GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

Ali Koç'un Fenerbahçe'de yapacağı devrimler!

Fenerbahçe başkan adaylığını resmen açıklayan Ali Koç, seçilirse Türkiye’de hiç alışık olunmayan bir portre sergileyecek…

Bizi Facebook'ta takip etmek için beğen'e tıklayınız
28 Eylül 2017, Perşembe 11:35

* Futbolu tamamen profesyonellere teslim edecek. Aynen basketbol, voleybol gibi diğer dallarda da bu sağlanacak.

* Fenerbahçe tam anlamıyla bir spor kulübü haline getirilecek. Sponsor bulunan her dal kendi içinde büyütülecek. Ekstra yeni şubeler de açılacak.

* Şu anda "parası olan çocuklara forma satma” yeri olarak faaliyet gösteren alt yapı sistemi tamamen değiştirilecek. Çocuklar babalarının paralarıyla değil yetenekleriyle sarı-lacivertli takımın alt yapısında oynayacak. Hedef her sezon en az 1 genci A takıma sokmak.

* Maçlardan sonra kendisi dahil yönetim kurulunda bulunan kimse yeşil çimle ilgili konuşmayacak. Soyunma odasına girilmeyecek. Hakemlerden bahsedilmeyecek. Yaptığı konuşma yüzünden ceza alan kim olursa olsun cebinden ödeyecek.

* Yönetim kurulu toplantıları şeffaf olacak. Alınan kararlar, konuşulan konular kamuoyu ile paylaşılacak. Hatta bazı yönetim kurulu toplantılarının canlı yayımlanması bile düşünülüyor.

* Bu yönetimin yaptığı gibi futbolculara ödenen bonservis bedelleri ve maaşlar gizlenmeyecek. Tam şeffaflık sağlanacak. Hedef bundan sonra kulübün asla kişilerin eline bakmaması. Bu nedenle yönetime girecek isimler zenginlerden değil, yetenekli, fikirleri olan, kulübe zihinsel anlamda bir şeyler katabilecek insanlardan seçilecek.

* Herkesin fikri dinlenecek. Taraftar kulübün yönetiminde söz sahibi olması için bazı projeler geliştirilecek. Sosyal medya aktif olarak kullanılacak. Projeleri olan taraftarlar kesinlikle kulübe davet edilip kendileri dinlenecek.


KAYNAK : Ajansspor
Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
 

Derbide ilki yaşayacaklar! Tam 21 isim...

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde, teknik direktörlerinin forma verm

Başkan Özbek'in derbilerde yüzü gülmüyor!

Süper Lig'de 22 Ekim Pazar günü Fenerbahçe'yi konuk edecek Galatas

Kocaman'ın Galatasaray'a şansı tutmuyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Kocaman, derbide karşılaşacakları s

Volkan Demirel, İnstagram'dan yanıt verdi!

Fenerbahçe'nin başarılı file bekçisi Volkan Demirel, Galatasaray
 
Federer'in çocukla maçı
33836
Sporda ilginç görüntüler!
34265
Galatasaraylılardan Fenerbahçe'ye uçakta küfür
9200
Ünlülerden Fenerbahçe'ye destek!
11991