GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

Ziya Eren'den teşvik açıklaması!

TFF 1. Lig ekiplerinden Kayseri Erciyesspor'un Başkanı Ziya Eren, Kasımpaşa Kulübü'nün teşvik primi iddialarıyla ilgili, şike ve teşvik iddialarına gerekli cezalar verilmediği ve yaptırımlar uygulanmadığı sürece, bu türden mesnetsiz açıklamalar yapan insanların olacağını öne sürdü.

Bizi Facebook'ta takip etmek için beğen'e tıklayınız
29 Nisan 2012, Pazar 12:56

Ziya Eren, yaptığı yazılı açıklamada, kulüplerinin şanlı tarihi boyunca herhangi bir leke almadığını ve genelde de haksızlıklara uğradığını, buna rağmen sustuğunu, Kayseri halkının şanına yakışır davrandığını kaydetti.

Kasımpaşa Kulübü temsilcisi sıfatı ile talihsiz açıklama yapan kişiyi kınadığını belirten Eren, şunları anlattı:

''Talihsiz açıklama yapan zatı, şehrimiz, kulübümüz ve şahsım adına kınıyor, yaptığı isnadı ispatlamaya davet ediyorum. Aksi halde kem söz, asılsız isnat sahibine aittir. Buradan Türkiye Futbol Federasyonu'nu göreve davet ediyoruz. Kayseri Erciyesspor Kulübü olarak her türlü hukuki hakkımız saklı kalmak üzere Pazartesi günü gerek Türkiye Futbol Federasyonu nezdinde gerekse Federasyon Disiplin Kuruluna müracaatta bulunacağımızı tüm kamuoyuyla paylaşıyorum. Son bir yıldır futbolumuzda sürekli konuşulan şike ve teşvik iddialarına gerekli cezalar verilmediği ve yaptırımlar uygulanmadığı sürece, bu türden mesnetsiz açıklamalar yapan bazı boş ve lüzumsuz insanlar olacaktır. Kimse kendi kulübü ve yönetimi içerisindeki huzursuzlukları, uyuşmazlıkları örtmek için şehri, yönetimi, teknik heyeti ve futbolcusuyla bu denli barışık ve sorunsuz bir kulüp olan Kayseri Erciyesspor üstünden prim yapmaya çalışmasın.''

Kasımpaşa Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, bugün konuk edecekleri Kayseri Erciyesspor'da futbolculara 10-15 bin lira civarı prim verileceğini öğrendiklerini, bunun teşvik primi anlamına geleceğini ileri sürmüştü.
Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
 

"Galibiyet serisine başlamak istiyoruz"

TFF 1. Lig'in 9. haftasında 21 Ekim Cumartesi günü sahasında Adana

Gaziantepspor'un kalesi düştü

TFF 1. Lig ekiplerinden Gaziantepspor, geride kalan haftalarda kalesin

Başkan uyardı: "Ne zaman şamar yiyeceğin..."

TFF 1. Lig'in ilk üç haftasında 3 galibiyet alarak hanesine 9 puan

Samsunspor 3 puan istiyor!

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un teknik direktörü Osman Özköy
 
Federer'in çocukla maçı
36528
Sporda ilginç görüntüler!
36762
Galatasaraylılardan Fenerbahçe'ye uçakta küfür
16444
Ünlülerden Fenerbahçe'ye destek!
13097