GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

Kasımpaşa taraftarı İzmir'de istenmiyor

Bank Asya 1. Lig'de hafta sonu İzmir'de oynanacak Karşıyaka - Kasımpaşa karşılaşmasına deplasman takımının taraftarları alınmayacak.

Bizi Facebook'ta takip etmek için beğen'e tıklayınız
08 Şubat 2012, Çarşamba 19:43

İzmir İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısında, Bank Asya 1. Lig'de hafta sonu Karşıyaka ile Kasımpaşa arasında oynanacak futbol maçına, yalnızca ev sahibi takımın taraftarının alınması kararlaştırıldı.

İzmir Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Valilikte gerçekleştirilen toplantıda, Bank Asya 1. Lig'de cumartesi günü yapılacak Karşıyaka-Kasımpaşa karşılaşması ele alındı.

Her iki takımın taraftarları arasında 2009 yılındaki play-off karşılaşması ve 2011 yıldaki lig müsabakasının ardından olaylar yaşanması, Kasımpaşa takımının benzer endişeleri yazılı olarak dile getirmesi ve Göztepe takımı taraftarlarının da müsabakaya ilgi gösterdikleri duyumlarının alınmasının İl Spor Güvenlik Kurulu'nda değerlendirildiğinin kaydedildiği açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

''11 Şubat 2012 Cumartesi günü saat 19.00'da Karşıyaka-Kasımpaşa takımları futbol müsabakası ile ilgili olarak, misafir taraflarlar için bilet basılmamasına ve stada misafir takım seyircisinin alınmamasına, İzmir girişlerinde oluşturulacak kapama noktalarında gelmesi muhtemel misafir takım seyircisinin ilimize girişlerine izin verilmemesine, konunun Kasımpaşa Spor Kulübü ile taraftar derneklerine bildirilmesi ve gerekli önleminin alınması için İstanbul Valiliği'ne yazı yazılmasına karar alınmıştır.''

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
 

Derbide ilki yaşayacaklar! Tam 21 isim...

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde, teknik direktörlerinin forma verm

Başkan Özbek'in derbilerde yüzü gülmüyor!

Süper Lig'de 22 Ekim Pazar günü Fenerbahçe'yi konuk edecek Galatas

Kocaman'ın Galatasaray'a şansı tutmuyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Kocaman, derbide karşılaşacakları s

Volkan Demirel, İnstagram'dan yanıt verdi!

Fenerbahçe'nin başarılı file bekçisi Volkan Demirel, Galatasaray
 
Federer'in çocukla maçı
36528
Sporda ilginç görüntüler!
36762
Galatasaraylılardan Fenerbahçe'ye uçakta küfür
16443
Ünlülerden Fenerbahçe'ye destek!
13097