Hangi maçı hangi kanal veriyor

Saat
Lig
Takım Adı
Kanal
21.Şubat Çarşamba
18:00
Voleybol
Halkbank - Lube Civitanova
TRT Spor Yıldız
19:00
Voleybol
Eczacıbaşı - Scandicci
SSport Plus
20:00
Futbol
Panathinaikos - PAOK
SSport Plus
20:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi
KAA Gent - Maccabi Haifa FC
Exxen
23:00
UEFA UEFA Şampiyonlar Ligi
SSC Napoli - Barcelona
Exxen
23:00
UEFA UEFA Şampiyonlar Ligi
FC Porto - Arsenal FC
TV 8.5
22.Şubat Perşembe
11:00
Futbol
Macarthur Bulls - CC Mariners
Smart Spor 2
20:45
UEFA Avrupa Konferans Ligi
GNK Dinamo Zagreb - Real Betis Sevilla
Exxen
20:45
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Bodoe/Glimt - Ajax Amsterdam
Exxen
20:45
UEFA Avrupa Ligi
Karabağ FK - SC Braga
Exxen
20:45
UEFA Avrupa Ligi
Toulouse FC - Benfica Lisbon
TV 8.5
20:45
UEFA Avrupa Ligi
Freiburg - Racing Club de Lens
Exxen
20:45
UEFA Avrupa Ligi
Stade Rennais - AC Milan
Exxen
21:30
Voleybol
Las Palmas - Ziraat Bankkart
TRT Spor Yıldız
22:00
Basketbol
İspanya - Letonya
SSport
22:30
Basketbol
İtalya - Türkiye
TRT Spor Yıldız
22:45
Serie A
Torino FC - Lazio Rome
SSport 2
23:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Ferencvarosi Budapest - Olympiacos Piraeus
Exxen
23:00
UEFA Avrupa Ligi
Marsilya - FC Shakhtar Donetsk
TV 8.5
23:00
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Eintracht Frankfurt - Union Saint-Gilloise
Exxen
23:00
UEFA Avrupa Ligi
Sparta Prague - Galatasaray
Exxen
23:00
UEFA Avrupa Ligi
Sporting Lisbon - Young Boys Bern
Exxen
23:00
UEFA Avrupa Ligi
AS Roma - Feyenoord Rotterdam
Exxen
23.Şubat Cuma
03:30
Basketbol
Dallas Mavericks - Phoenix Suns
SSport
20:00
1. Lig
Altay - Giresunspor
TRT Spor
20:00
Spor Toto Süper Lig
Yılport Samsunspor - Çaykur Rizespor
beIN Sports
22:30
Basketbol
Fransa - Hırvatistan
SSport Plus
22:30
Bundesliga
Bayer Leverkusen - Mainz 05
beIN Sports Connect
22:45
Serie A
Bologna FC - Hellas Verona
SSport 2
23:00
Ligue 1
Metz - Olympique Lyon
beIN Sports Connect
23:00
La Liga
Real Sociedad San Sebastian - Villarreal
SSport
23:00
Premier Lig
Chelsea - Tottenham
beIN Sports Connect
24.Şubat Cumartesi
04:00
Basketbol
Houston Rockets - Phoenix Suns
SSport
13:30
Futbol
Bandırmaspor - Ümraniyespor
TRT Spor
13:30
Spor Toto Süper Lig
Mondihome Kayserispor - MKE Ankaragücü
beIN Sports
14:00
Voleybol
Fenerbahçe Parolapara - Arkas
TRT Spor Yıldız
16:00
Spor Toto Süper Lig
Gaziantep - Rams Başakşehir FK
beIN Sports
16:00
1. Lig
Yeni Çorumspor AŞ - BB Bodrumspor
TRT Spor
16:00
La Liga
Granada - Valencia
SSport
17:00
Serie A
Sassuolo Calcio - Empoli FC
SSport 2
17:30
Bundesliga
Stuttgart - Köln
beIN Sports Connect
17:30
Bundesliga
Werder Bremen - SV Darmstadt 98
beIN Sports Connect
17:30
Bundesliga
Union Berlin - 1. FC Heidenheim
beIN Sports Connect
17:30
Bundesliga
Borussia Monchengladbach - Bochum
beIN Sports Connect
18:00
Premier Lig
Manchester United FC - Fulham FK
beIN Sports Connect
18:00
Premier Lig
Crystal Palace FC - Burnley
beIN Sports Connect
18:00
Premier Lig
Brighton & Hove Albion FC - Everton FC
beIN Sports Connect
18:00
Futbol
Liverpool - Luton Town
beIN Sports Connect
18:00
Premier Lig
Aston Villa - Nottingham Forest
beIN Sports Connect
18:15
La Liga
Barcelona - Getafe
SSport
19:00
Spor Toto Süper Lig
Tümosan Konyaspor - Atakaş Hatayspor
beIN Sports 2
19:00
Spor Toto Süper Lig
Fenerbahçe - Kasımpaşa
beIN Sports
19:00
1. Lig
Adanaspor - Göztepe
TRT Spor
19:00
Ligue 1
Lorient - Nantes
beIN Sports Connect
20:00
Serie A
US Salernitana - AC Monza
SSport 2
20:00
Futbol
Pas Lamia - AEK
SSport Plus
20:30
Bundesliga
Bayern Münih - RB Leipzig
beIN Sports Connect
20:30
La Liga
Alaves - RCD Mallorca
SSport
20:30
Premier Lig
Bournemouth - Manchester City FC
beIN Sports Connect
22:00
Eredivisie
PEC Zwolle - PSV Eindhoven
Exxen
22:45
Serie A
Genoa GFC - Udinese Calcio
SSport 2
23:00
Ligue 1
Strasbourg Alsace - Stade Brest 29
beIN Sports Connect
23:00
Premier Lig
Arsenal FC - Newcastle United FC
beIN Sports Connect
23:00
La Liga
Almeria - Atletico Madrid
SSport
25.Şubat Pazar
04:30
Basketbol
New York Knicks - Boston Celtics
SSport
13:30
Voleybol
Galatasaray Daikin - Kuzeyboru
TRT Spor Yıldız
13:30
1. Lig
Ankara Keçiörengücü - Kocaelispor
TRT Spor
14:30
Serie A
Juventus Turin - Frosinone Calcio
SSport 2
15:00
Ligue 1
Racing Club de Lens - Monaco
beIN Sports Connect
15:00
Premier Lig
Motherwell FC - Celtic Glasgow
SSport Plus
15:30
Pro Lig
Club Brugge - RSC Anderlecht
SSport Plus
16:00
1. Lig
Boluspor - BB Erzurumspor
TRT Avaz
16:00
1. Lig
Manisa Futbol Kulübü - Gençlerbirliği
TRT Spor
16:00
Spor Toto Süper Lig
Trabzonspor - Yukatel Adana Demirspor
beIN Sports
16:00
La Liga
Cadiz - Celta de Vigo
SSport
16:00
Spor Toto Süper Lig
Vavacars Karagümrük - Corendon Alanyaspor
beIN Sports 2
16:00
Basketbol
Türkiye - İzlanda
TRT Spor Yıldız
16:30
Premier Lig
Wolverhampton Wanderers FC - Sheffield United
beIN Sports Connect
16:30
Eredivisie
Almere City FC - Feyenoord Rotterdam
TV 8.5
16:30
Eredivisie
FC Twente Enschede - Go Ahead Eagles
Exxen
17:00
Ligue 1
Toulouse FC - Lille OSC
beIN Sports Connect
17:00
Ligue 1
OGC Nice - Clermont Foot 63
beIN Sports Connect
17:00
Ligue 1
Le Havre - Stade Reims
beIN Sports Connect
17:00
Serie A
Cagliari Calcio - SSC Napoli
SSport 2
17:30
Bundesliga
Eintracht Frankfurt - Wolfsburg
beIN Sports Connect
18:00
Futbol
Panetolikos - PAOK
SSport Plus
18:00
Spor Toto Süper Lig
EMS Yapı Sivasspor - Siltaş Yapı Pendikspor
beIN Sports
18:15
La Liga
Real Betis Sevilla - Athletic de Bilbao
SSport
18:30
Voleybol
Beşiktaş - Karayolları
TRT Spor Yıldız
18:45
Eredivisie
AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam
TV 8.5
19:00
1. Lig
Eyüpspor - Sakaryaspor
TRT Spor
19:00
Spor Toto Süper Lig
Istanbulspor AS - Beşiktaş
beIN Sports
19:05
Ligue 1
Paris St. Germain - Stade Rennais
beIN Sports Connect
19:30
Bundesliga
Borussia Dortmund - Hoffenheim
beIN Sports Connect
20:00
Futbol
Al Shabab - Al Nassr
Exxen
20:00
Serie A
US Lecce - Inter Milano
SSport 2
20:30
La Liga
Las Palmas - CA Osasuna
SSport
21:00
Basketbol
Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks
SSport Plus
21:00
Futbol
Panathinaikos - Kifisias
SSport Plus
21:30
Bundesliga
Augsburg - Freiburg
beIN Sports Connect
22:45
Ligue 1
Marsilya - Montpellier
beIN Sports Connect
22:45
Serie A
AC Milan - Atalanta BC
SSport 2
23:00
La Liga
Real Madrid - Sevilla
SSport
23:30
Basketbol
Phoenix Suns - LA Lakers
SSport Plus
Hangi maçı hangi kanal veriyor, Bugünkü maçlar hangi kanalda, Avrupa Maçları hangi kanalda, Milli maç hangi kanalda, Hangi maçı hangi kanal veriyor, Uefa da hangi maç hangi kanalda, İspanya La Liga maçları hangi kanalda