GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

24.08.2019 tarihli maçlar ve maç sonuçları

TürkiyeTürkiye - Spor Toto SüperLig
-
20:15
MS
Ankaragücü
Kayserispor
-
     
-
22:45
MS
Alanyaspor
Kasımpaşa
-
     
-
22:45
MS
Medipol Başakşehir
Fenerbahçe
-
     
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
-
17:30
MS
Keçiörengücü
Osmanlıspor
-
     
-
22:45
MS
Altınordu
Fatih Karagümrük
-
     
-
22:45
MS
Balıkesirspor
Bsb Erzurumspor
-
     
İngiltereİngiltere - Premier Lig
-
15:30
MS
Norwich
Chelsea
-
     
-
18:00
MS
Brighton
Southampton
-
     
-
18:00
MS
Manchester Utd
Crystal Palace
-
     
-
18:00
MS
Sheffield Utd
Leicester
-
     
-
18:00
MS
Watford
West Ham
-
     
-
20:30
MS
Liverpool
Arsenal
-
     
İspanyaİspanya - La liga
-
00:00
MS
Levante
Villarreal
-
     
-
19:00
MS
Osasuna
Eibar
-
     
-
21:00
MS
Real Madrid
Valladolid
-
     
-
23:00
MS
Celta
Valencia
-
     
-
23:00
MS
Getafe
Athletic Bilbao
-
     
İtalyaİtalya - Serie A
-
20:00
MS
Parma
Juventus
-
     
-
22:45
MS
Fiorentina
Napoli
-
     
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
-
17:30
MS
Hoffenheim
Werder Bremen
-
     
-
17:30
MS
Fortuna Dusseldorf
Leverkusen
-
     
-
17:30
MS
Mainz
M. Gladbach
-
     
-
17:30
MS
Augsburg
Union Berlin
-
     
-
17:30
MS
Paderborn
Freiburg
-
     
-
20:30
MS
Schalke 04
Bayern Mün.
-
     
FransaFransa - Ligue 1
-
22:00
MS
Amiens
Nantes
-
     
-
22:00
MS
Angers
Metz
-
     
-
22:00
MS
Brest
Reims
-
     
-
22:00
MS
Dijon
Bordeaux
-
     
ABDABD - Major League Soccer
-
04:07
MS
Orlando City
Atlanta United
-
     
-
06:07
MS
Portland Timbers
Seattle Sounders
-
     
ArjantinArjantin - Açılış Ligi
-
04:00
MS
Arsenal Sarandi
San Lorenzo
-
     
-
20:15
MS
Gimnasia La Plata
Defensa y Justicia
-
     
-
22:30
MS
Velez Sarsfield
Newell's Old Boys
-
     
AvusturyaAvusturya - Bundesliga
-
19:00
MS
Wolfsberger
Altach
-
     
-
19:00
MS
Mattersburg
St Polten
-
     
-
19:00
MS
Rapid Vienna
Lask Linz
-
     
BelçikaBelçika - Jupiler Lig
-
22:00
MS
Cercle Brugge
Waasland Beveren
-
     
-
22:30
MS
Sint-Truiden
Zulte-Waregem
-
     
-
22:30
MS
Oostende
Mechelen
-
     
BrezilyaBrezilya - Brasileirao A
-
18:00
MS
Atletico Mineiro
Bahia
-
     
-
00:00
MS
Gremio
Atletico Paranaense
-
     
HollandaHollanda - Casino Eredivisie
-
20:30
MS
Willem II
Emmen
-
     
-
21:45
MS
Heracles Almelo
Vitesse
-
     
-
22:45
MS
Heerenveen
Twente
-
     
HırvatistanHırvatistan - Hırvatistan Birinci Ligi
-
21:00
MS
Slaven Belupo
NK Varazdin
0-0
     
-
23:00
Ert.
Inter Zapresic
ert
Lokomotiva
-
     
İrlandaİrlanda - İrlanda Kupası
-
23:00
MS
Sligo Rovers
Limerick FC
3-2
     
İskoçyaİskoçya - Premier League
-
18:00
MS
Hamilton
Motherwell
-
     
-
18:00
MS
Hibernian
St Johnstone
-
     
-
18:00
MS
Kilmarnock
Aberdeen
-
     
-
18:00
MS
Ross County
Livingston
-
     
İsveçİsveç - Allsvenskan
-
18:00
MS
Sirius
Örebro SK
-
     
İsviçreİsviçre - Süper Lig
-
21:00
MS
Neuchâtel Xamax FC
Basel
-
     
-
21:00
MS
Young Boys
Zurich
-
     
JaponyaJaponya - J-League
-
08:00
MS
Sapporo
Fc Tokyo
0-1
     
-
13:00
MS
Nagoya
Yokohama Marinos
0-2
     
-
14:00
MS
Hiroshima
Oita Trinita
0-0
     
-
14:00
MS
Iwata
Cerezo Osaka
0-2
     
-
14:00
MS
Kawasaki
Shimizu
1-1
     
-
14:00
MS
Sendai
Shonan Bellmare
0-0
     
NorveçNorveç - 1. Lig
-
20:00
MS
Rosenborg
Stabæk
-
     
FinlandiyaFinlandiya - Veikkausliiga
-
14:00
MS
Honka
Helsinki
-
     
-
18:00
MS
Kuopion
Vaasa
-
     
MeksikaMeksika - Açılış Ligi
-
04:00
MS
Veracruz
Atlético San Luis
-
     
-
06:00
MS
Monarcas Morelia
Pumas UNAM
-
     
-
06:00
MS
Santos Laguna
Monterrey
-
     
PortekizPortekiz - Liga Sagres
-
00:15
MS
Rio Ave
Aves
-
     
-
22:00
MS
Benfica
Porto
-
     
RusyaRusya - Premiere League
-
15:00
MS
FC Tambov
Dinamo Moskova
-
     
-
17:30
MS
Ufa
Zenit St.Petersburg
-
     
-
20:00
MS
Krasnodar
Lokomotiv Moskova
-
     
YunanistanYunanistan - Süper Lig
-
20:00
MS
Lamia
Panathinaikos
1-1
     
-
22:00
MS
Aris
Ofi
0-1
     
-
22:30
MS
Olympiakos
Asteras Tripolis
1-0
     
RomanyaRomanya - Birinci Lig
-
16:30
MS
Academica Clinceni
ACS Sepsi
1-1
     
-
22:00
MS
CFR Cluj
Botosani
3-0
     
UkraynaUkrayna - Premier League
-
15:00
MS
FC Kolos Kovalivka
Vorskla Poltava
-
     
-
18:00
MS
Oleksandria
FC Desna Chernihiv
-
     
-
20:30
MS
Dinamo Kyiv
Olimpik Donetsk
-
     
PolonyaPolonya - Ekstraklasa
-
17:00
MS
Cracovia Krakow
Arka Gdynia
-
     
-
19:30
MS
Lechia Gdansk
Slask Wroclaw
-
     
-
22:00
MS
Rakow Czestochowa
Lech Poznan
-
     
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti - Czech Liga
-
19:00
MS
Pribram
Jablonec
2-0
     
-
19:00
MS
Zlin
MFK OKD Karvina
0-1
     
-
21:30
MS
Slavia Prag
Bohemians 1905
1-0
     
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
-
00:00
MS
Albacete
Girona
0-0
     
-
20:00
MS
Oviedo
Lugo
1-0
     
-
20:00
MS
Santander
Almería
1-0
     
-
21:00
MS
Mirandes
Cadiz
0-0
     
-
22:00
MS
Alcorcón
Elche
1-0
     
-
23:00
MS
Malaga
Las Palmas
0-0
     
İtalyaİtalya - Serie B
-
20:00
MS
Crotone
Nuova Cosenza
-
     
-
20:00
MS
Salernitana
Pescara
-
     
-
23:00
MS
Ascoli
Trapani
-
     
-
23:00
MS
Cittadella
Spezia
-
     
-
23:00
MS
Virtus Entella
Livorno
-
     
-
23:00
MS
Venezia
Cremonese
-
     
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
-
15:00
MS
Hannover 96
Greuther Fürth
-
     
-
15:00
MS
Regensburg
Arminia Bielefeld
-
     
-
15:00
MS
Bochum
Wehen Wiesbaden
-
     
FransaFransa - Ligue 2
-
17:00
MS
Troyes
Lens
1-0
     
AvusturyaAvusturya - Erste Liga
-
20:00
MS
FC Dornbirn 1913
Kapfenberg
3-0
     
BrezilyaBrezilya - Brasileirão B
-
02:15
MS
Atletico Goianiense
Brazil De Pelotas
-
     
-
04:30
MS
Cuiabá
Botafogo SP
-
     
-
18:00
MS
Paraná
Criciúma
-
     
-
23:30
MS
Londrina
Sao Bento
-
     
-
23:30
MS
Oeste
Vila Nova GO
-
     
-
23:30
MS
Vitoria Bahia
Operário PR
-
     
DanimarkaDanimarka - 1. Lig
-
15:15
MS
Næstved
Vendsyssel FF
-
     
İskoçyaİskoçya - Championship League
-
18:00
MS
Alloa Athletic
Arbroath
0-1
     
-
18:00
MS
Ayr Utd
Queen of the South
1-0
     
-
18:00
MS
Dundee FC
Inverness CT
0-0
     
-
18:00
MS
Dunfermline
Dundee United
0-2
     
İsveçİsveç - 2. Lig
-
18:00
MS
Syrianska
Västerås SK FK
-
     
NorveçNorveç - 2. Lig
-
17:30
MS
Sandnes Ulf
Aalesunds FK
-
     
FinlandiyaFinlandiya - İkinci Lig
-
18:00
MS
Kajaani
Oulu
-
     
-
18:00
MS
Ekenas
Turku
-
     
-
18:00
MS
Jaro
Myllykoski
-
     
FinlandiyaFinlandiya - Naistenliiga
-
15:00
MS
Ilves Tampere
Åland United
0-1
     
-
15:00
MS
Jyvaskyla Pallokerho
FC Honka Espoo
0-1
     
-
15:00
MS
KuPS W
TiPS Vantaa
1-0
     
-
15:00
MS
IK Myran
ONS Oulu
2-2
     
-
15:00
MS
TPS Turku
HJK Helsinki
1-1
     
İngiltereİngiltere - Championship
-
15:30
MS
Derby
West Bromwich
-
     
-
18:00
MS
Barnsley
Luton
-
     
-
18:00
MS
Blackburn
Cardiff
-
     
-
18:00
MS
Charlton
Brentford
-
     
-
18:00
MS
Fulham
Nottingham Forest
-
     
-
18:00
MS
Huddersfield
Reading
-
     
-
18:00
MS
Hull
Bristol City
-
     
-
18:00
MS
Middlesbrough
Millwall
-
     
-
18:00
MS
Preston
Sheffield W
-
     
-
18:00
MS
Qpr
Wigan
-
     
-
18:00
MS
Stoke
Leeds
-
     
İngiltereİngiltere - Lig 1
-
15:30
MS
Doncaster
Lincoln
-
     
-
18:00
MS
Bolton
Ipswich
-
     
-
18:00
MS
Bristol Rovers
Oxford Utd
-
     
-
18:00
MS
Coventry
Gillingham
-
     
-
18:00
MS
Fleetwood
Accrington Stanley
-
     
-
18:00
MS
Mk Dons
Peterborough
-
     
-
18:00
MS
Rochdale
Blackpool
-
     
-
18:00
MS
Shrewsbury
Burton Albion
-
     
-
18:00
MS
Sunderland
Afc Wimbledon
-
     
-
18:00
Ert.
Tranmere
ert
Bury
-
     
-
18:00
Ert.
Wycombe
ert
Southend
-
     
BelçikaBelçika - Kupa
-
19:00
MS
K.FC.Dessel Sport
R.Excelsior Virton
2-0
     
-
21:00
MS
Seraing United
Roeselare
0-0
     
-
22:00
MS
K.SK Heist
Lokeren
0-3
     
İskoçyaİskoçya - 1. Lig
-
18:00
MS
Clyde
Falkirk
1-0
     
-
18:00
MS
Dumbarton
Stranraer
1-1
     
-
18:00
MS
East Fife
Airdrie United
2-0
     
-
18:00
MS
Peterhead
Forfar Athletic
0-0
     
-
18:00
MS
Raith Rovers
Montrose
0-0
     
İngiltereİngiltere - Lig 2
-
18:00
MS
Bradford
Forest Green
-
     
-
18:00
MS
Cambridge
Oldham
-
     
-
18:00
MS
Carlisle
Salford City FC
-
     
-
18:00
MS
Cheltenham
Swindon
-
     
-
18:00
MS
Colchester
Northampton
-
     
-
18:00
MS
Grimsby
Port Vale
-
     
-
18:00
MS
Leyton Orient
Crawley Town
-
     
-
18:00
MS
Macclesfield
Scunthorpe
-
     
-
18:00
MS
Mansfield
Stevenage
-
     
-
18:00
MS
Morecambe
Exeter
-
     
-
18:00
MS
Newport County
Crewe
-
     
-
18:00
MS
Plymouth
Walsall
-
     
İngiltereİngiltere - The Conference
-
18:00
MS
Bromley
Boreham Wood
1-0
     
-
18:00
MS
Chesterfield
Barrow
1-2
     
-
18:00
MS
Chorley
Hartlepool
0-0
     
-
18:00
MS
Eastleigh
Dagenham and Redbridge
0-1
     
-
18:00
MS
Ebbsfleet United
Notts County
1-1
     
-
18:00
MS
Halifax Town
AFC Fylde
2-1
     
-
18:00
MS
Harrogate Town
Stockport
0-0
     
-
18:00
MS
Sutton United
Dover Athletic
1-1
     
-
18:00
MS
Woking
Solihull
2-0
     
-
18:00
MS
Wrexham
Barnet
1-1
     
-
18:00
MS
Yeovil
Maidenhead United
0-0
     
-
20:20
MS
Torquay
Aldershot
1-0
     
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
-
16:00
MS
Braunschweig
Wurzburger Kickers
2-2
     
-
16:00
MS
Preussen Münster
KFC Uerdingen 05
0-0
     
-
16:00
MS
Sonnenhof Grossaspach
Viktoria Köln 1904
0-2
     
-
16:00
MS
Bayern München Am.
Chemnitzer FC
0-0
     
-
16:00
MS
Magdeburg
1860 München
4-0
     
-
16:00
MS
SV Meppen
Carl Zeiss Jena
0-0
     
İskoçyaİskoçya - 2. Lig
-
18:00
MS
Albion Rovers
Brechin City
0-1
     
-
18:00
MS
Cowdenbeath
Annan Athletic
1-0
     
-
18:00
MS
Queen's Park
Elgin City
0-0
     
-
18:00
MS
Stenhousemuir
Edinburgh City
1-0
     
-
18:00
MS
Stirling Albion
Cove Rangers
0-1
     
MacaristanMacaristan - Liga NB1
-
20:00
MS
Diosgyori
Mezokövesdi Zsóry
0-0
     
-
20:00
MS
Kispest Honved
Debreceni VSC
1-1
     
-
20:00
MS
Kaposvar
Zalaegerszegi TE
0-2
     
-
20:00
MS
Kisvarda FC
Ujpest
1-0
     
-
20:00
MS
Paksi SE
Videoton FC
0-1
     
AlmanyaAlmanya - Bölgesel Kuzey Ligi
-
15:00
MS
VfL Wolfsburg Am.
FC Eintracht Norderstedt
2-0
     
-
16:00
MS
FC St. Pauli Am.
Hannover 96 Am.
1-2
     
ParaguayParaguay - Kapanış Ligi
-
03:00
MS
River Plate Asunción
Sportivo Luqueño
1-0
     
-
00:00
MS
Sol de América
Deportivo Capiatá
0-0
     
PeruPeru - Primera División Clausura
-
05:00
MS
FBC Melgar
Real Garcilaso
-
     

Futbolingo tarafından sunulan futbol maç sonuçları hizmeti,iddaa oynanan futbol ligi, kupa ve turnuvalarından futbol maç sonuçları ve skor bilgisiyle birlikte, puan durumu, gol atan oyuncular, futbol ilk yarı sonuçları, kırmızı kartlar, sarı kartlar, gol bildirimleri ve diğer iddaa skor bilgilerini sunar. İddaa maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olduğundan sayfayı yenilemeniz gerekmez. Futbolingo.com maç sonuçları ve iddaa maç sonuçları sayfalarında İngiliz Premier League iddaa maç sonuçları, Serie A iddaa maç sonuçları, La liga iddaa maç sonuçları, Bundesliga iddaa maç sonuçları, SporToto Süper Lig iddaa maç sonuçları ve Ptt 1. Ligi iddaa maç sonuçları bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.