
12
19
0
5
KILIÇASLANOĞLU KG K DB
3y d e
58
S.ÖZEN
HIZEL BEYİ - DRAMALI KIZI
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
6
51
51
12
17
252423
6
ÖĞÜTHAN KG K
3y d e
58
A.OLUK
PERFECT STORM - ZIP ZIP
BERNA ÖĞÜT
TS 8
 
 
19
19
8
7
RAPTOR FORCE KG SK
3y d e
54
H.KALINYILMAZ
VICTORY GALLOP - INDINOLLA
İRFAN ILGAZLI
TS 10
 
 
20
8
TOPALOĞLU
3y d e
53
AYTEK DÜLGER
SABIRLI - RED WHITE
A.FERHAT KÜÇÜKER
1
 
 
20
9
BLUE LIFE KG K
3y a d
53
B.KOÇOĞULLARI
BOSPORUS - HAPPY HOUR
N.AREK KUYUMCİYAN
7
43
43
12
13
6398-25
10
PRENSES PERA SK SKG
3y d d
56
F.VURUCU
OCEAN CREST - ZULEYKA
M.ERDİNÇ DÜZARAT
4
28
28
10
14
94-0905
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
7. koşu 21:30
ŞARTLI 3 DHÖW
4 Yaşlı Araplar
1700 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
DOĞUHAN KG DB
4y k a
61
ONUR ÖZ
YAŞARCIK - DOĞU
ERSAN ÖZBELGE
1
79
79
12
18
151224
2
CORDOBA KG
4y k a
58
B.KOÇOĞULLARI
ZENGİNOĞLU - DİCLEHAN
NADİR POLAT
6
47
47
38
18
238179
3
YENİLMEZBEY KG
4y k a
58
İ.KALE
FAROAĞA - GÜLSÜN
MEHMET DEMİR
TS 14
78
78
7
16
424336
4
DEMİROK KG
4y d a
55
A.KÜRÜNDÜK
BAMKA.3 - SAHİBE
CÜNEYT BUĞDAYCI
4
46
46
123
16
24260
5
EGEARIN KG
4y a a
55
H.KALINYILMAZ
YEMİNLİ - NADYA
AYHAN DURGUN
13
33
33
7
14
87-8440
6
İSMAİL KG DB
4y a a
55
E.KAÇAR
ANGORA - MORMENEKŞE
OSMAN KAPLAN
7
16
16
7
16
0705
7
KILIÇLI KG
4y k a
55
N.AVCİ
YEMİNLİ - PEMBENUR
TANER TURGU
3
45
45
69
17
49180-0
8
SARIYAPRAK
4y k a
55
N.KILIÇASLAN
SÜRŞAN - SARMAŞIK
ALİ ÇELİK
11
20
20
55
11
7698-87
9
TOSUNUM KG SK
4y a a
55
V.KAPLAN
ATAK - SARIKIZ
REYHAN ŞEKER
5
47
47
39
16
417580
10
ESDEN KG
4y a k
53
S.BAŞKAN
TAŞKAN - SABRETGÖNÜL
HAKAN BAYRAKLI
2
 
 
116
19
7
11
KUMRU HATUN K
4y k k
53
F.KABADAYI
YAŞARCIK - KIRÇİÇEK
A.LEVENT DİLMAÇ
10
53
53
14
16
6-44254
12
ZÜMRÜT KIZI KG
4y d k
53
U.İRTİŞ
NEVZATBEY - BİLGİLİ
NADİRE ÇAPIN
9
45
45
21
16
215-577
13
ATOMKIZI KG K
4y k k
53
M.GÜNER
ATOMKARINCA - İPEKÇE
EROL GÖKKAYA
8
 
 
20
14
DENİZİNOĞLU KG K
4y d a
55
A.C. İNAN
GÜNDENİZ - GÖBELLİ SAHRA
R.KAMİL DEMLİ
12
 
 
20
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 24 Nisan 2014 İzmir at yarışı programı, 24 Nisan 2014 tjk İzmir at yarışı programı,24 Nisan 2014 tjk program 24 Nisan 2014 Ankara at yarışı programı, 24 Nisan 2014 tjk Ankara at yarışı programı,24 Nisan 2014 tjk program