26.09.2021 tarihli maçlar ve maç sonuçları

TürkiyeTürkiye - Spor Toto SüperLig
-
13:30
MS
Giresunspor
Kayserispor
-
     
-
16:00
22
Medipol Başakşehir
Rizespor
-
     
-
16:00
22
Hatayspor
Fenerbahçe
-
     
-
19:00
 
Galatasaray
Göztepe
-
     
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
-
13:30
MS
Bandırmaspor
Altınordu
-
     
-
16:00
22
İstanbulspor
Balıkesirspor
-
     
-
16:00
22
Menemen Bld.
Eyüpspor
-
     
-
19:00
 
Bursaspor
Ankaragücü
-
     
İngiltereİngiltere - Premier Lig
-
16:00
22
Southampton
Wolverhampton
-
     
-
18:30
 
Arsenal
Tottenham
-
     
İspanyaİspanya - La liga
-
15:00
45'+
Mallorca
Osasuna
-
     
-
17:15
 
Barcelona
Levante
-
     
-
19:30
 
Rayo Vallecano
Cadiz
-
     
-
19:30
 
Real Sociedad
Elche
-
     
-
22:00
 
Betis
Getafe
-
     
İtalyaİtalya - Serie A
-
13:30
MS
Juventus
Sampdoria
-
     
-
16:00
22
Empoli
Bologna
-
     
-
16:00
22
Sassuolo
Salernitana
-
     
-
16:00
22
Udinese
Fiorentina
-
     
-
19:00
 
Lazio
Roma
-
     
-
21:45
 
Napoli
Cagliari
-
     
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
-
16:30
 
Bochum
Stuttgart
-
     
-
18:30
 
Freiburg
Augsburg
-
     
FransaFransa - Ligue 1
-
14:00
MS
Bordeaux
Rennes
-
     
-
16:00
22
Brest
Metz
-
     
-
16:00
22
Reims
Nantes
-
     
-
16:00
22
Troyes
Angers
-
     
-
18:00
 
Clermont
Monaco
-
     
-
21:45
 
Marsilya
Lens
-
     
ABDABD - Major League Soccer
-
00:00
90'+
San José Oruro
Blooming
1-1
     
-
00:00
45'+
Banfield
Atlético Tucumán
-
     
-
00:00
90'+
Jocoro FC
Alianza FC
3-0
     
-
00:06
90'+
Marathón
Vida
1-1
     
-
02:00
MS
New England Rev.
Orlando City
-
     
-
02:37
MS
Columbus Crew
Montreal Impact
-
     
-
02:37
MS
Dc United
FC Cincinnati
-
     
-
03:07
MS
New York City FC
New York Red Bulls
-
     
-
03:07
MS
Colorado Rapids
Toronto FC
-
     
-
03:07
MS
Minnesota United
Houston Dynamo
-
     
-
05:07
MS
San Jose Earthquakes
Los Angeles FC
-
     
-
05:07
MS
Vancouver Whitecaps
Dallas
-
     
-
05:37
MS
Portland Timbers
Salt Lake
-
     
-
20:00
 
Chicago Fire
Nashville SC
-
     
AvusturyaAvusturya - Bundesliga
-
15:30
45'+
Hartberg
Austria Vienna
-
     
-
15:30
45'+
Lask Linz
Admira/Wacker
-
     
-
18:00
 
Rapid Vienna
Sturm Graz
-
     
BelçikaBelçika - Jupiler Lig
-
14:30
45'+
R.Union Saint-Gilloise
Antwerp
-
     
-
17:00
 
Gent
Cercle Brugge
-
     
-
19:30
 
Oostende
Anderlecht
-
     
-
22:00
 
Charleroi
Mechelen
-
     
-
22:00
 
Genk
Seraing United
-
     
BrezilyaBrezilya - Brasileirao A
-
01:00
MS
Corinthians
Palmeiras
-
     
-
03:00
MS
Sao Paulo
Atletico Mineiro
-
     
-
17:00
 
America Mineiro
Flamengo
-
     
-
22:00
 
Fluminense
Bragantino
-
     
-
22:00
 
Internacional
Bahia
-
     
-
22:00
 
Juventude
Santos
-
     
DanimarkaDanimarka - SAS Ligaen
-
15:00
45'+
Midtjylland
Randers FC
-
     
-
15:00
45'+
Viborg
Odense
-
     
-
17:00
 
Nordsjaelland
Kopenhag
-
     
-
19:00
 
Brondby
Aalborg
-
     
-
21:00
 
Kolding FC
Silkeborg
-
     
HollandaHollanda - Casino Eredivisie
-
13:15
MS
Sparta Rotterdam
Cambuur
-
     
-
15:30
45'+
Az Alkmaar
Go Ahead Eagles
-
     
-
15:30
45'+
Heerenveen
Twente
-
     
-
17:45
 
Heracles Almelo
Waalwijk
-
     
HırvatistanHırvatistan - Hırvatistan Birinci Ligi
-
18:00
 
HNK Gorica
Rijeka
-
     
-
20:05
 
Hajduk
Lokomotiva
-
     
İskoçyaİskoçya - Premier League
-
14:00
45'+
St Mirren
Aberdeen
-
     
-
17:00
 
Celtic
Dundee United
-
     
-
17:00
 
Hibernian
St Johnstone
-
     
İsveçİsveç - Allsvenskan
-
16:00
22
Mjallby
Elfsborg
-
     
-
16:00
22
Ostersund
Djurgarden
-
     
-
18:30
 
Hacken
Hammarby
-
     
-
18:30
 
Norrköping
Varbergs BoIS FC
-
     
İsviçreİsviçre - Süper Lig
-
15:15
45'+
Luzern
FC Lugano
-
     
-
17:30
 
Basel
Zurich
-
     
-
17:30
 
Grasshoppers
Sion
-
     
JaponyaJaponya - J-League
-
07:00
MS
Sapporo
Hiroshima
0-1
     
-
09:00
MS
Cerezo Osaka
Kashima
0-0
     
-
10:00
MS
Nagoya
Oita Trinita
1-0
     
-
11:00
MS
Kawasaki
Shonan Bellmare
0-1
     
-
13:00
MS
Gamba Osaka
Kashiwa Reysol
2-0
     
NorveçNorveç - 1. Lig
-
19:00
 
Brann
Kristiansund
-
     
-
19:00
 
Haugesund
Odds Bk
-
     
-
19:00
 
Molde
Viking
-
     
-
19:00
 
Rosenborg
Mjondalen
-
     
-
19:00
 
Sandefjord
Stabæk
-
     
-
21:00
 
Bodo Glimt
Valerenga
-
     
FinlandiyaFinlandiya - Veikkausliiga
-
18:30
 
Helsinki
Inter Turku
-
     
-
18:30
 
Ilves
Honka
-
     
-
18:30
 
Kuopion
HIFK
-
     
-
18:30
 
Seinajoen Jk
Lahti
-
     
-
18:30
 
Oulu
Haka
-
     
-
18:30
 
Mariehamn
Kotkan
-
     
MeksikaMeksika - Açılış Ligi
-
01:00
MS
Atlas
Club Leon
-
     
-
03:00
MS
Tigres UANL
Pumas UNAM
-
     
-
05:00
MS
Club America
Guadalajara
-
     
-
20:00
 
Toluca
Atlético San Luis
-
     
PortekizPortekiz - Liga Sagres
-
20:00
 
Santa Clara
Braga
-
     
-
22:30
 
Portimonense
Vizela
-
     
RusyaRusya - Premiere League
-
14:00
MS
Dinamo Moskova
Rubin Kazan
-
     
-
16:30
 
Rostov
Terek
-
     
-
19:00
 
Krasnodar
PFC Sochi
-
     
YunanistanYunanistan - Süper Lig
-
16:00
22
Asteras Tripolis
Olympiakos
-
     
-
16:00
22
Panathinaikos
Volou NFC
-
     
-
18:15
 
Lamia
Panetolikos
-
     
-
20:30
 
Paok
Aek Athens
-
     
YunanistanYunanistan - Yunanistan kupası
-
16:00
22
Kallithea
Episkopi
-
     
RomanyaRomanya - Birinci Lig
-
15:30
-1IY
Farul Constanta
CS Mioveni
1-0
     
-
18:00
 
Botosani
Univ. Craiova
-
     
-
21:00
 
UTA Arad
CFR Cluj
-
     
UkraynaUkrayna - Premier League
-
14:00
MS
FC Minaj
FC Lviv
-
     
-
17:00
 
SC Dnipro-1
Zoria Luhansk
-
     
-
19:30
 
FC Desna Chernihiv
FC Metalist 1925
-
     
PolonyaPolonya - Ekstraklasa
-
13:30
MS
Nieciecza
Gornik Zabrze
-
     
-
16:00
22
Slask Wroclaw
Wisla Plock
-
     
-
18:30
 
Wisla Krakow
Pogon
-
     
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti - Czech Liga
-
17:00
 
Jablonec
Slovan Liberec
-
     
-
17:00
 
Mlada Boleslav
Slovacko
-
     
-
17:00
 
Teplice
Sigma Olomouc
-
     
-
20:00
 
Slavia Prag
Hradec Kralove
-
     
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
-
15:00
67
Mirandes
Leganés
1-1
     
-
17:00
 
Sporting Gijón
Malaga
-
     
-
19:15
 
Oviedo
Girona
-
     
-
21:30
 
Lugo
Zaragoza
-
     
-
22:00
 
Valladolid
Alcorcón
-
     
İtalyaİtalya - Serie B
-
15:00
45'+
Perugia
Alessandria
-
     
-
17:15
 
Parma
Pisa
-
     
-
21:30
 
Bassano Virtus
Cremonese
-
     
-
21:30
 
Ternana
SPAL
-
     
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
-
14:30
45'+
Hamburger SV
Nürnberg
-
     
-
14:30
45'+
Hannover 96
Sandhausen
-
     
-
14:30
45'+
Dynamo Dresden
Werder Bremen
-
     
AvusturyaAvusturya - Erste Liga
-
11:30
MS
FK Austria Wien Amateure
SV Lafnitz
0-1
     
-
11:30
MS
GAK
Wacker Innsbruck
1-1
     
BrezilyaBrezilya - Brasileirão B
-
00:30
MS
Regatas
Avai
-
     
-
03:00
MS
Coritiba
Guarani de Campinas
-
     
-
22:00
 
Cruzeiro
CSA
-
     
DanimarkaDanimarka - 1. Lig
-
15:00
45'+
Jammerbugt FC
Esbjerg
-
     
-
16:00
22
Horsens
Nykøbing FC
-
     
İskoçyaİskoçya - Championship League
-
17:00
 
Raith Rovers
Partick Thistle
-
     
İsveçİsveç - 2. Lig
-
14:00
MS
Oster
Helsingborgs IF
-
     
-
16:00
22
Trelleborgs FF
Varnamo
-
     
NorveçNorveç - 2. Lig
-
16:00
22
Start
Fredrikstad
-
     
-
19:00
 
Ham Kam
Jerv
-
     
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Beyaz Grup
-
15:00
67
Ankara Demirspor
Amed Sportif Faliyetler
0-1
     
-
15:30
45'+
Kirsehir Köy Hizmetleri
Zonguldak Kömürspor
-
     
-
16:00
22
Nazilli Bld.
Kastamonuspor
-
     
-
16:00
22
Pendikspor
Anadolu Selçukluspor
-
     
-
16:00
22
Utaş Uşakspor
Tire 1922 Spor
-
     
-
19:00
 
Akhisar Belediye
24Erzincanspor
-
     
-
19:00
 
Eskişehirspor
Pazarspor
-
     
-
19:00
 
Ispartaspor
Tarsus Idman Yurdu
-
     
-
19:00
 
Karacabey Birlik Spor
Kırklarelispor
-
     
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Kırmızı Grup
-
13:00
MS
Adıyamanspor
Hekimoğlu Trabzon
0-0
     
-
15:30
-1IY
Etimesgut Bld.
Sivas Dört EB
0-0
     
-
15:30
45'+
Kahramanmaraşspor
Bayburt Grup Özel Idare
-
     
-
15:30
-1IY
Niğde Belediyespor
İnegölspor
0-3
     
-
16:00
22
Ergene Velimese Spor
Van Büyüksehir Bld.
-
     
-
16:00
22
Serik Belediyespor
Sarıyer
-
     
-
18:00
 
Sakaryaspor
Bodrum Bld.
-
     
-
19:00
 
Afjet Afyonspor
Osmanlıspor
-
     
-
19:00
 
Yeni Diyarbakirspor
Somaspor
-
     
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
-
14:00
MS
SV Türkgücü München
Dortmund Am.
1-0
     
-
15:00
67
FSV Zwickau
SC Freiburg Am.
0-0
     
MacaristanMacaristan - Liga NB1
-
15:15
52
Kisvarda FC
Debreceni VSC
0-1
     
-
18:00
 
Ferencváros
Ujpest
-
     
ParaguayParaguay - Kapanış Ligi
-
01:00
MS
Nacional Asunción
12 de Octubre
1-1
     
-
03:15
MS
Cerro Porteño
Sportivo Luqueño
0-0
     

Futbolingo tarafından sunulan futbol maç sonuçları hizmeti,iddaa oynanan futbol ligi, kupa ve turnuvalarından futbol maç sonuçları ve skor bilgisiyle birlikte, puan durumu, gol atan oyuncular, futbol ilk yarı sonuçları, kırmızı kartlar, sarı kartlar, gol bildirimleri ve diğer iddaa skor bilgilerini sunar. İddaa maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olduğundan sayfayı yenilemeniz gerekmez. Futbolingo.com maç sonuçları ve iddaa maç sonuçları sayfalarında İngiliz Premier League iddaa maç sonuçları, Serie A iddaa maç sonuçları, La liga iddaa maç sonuçları, Bundesliga iddaa maç sonuçları, SporToto Süper Lig iddaa maç sonuçları ve Ptt 1. Ligi iddaa maç sonuçları bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.