27.02.2024 tarihli maçlar ve maç sonuçları

TürkiyeTürkiye - Türkiye Kupası - Çeyrek Final
-
20:45
 
MKE Ankaragücü
Fenerbahçe
-
     
İspanyaİspanya - Kral Kupası
-
23:30
 
Real Sociedad
Mallorca
-
     
FransaFransa - Fransa Kupası
-
22:45
 
Lyon
Strasbourg
-
     
ArjantinArjantin - Arjantin Kupası
-
23:10
 
Sarmiento
Atl Temperley
-
     
HollandaHollanda - Kupa
-
22:00
 
SC Cambuur
NEC Nijmegen
-
     
İskoçyaİskoçya - Premier League
-
23:00
 
Ross County
St. Mirren
-
     
ArjantinArjantin - Premier Lig 2. Aşama
-
01:00
MS
kırmızı kartDefensa y Justicia
Deportivo Riestra
0-1
     
-
01:30
MS
Argentinos Juniors
Platense
2-0
     
-
03:30
MS
Vélez Sarsfield
Tigre
2-0
     
-
03:45
MS
Central Córdoba SE
Atlético Tucumán
0-0
     
RomanyaRomanya - Birinci Lig
-
17:15
 
FC U Craiova
CSC Dumbravita
-
     
-
19:30
 
Viitorul Târgu Jiu
AFC Hermannstadt
-
     
-
22:00
 
Jiul Petrosani
CFR Cluj
-
     
UluslararasıUluslararası - Uluslararası dostluk maçları
-
00:00
 
Uruguay
Ekvator
-
     
PolonyaPolonya - Polonya Kupası
-
19:30
 
Piast Gliwice
Rakow Czestochowa
-
     
-
22:30
 
Lech Poznan
MKS Pogon Szczecin
-
     
İngiltereİngiltere - FA Cup
-
22:30
 
AFC Bournemouth
Leicester City
-
     
-
22:45
 
Blackburn Rovers
Newcastle United
-
     
-
23:00
 
Luton Town
Manchester City
-
     
İtalyaİtalya - Serie B
-
20:15
 
AC Reggiana 1919
Südtirol
-
     
-
20:15
 
Ascoli
Brescia
-
     
-
22:30
 
Catanzaro
Bari
-
     
-
22:30
 
Lecco
Como
-
     
-
22:30
 
Palermo
Ternana
-
     
-
22:30
 
Parma
Cosenza
-
     
-
22:30
 
Sampdoria
Cremonese
-
     
İskoçyaİskoçya - Championship League
-
22:45
 
Ayr United
Partick Thistle
-
     
-
22:45
 
Dundee United
Airdrieonians
-
     
-
22:45
 
Inverness CT
Dunfermline Athletic
-
     
-
22:45
 
Queen's Park
Arbroath
-
     
-
22:45
 
Raith Rovers
Greenock Morton
-
     
PortekizPortekiz - 2.Lig
-
23:15
 
AVS Futebol
Académico Viseu
-
     
İngiltereİngiltere - Lig 1
-
22:45
 
Derby County
Charlton Athletic
-
     
-
22:45
 
Port Vale
Fleetwood Town
-
     
-
22:45
 
Wycombe Wanderers
Cheltenham Town
-
     
-
22:45
 
Stevenage
Cambridge United
-
     
-
22:45
 
Leyton Orient
Blackpool
-
     
-
22:45
 
Lincoln City FC
Shrewsbury Town
-
     
-
22:45
 
Wigan Athletic
Bolton Wanderers
-
     
-
22:45
 
Burton Albion
Carlisle United
-
     
İskoçyaİskoçya - 1. Lig
-
22:45
 
Stirling Albion
Hamilton Academical
-
     
İngiltereİngiltere - Lig 2
-
22:45
 
Forest Green Rovers
Wrexham
-
     
-
22:45
 
Notts County
Sutton United
-
     
-
22:45
 
Salford City FC
Colchester United
-
     
-
22:45
 
Swindon Town
Tranmere Rovers
-
     
-
22:45
 
Walsall
Accrington Stanley
-
     
-
22:45
 
Harrogate Town
Newport County
-
     
İngiltereİngiltere - The Conference
-
22:45
 
Woking
Gateshead FC
-
     
-
22:45
 
Barnet
Chesterfield
-
     
-
22:45
 
Eastleigh
Oldham Athletic
-
     
-
22:45
 
Tranmere Rovers
Wealdstone
-
     
-
22:45
 
Southend United
Altrincham
-
     
-
22:45
 
Solihull Moors
AFC Fylde
-
     
ParaguayParaguay - Açılış Ligi
-
01:30
MS
Libertad
Tacuary
0-1
     
KolombiyaKolombiya - Açılış Ligi
-
02:10
MS
Boyacá Chicó
Santa Fe
0-1
     
-
04:20
MS
Deportivo Cali
Deportes Tolima
0-0
     
-
00:00
 
Envigado FC
Patriotas FC
-
     
İranİran - İran Gulf Ligi
-
14:00
 
Gol Gohar
Nassaji Mazandaran
-
     
-
14:30
 
Esteghlal F.C.
Sepahan
-
     
-
15:30
 
Foolad
Malavan
-
     

Futbolingo tarafından sunulan futbol maç sonuçları hizmeti,iddaa oynanan futbol ligi, kupa ve turnuvalarından futbol maç sonuçları ve skor bilgisiyle birlikte, puan durumu, gol atan oyuncular, futbol ilk yarı sonuçları, kırmızı kartlar, sarı kartlar, gol bildirimleri ve diğer iddaa skor bilgilerini sunar. İddaa maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olduğundan sayfayı yenilemeniz gerekmez. Futbolingo.com maç sonuçları ve iddaa maç sonuçları sayfalarında İngiliz Premier League iddaa maç sonuçları, Serie A iddaa maç sonuçları, La liga iddaa maç sonuçları, Bundesliga iddaa maç sonuçları, SporToto Süper Lig iddaa maç sonuçları ve Ptt 1. Ligi iddaa maç sonuçları bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.