GÜNÜN
GELİŞMESİ
.

25.08.2019 tarihli maçlar ve maç sonuçları

TürkiyeTürkiye - Spor Toto SüperLig
-
20:15
MS
Rizespor
Demir Grup Sivasspor
-
     
-
20:15
MS
Trabzonspor
Yeni Malatyaspor
-
     
-
22:45
MS
Antalyaspor
Denizlispor
-
     
-
22:45
MS
Galatasaray
Atiker Konyaspor
-
     
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
-
18:00
MS
Ümraniyespor
Giresunspor
-
     
-
20:15
MS
Menemen Bld.
Hatayspor
0-1
     
-
22:45
MS
Adanaspor
Eskişehirspor
-
     
-
22:45
MS
Bursaspor
Akhisar Belediye
-
     
İngiltereİngiltere - Premier Lig
-
17:00
MS
Bournemouth
Manchester C
-
     
-
19:30
MS
Tottenham
Newcastle
-
     
-
19:30
MS
Wolverhampton
Burnley
-
     
İspanyaİspanya - La liga
-
19:00
MS
Alaves
Espanyol
-
     
-
19:00
MS
Mallorca
Real Sociedad
-
     
-
23:00
MS
Barcelona
Betis
-
     
İtalyaİtalya - Serie A
-
20:00
MS
Udinese
Ac Milan
-
     
-
22:45
MS
Roma
Genoa
-
     
-
22:45
MS
Cagliari
Brescia
-
     
-
22:45
MS
Sampdoria
Lazio
-
     
-
22:45
MS
SPAL
Atalanta
-
     
-
22:45
MS
Torino
Sassuolo
-
     
-
22:45
MS
Verona
Bologna
-
     
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
-
17:30
MS
RB Leipzig
Eintracht Frankfurt
-
     
-
20:00
MS
Hertha Berlin
Wolfsburg
-
     
FransaFransa - Ligue 1
-
17:00
MS
Monaco
Nimes
-
     
-
19:00
MS
Strasbourg
Rennes
-
     
-
23:00
MS
Paris SG
Toulouse
-
     
ABDABD - Major League Soccer
-
03:07
MS
New York City FC
New York Red Bulls
-
     
-
03:37
MS
New England Rev.
Chicago Fire
-
     
-
03:37
MS
Philadelphia Union
Dc United
-
     
-
03:37
MS
Toronto FC
Montreal Impact
-
     
-
06:07
MS
Salt Lake
Colorado Rapids
-
     
-
06:07
MS
San Jose Earthquakes
Vancouver Whitecaps
-
     
ArjantinArjantin - Açılış Ligi
-
00:45
MS
Rosario Central
Patronato
-
     
-
03:00
MS
Independiente
Colon Santa Fe
-
     
-
18:00
MS
Godoy Cruz
Estudiantes de La Plata
-
     
-
20:15
MS
Union de Santa Fe
Lanus
-
     
-
22:30
MS
Central Córdoba SE
Racing Club
-
     
AvusturyaAvusturya - Bundesliga
-
19:00
MS
Hartberg
Austria Vienna
-
     
-
19:00
MS
Salzburg
Admira/Wacker
-
     
-
19:00
MS
Sturm Graz
WSG Wattens
-
     
BelçikaBelçika - Jupiler Lig
-
16:30
 
Antwerp
Gent
-
     
-
20:00
MS
Standard
Kortrijk
-
     
-
22:00
MS
Mouscron-Peruwelz
Eupen
-
     
BrezilyaBrezilya - Brasileirao A
-
00:00
MS
Gremio
Atletico Paranaense
-
     
-
23:00
MS
Goias
Internacional
-
     
-
23:00
MS
Santos
Fortaleza
-
     
-
23:00
MS
Vasco da Gama
Sao Paulo
-
     
DanimarkaDanimarka - SAS Ligaen
-
14:00
MS
Lyngby
Randers FC
-
     
-
16:00
MS
Esbjerg
Silkeborg
-
     
-
18:00
MS
Sonderjyske
Midtjylland
-
     
-
20:00
MS
Brondby
Aarhus
-
     
-
22:00
MS
Kopenhag
Nordsjaelland
-
     
HollandaHollanda - Casino Eredivisie
-
14:15
MS
Waalwijk
Den Haag
-
     
-
16:30
MS
Utrecht
Vvv Venlo
-
     
-
18:45
MS
Zwolle
Sparta Rotterdam
-
     
HırvatistanHırvatistan - Hırvatistan Birinci Ligi
-
20:00
MS
HNK Gorica
Istra 1961
0-1
     
-
22:00
MS
Osijek
Hajduk
1-0
     
İskoçyaİskoçya - Premier League
-
15:15
MS
St Mirren
Rangers
-
     
-
18:00
MS
Celtic
Hearts
-
     
İsveçİsveç - Allsvenskan
-
17:00
MS
Afc Utd
Hacken
-
     
-
17:00
MS
Norrköping
Helsingborgs IF
-
     
-
17:00
MS
Ostersund
Aik Stockholm
-
     
-
19:30
MS
Malmö FF
Djurgarden
-
     
İsviçreİsviçre - Süper Lig
-
18:00
MS
Sion
Luzern
-
     
-
18:00
MS
St Gallen
FC Lugano
-
     
-
18:00
MS
Thun
Servette FC
-
     
NorveçNorveç - 1. Lig
-
20:00
MS
Brann
Tromso
-
     
-
20:00
MS
Haugesund
Lillestrom
-
     
-
20:00
MS
Kristiansund
Mjondalen
-
     
-
20:00
MS
Molde
Odds Bk
-
     
-
20:00
MS
Viking
Ranheim
-
     
-
22:00
MS
Stromsgodset
Sarpsborg
-
     
FinlandiyaFinlandiya - Veikkausliiga
-
19:30
MS
Mariehamn
Seinajoen Jk
-
     
-
19:30
MS
Rovaniemi
Lahti
-
     
MeksikaMeksika - Açılış Ligi
-
02:00
MS
Queretaro
Club Leon
-
     
-
04:00
MS
Pachuca
Atlas
-
     
-
04:00
MS
Cruz Azul
Puebla
-
     
-
06:05
MS
Tigres UANL
Club America
-
     
-
21:00
MS
Toluca
Club Tijuana
-
     
PortekizPortekiz - Liga Sagres
-
00:30
MS
Boavista
Pacos Ferreira
-
     
-
19:00
MS
Maritimo
Tondela
-
     
-
19:00
MS
Santa Clara
Belenenses
-
     
-
21:30
MS
Portimonense
Sporting Lisbon
-
     
-
23:30
MS
Gil Vicente
Braga
-
     
-
00:00
MS
Guimaraes
Famalicão
0-0
     
RusyaRusya - Premiere League
-
17:30
MS
CSKA Moskova
Terek
-
     
-
20:00
MS
Rostov
Rubin Kazan
-
     
-
20:00
MS
Krylya Sovetov
Spartak Moskova
-
     
-
22:30
MS
Arsenal Tula
Gazovik
-
     
YunanistanYunanistan - Süper Lig
-
19:45
MS
Atromitos
Larissa
1-1
     
-
20:15
MS
Panionios
Volou NFC
0-1
     
-
21:00
MS
Paok
Panetolikos
1-0
     
-
23:00
MS
Aek Athens
Xanthi
0-0
     
RomanyaRomanya - Birinci Lig
-
19:00
MS
Viitorul Constanta
Voluntari
1-0
     
-
22:00
MS
Gaz Metan Medias
Steaua Bükreş
1-0
     
UkraynaUkrayna - Premier League
-
18:00
MS
Karpaty Lviv
Zoria Luhansk
-
     
-
20:30
MS
Shakhtar Donetsk
Illychivets Mariupil
-
     
PolonyaPolonya - Ekstraklasa
-
17:00
MS
Gornik Zabrze
Korona Kielce
-
     
-
19:30
MS
Lodzki KS
Legia Warsaw
-
     
-
19:30
MS
Zaglebie Lubin
Piast Gliwice
-
     
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti - Czech Liga
-
18:30
MS
Mlada Boleslav
Budejovice
2-2
     
-
18:30
MS
Viktoria Plzen
SFC Opava
2-0
     
-
21:00
MS
Slovan Liberec
Sparta Prag
1-0
     
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
-
20:00
MS
Ponferradina
Zaragoza
0-0
     
-
20:00
MS
Sporting Gijón
Rayo Vallecano
1-0
     
-
21:00
MS
Huesca
Deportivo La Coruña
2-0
     
-
22:00
MS
Tenerife
Numancia
1-0
     
İtalyaİtalya - Serie B
-
20:00
MS
Empoli
Juve Stabia
-
     
-
23:00
MS
Perugia
Chievo
-
     
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
-
15:30
MS
Nürnberg
Osnabruck
-
     
-
15:30
MS
Heidenheim
Sandhausen
-
     
-
15:30
MS
Karlsruhe
Hamburger SV
-
     
AvusturyaAvusturya - Erste Liga
-
12:30
MS
Austria Klagenfurt
BW Linz
1-0
     
BrezilyaBrezilya - Brasileirão B
-
02:00
MS
Figueirense
Regatas
-
     
-
02:00
MS
Ponte Preta
Sport Recife
-
     
-
18:00
MS
America Mineiro
Guarani de Campinas
-
     
DanimarkaDanimarka - 1. Lig
-
15:45
MS
Hvidovre
FC Roskilde
-
     
-
16:00
MS
FC Fredericia
Kolding
-
     
-
16:00
MS
Hb Koge
Fremad Amager
-
     
-
17:00
MS
Viborg
Nykøbing FC
-
     
-
17:00
MS
Kolding FC
Skive
-
     
İsveçİsveç - 2. Lig
-
15:00
MS
Frej
Degerfors IF
-
     
-
17:00
MS
Mjallby
Dalkurd FF
-
     
-
17:00
MS
Oster
Orgryte
-
     
-
19:30
MS
GAIS
Brommapojkarna
-
     
NorveçNorveç - 2. Lig
-
17:00
MS
Ham Kam
Notodden
-
     
-
20:00
MS
Jerv
Skeid
-
     
-
20:00
MS
KFUM
Ullensaker/Kisa
-
     
-
20:00
MS
Nest-Sotra
Sandefjord
-
     
-
20:00
MS
Raufoss
Start
-
     
-
20:00
MS
Sogndal
Kongsvinger
-
     
-
20:00
MS
Strommen
Tromsdalen
-
     
İngiltereİngiltere - Championship
-
15:00
MS
Swansea
Birmingham
-
     
BelçikaBelçika - Kupa
-
18:00
MS
KFC Duffel
R.Knokke FC
2-0
     
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
-
15:00
MS
SV Waldhof Mannheim
Duisburg
2-2
     
-
16:00
MS
Unterhaching
Hallescher FC
0-1
     
MacaristanMacaristan - Liga NB1
-
20:00
MS
Puskás AFC
Ferencváros
1-1
     
RusyaRusya - 1. Lig
-
11:00
MS
SKA-Energia
Torpedo Armavir
0-0
     
-
15:00
MS
Chertanovo
Tom Tomsk
0-0
     
-
17:00
MS
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
Krasnodar-2
0-0
     
-
18:00
MS
Mordovia Saransk
FC Volga-Olimpiyets
0-0
     
-
18:00
MS
Shinik
Khimki
0-0
     
-
19:00
MS
Fakel Voronezh
Avangard Kursk
0-0
     
-
19:00
MS
Torpedo Moskva
FC Enisey
2-0
     
-
20:00
MS
Baltika
Luch-Energiya
0-0
     
-
20:00
MS
FC Chayka
Tekstilshik
0-0
     
AlmanyaAlmanya - Bölgesel Kuzey Ligi
-
16:00
MS
Altona 93
TSV Havelse
0-0
     
-
17:00
MS
Lüneburger Sport-Klub Hansa
SSV Jeddeloh
4-0
     
-
17:00
MS
HSC Hannover
Werder Bremen Am.
1-1
     
ParaguayParaguay - Kapanış Ligi
-
00:00
MS
Sol de América
Deportivo Capiatá
0-0
     
-
02:30
MS
Guarani Asuncion
San Lorenzo (Par)
2-0
     
-
00:00
MS
General Díaz
Libertad
1-0
     
PeruPeru - Primera División Clausura
-
00:15
MS
Deportivo Binacional
Ayacucho
-
     
-
02:45
MS
Sport Huancayo
Deportivo Municipal
-
     
-
05:00
MS
Alianza Lima
Academia Cantolao
-
     
-
20:15
MS
Universidad San Martín
Pirata FC
-
     
-
22:30
MS
Union Comercio
Sporting Cristal
-
     

Futbolingo tarafından sunulan futbol maç sonuçları hizmeti,iddaa oynanan futbol ligi, kupa ve turnuvalarından futbol maç sonuçları ve skor bilgisiyle birlikte, puan durumu, gol atan oyuncular, futbol ilk yarı sonuçları, kırmızı kartlar, sarı kartlar, gol bildirimleri ve diğer iddaa skor bilgilerini sunar. İddaa maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olduğundan sayfayı yenilemeniz gerekmez. Futbolingo.com maç sonuçları ve iddaa maç sonuçları sayfalarında İngiliz Premier League iddaa maç sonuçları, Serie A iddaa maç sonuçları, La liga iddaa maç sonuçları, Bundesliga iddaa maç sonuçları, SporToto Süper Lig iddaa maç sonuçları ve Ptt 1. Ligi iddaa maç sonuçları bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.