GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

Yılmaz Vural (Özel): Beşiktaş\'ın işi çok zor

Kasımpaşaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, takım olarak kendi teorileri ve pratiklerini sahada uygulayabilecek güçte olduklarını belirterek, karşılarında Beşiktaş\'ın işinin hiç de kolay olmadığını söyledi.

Bizi Facebook'ta takip etmek için beğen'e tıklayınız
16 Ekim 2009, Cuma 10:38

Kasımpaşaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, takım olarak kendi teorileri ve pratiklerini sahada uygulayabilecek güçte olduklarını belirterek, karşılarında Beşiktaş\'ın işinin hiç de kolay olmadığını söyledi.

Turkcell Süper Lig\'de cumartesi günü Beşiktaş\'la karşılaşacak olan Kasımpaşaspor\'da teknik direktör Yılmaz Vural, bu maçla ilgili açıklamalarda bulundu. Yılmaz Vural, kendilerinin de artık teorilerini ve pratiklerini sahaya yansıtabilme güçleri olduğunu dile getirerek, \"Beşiktaş\'ın işi hiç de kolay değil. Çok iyi oynayabileceğimizi söyleyebilirim; ancak sonucu söylemek müneccimlik olur. İddialı konuşmak doğru olmaz; ama biz de 3 puan alalım istiyoruz.\" ifadelerini kullandı.

 

\"BEŞİKTAŞ GERGİN\"

Karşılaşmayı Beşiktaş açısından da ele alan Vural, \"Kaybederlerse artık yukarıdaki iddiaları erken sonuçlanmak durumunda kalır. Bir de Denizlispor maçındaki olayları düşünürsek, Beşiktaş\'ın teknik adamı, oyuncusu olmayı ben de istemem. Bu nedenle bayağı gergin olduklarını düşünüyorum; ancak Beşiktaş büyük takım ve sorunları aşabilecek güçleri vardır.\" diye konuştu.

 

KASIMPAŞASPORLU FUTBOLCULAR BEŞİKTAŞ MAÇINDAN UMUTLU

Kasımpaşasporlu futbolculardan Azar Karadaş, Murat Akın, Murat Erdoğan ve Gökhan Güleç de yaptıkları açıklamada Beşiktaş karşılaşmasından puan ya da puanlar alacaklarını ifade ettiler.

Azar Karadaş, zor maç olacağını bildiklerini kaydederek, karşılaşmayı dört gözle beklediklerini söylerken, Murat Akın, Kayserispor karşısında ilk puanlarını aldıkları için çok mutlu olduklarını dile getirerek, \"11 günlük bir kamp dönemi geçirdik. Antalya\'da çok iyi hazırlandık, dört gözle cumartesi günkü maçı bekliyoruz. İnşallah 3 puanı olmazsa en azından 1 puanı alıp diğer maçlara umutla gideriz.\" şeklinde konuştu.

Kasımpaşaspor\'un tecrübeli futbolcularından Murat Erdoğan ise Beşiktaş maçının zamanlamasının kendileri açısından iyi olmadığını ifade etti. Son maçlarda gösterdikleri performansla iyi bir ivme yakaladıklarını aktaran Murat, şunları söyledi: \"Beşiktaş da bir çıkış peşinde. Bizim için olduğu gibi onlar için de çok önemli bir maç. Elimizden geleni yapacağız. Beşiktaş yenilmeyecek bir takım değil. İnşallah istediğimizi elde ederiz.\"

Golcü futbolcu Gökhan Güleç de Beşiktaş\'ın içinde bulunduğu durumun kendileri için bir avantaj olduğunu dile getirerek, \"Ama inanın bizim Beşiktaş\'tan daha çok puana ihtiyacımız var. Bu yüzden izleyenlere iyi futbol izletip Galatasaray maçının ilk 60 dakikasında olduğu gibi iyi futbol oynayıp oradan mutlaka puan almak istiyoruz.\" dedi.

 

 

 


Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
 

Derbide ilki yaşayacaklar! Tam 21 isim...

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde, teknik direktörlerinin forma verm

Başkan Özbek'in derbilerde yüzü gülmüyor!

Süper Lig'de 22 Ekim Pazar günü Fenerbahçe'yi konuk edecek Galatas

Kocaman'ın Galatasaray'a şansı tutmuyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Kocaman, derbide karşılaşacakları s

Volkan Demirel, İnstagram'dan yanıt verdi!

Fenerbahçe'nin başarılı file bekçisi Volkan Demirel, Galatasaray
 
Federer'in çocukla maçı
35987
Sporda ilginç görüntüler!
36280
Galatasaraylılardan Fenerbahçe'ye uçakta küfür
15562
Ünlülerden Fenerbahçe'ye destek!
12876